ŽB krátká + Saxbo - 08.06.2014ne 8.6.2014 22:56
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

místo  Jméno                     Klub                   Text1                 Čas  Ztráta 



D10L  (27)     3.1 km  0 m   5 K           

    1  Marková, Hana             LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0450             14:22    0:00 
    2  Mellanová, Judita         TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0559             18:16    3:54 
    3  Matyášová, Kristýna       CHA CHA - OK Chrastava CHA0555             21:28    7:06 
    4  Doleschal, Mara           OK Leipzig                                 21:46    7:24 
    5  Hájková, Tereza           TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0558             22:40    8:18 
    6  Cincibusová, Lenka        FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP0450             24:33   10:11 
    7  Floriánková, Františka    VSP VSP - USK Praha    VSP0550             25:24   11:02 
    8  Škáchová, Zuzana          KAM KAM - SK Kamenice  KAM0651             25:38   11:16 
    9  Danková, Alice            CHA CHA - OK Chrastava CHA0650             25:59   11:37 
   10  Štveráková, Eliška        CHA CHA - OK Chrastava CHA0553             26:38   12:16 
   11  Houdová, Veronika         CHA CHA - OK Chrastava CHA0552             28:15   13:53 
   12  Mokrá, Mája               nereg Neregistrovaní                       30:43   16:21 
   13  Čabanová, Tereza          FYD FYD - Jizerský klu FYD0450             30:45   16:23 
   14  Baldriánová, Eva          VSP VSP - USK Praha    VSP0751             31:40   17:18 
   15  Doleschal, Fenja          OK Leipzig                                 32:06   17:44 
   15  Lamačová, Barbora         BOR BOR - OK Jiskra No BOR0750             32:06   17:44 
   17  Lošťáková, Sára           LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0650             34:49   20:27 
   18  Hroňková, Barbora         VSP VSP - USK Praha    VSP0650             39:03   24:41 
   19  Pecková, Tereza           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0551             41:49   27:27 
   20  Nemšovská, Magdalena      VSP VSP - USK Praha                        43:16   28:54 
   21  Folprechtová, Julie       VSP VSP - USK Praha    VSP0653             47:04   32:42 
   22  Zakouřilová, Klára        VSP VSP - USK Praha    VSP0850             61:30   47:08 

       Sochová, Anna             BOR BOR - OK Jiskra No BOR0550             nest.         
       Kuželová, Ela             FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP0750             nest.         
       Lošťáková, Ela            LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0951             nest.         
       Skalová, Jolana           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0653             nest.         
       Jedličková, Josefína      VSP VSP - USK Praha    VSP0651             nest.         



D10C  (24)     2.7 km  75 m   6 K          

    1  Aschermannová, Klára      VSP VSP - USK Praha    VSP0454             21:53    0:00 
    2  Martanová, Lea            VLI VLI - Slavia Liber VLI0555             23:03    1:10 
    3  De Heij, Laura            RIC RIC - OB Říčany    RIC0450             23:06    1:13 
    4  Arnoštová, Veronika       DOR DOR - OK Dobříš    DOR0455             23:25    1:32 
    5  Podrábská, Alžběta        VLI VLI - Slavia Liber VLI0451             27:01    5:08 
    6  Bartošová, Marie          MLA MLA - MLOK Mariáns MLA0451             28:16    6:23 
    7  Neumann, Johanna          SV Lengefeld                               30:11    8:18 
    8  Kopecká, Valentýna        VSP VSP - USK Praha    VSP0453             30:14    8:21 
    9  Ziebová, Veronika         NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0450             34:04   12:11 
   10  Teringlová, Vendula       VCB VCB - TJ OB České  VCB0451             34:36   12:43 
   11  Funk, Julika              OK Leipzig                                 35:22   13:29 
   12  Kopecká, Martina          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0555             36:05   14:12 
   13  Hänsel, Flora             SV Lengefeld                               39:59   18:06 
   14  Kroniková, Sylvie         SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0450             41:08   19:15 
   15  Randáková, Adéla          VRL VRL - OOS TJ Spart VRL0452             46:52   24:59 
   16  Kotenová, Markéta         RIC RIC - OB Říčany    RIC0651             48:26   26:33 
   17  Kotenová, Barbora         RIC RIC - OB Říčany    RIC0452             50:10   28:17 
   18  Šauli, Kateřina           VPM VPM - KOS Slavia V VPM0456             53:28   31:35 
   19  Pračková, Ema             RIC RIC - OB Říčany    RIC0451             55:35   33:42 
   20  Škáchová, Viktorie        KAM KAM - SK Kamenice  KAM0650             57:35   35:42 
   21  Kubecová, Magdalena       STB STB - TJ Stadion N STB0550             58:29   36:36 
   22  Synková, Barbora          DOK DOK - OK Doksy     DOK0450             65:01   43:08 

       Hošmánková, Markéta       BOR BOR - OK Jiskra No BOR0499             nest.         
       Průšková, Tereza          STB STB - TJ Stadion N STB0499             nest.         



D12C  (43)     2.8 km  100 m   8 K         

    1  Koberová, Kateřina        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0352             34:02    0:00 
    2  Štreglová, Zuzana         VRL VRL - OOS TJ Spart VRL0251             37:45    3:43 
    3  Janků, Anna               SJC SJC - TJ Sportcent SJC0252             39:48    5:46 
    4  Podrábská, Marie          VLI VLI - Slavia Liber VLI0251             40:22    6:20 
    5  Nádeníčková, Iva          NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0350             40:38    6:36 
    6  Thýnová, Martina          SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0350             42:27    8:25 
    7  Staňková, Radka           VPM VPM - KOS Slavia V VPM0452             43:12    9:10 
    8  Bejvlová, Karolína        LME LME - SK Los Mělní LME0250             43:37    9:35 
    9  Linková, Lucie            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0251             43:52    9:50 
   10  Růžičková, Vendula        CHA CHA - OK Chrastava CHA0252             44:16   10:14 
   11  Richtrová, Kamila         VPM VPM - KOS Slavia V VPM0451             47:44   13:42 
   12  Fantová, Kateřina         EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0256             48:09   14:07 
   13  Halamová, Amálie          DOK DOK - OK Doksy     DOK0252             49:50   15:48 
   13  Aschermannová, Tereza     VSP VSP - USK Praha    VSP0253             49:50   15:48 
   15  Lišková, Adélka           CHA CHA - OK Chrastava                     50:40   16:38 
   16  Vítová, Lucie             BSO BSO - KOB Baník So BSO0250             50:41   16:39 
   17  Boskovská, Tereza         DOK DOK - OK Doksy     DOK0250             51:22   17:20 
   18  Sládečková, Barbora       RIC RIC - OB Říčany    RIC0250             51:32   17:30 
   19  Janečková, Josefína       EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0350             52:24   18:22 
   20  Kološová, Veronika        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0351             52:53   18:51 
   21  Marešová, Klára           NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0250             53:15   19:13 
   22  Nehasilová, Veronika      LDC LDC - KOB Děčín    LDC0350             54:17   20:15 
   23  Neumann, Lena             SV Lengefeld                               54:29   20:27 
   24  Randáková, Alžběta        VRL VRL - OOS TJ Spart VRL0252             55:42   21:40 
   25  Petříková, Adéla          MAS MAS - KČT Aš       MAS0352             59:50   25:48 
   26  Nedomlelová, Lucie        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0256             60:29   26:27 
   27  Křížová, Daniela          MAS MAS - KČT Aš       MAS0250             61:41   27:39 
   28  Pušová, Bára              LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0357             61:57   27:55 
   29  Slámová, Barbora          NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0251             62:47   28:45 
   30  Hornychová, Karolína      TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0254             64:43   30:41 
   31  Kyselová, Adéla           JEN JEN - OB Jenišovic JEN0351             66:16   32:14 
   32  Hejcmanová, Monika        CHA CHA - OK Chrastava CHA0255             66:41   32:39 
   33  Žejdlíková, Eliška        LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0350             69:47   35:45 
   34  Steinert, Luise           SV Lengefeld                               74:48   40:46 
   35  Dvořáková, Johana         CHA CHA - OK Chrastava CHA0257             84:42   50:40 
   36  Floriánková, Anežka       VSP VSP - USK Praha    VSP0252             93:32   59:30 

       Buchberger, Lina          MTV Seesen                                  disk         
       Výborová, Lucie           TJN TJN - OOB TJ Tatra                      disk         
       Patzeltová, Emma          BOR BOR - OK Jiskra No BOR0251             nest.         
       Kuchařová, Rozálie        SJC SJC - TJ Sportcent SJC0251             nest.         
       Hankovcová, Helena        KAM KAM - SK Kamenice  KAM0350             nest.         
       Budská, Anna              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0253             nest.         
       Vitebská, Eliška          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0350             nest.         



D14B  (64)     2.3 km  110 m   12 K        

    1  Rückerová, Šárka          HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR0050             25:20    0:00 
    2  Thýnová, Nikola           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0051             27:18    1:58 
    3  Peterová, Jana            DOB DOB - KOB Dobruška DOB0051             27:22    2:02 
    4  Pavlíková, Markéta        CHA CHA - OK Chrastava CHA0050             28:40    3:20 
    5  Dědková, Teodora          TAP TAP - KOB TRETRA P TAP0051             29:49    4:29 
    6  Nechanická, Klára         OSN OSN - SK OS Nové M OSN0050             30:29    5:09 
    7  Filipová, Tereza          LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0050             31:01    5:41 
    8  Vejražková, Róza          SJC SJC - TJ Sportcent SJC0151             31:48    6:28 
    9  Aschermannová, Karolína   KAM KAM - SK Kamenice  KAM0051             32:40    7:20 
   10  Kováříková, Marie         KAM KAM - SK Kamenice  KAM0050             33:11    7:51 
   11  Šklíbová, Veronika        SRK SRK - SOOB Spartak SRK0153             33:47    8:27 
   12  Tokárová, Regina          NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0151             34:37    9:17 
   13  Kochová, Anna             SJC SJC - TJ Sportcent SJC0153             35:21   10:01 
   14  Vyhnálková, Marie         RIC RIC - OB Říčany    RIC0151             35:22   10:02 
   15  Hápová, Petra             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0051             35:31   10:11 
   16  Šafková, Sofie            KAM KAM - SK Kamenice  KAM0153             35:33   10:13 
   17  Zimová, Barbora           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0151             35:39   10:19 
   18  Chrástová, Tereza         STH STH - SK Studenec  STH0251             36:02   10:42 
   19  Dolejší, Kateřina         STB STB - TJ Stadion N STB0199             36:11   10:51 
   20  Borovičková, Valerie      ZAM ZAM - OB T.J. Soko ZAM0051             36:39   11:19 
   21  Hojná, Eliška             SJH SJH - SJH Jindřich SJH0052             37:30   12:10 
   22  Nádeníčková, Pavla        NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0150             37:41   12:21 
   23  Jeřábková, Nina           BOR BOR - OK Jiskra No BOR0151             37:42   12:22 
   24  Kosová, Tereza            SRK SRK - SOOB Spartak SRK0151             38:04   12:44 
   25  Biersaková, Dagmar        KRL KRL - Kometa Kralo KRL0051             38:49   13:29 
   26  Pavlová, Martina          LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0151             39:23   14:03 
   27  Vojtíšková, Viktorie      LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0051             40:00   14:40 
   28  Škáchová, Magdalena       KAM KAM - SK Kamenice  KAM0151             40:19   14:59 
   29  Šklíbová, Míša            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0153             40:24   15:04 
   30  Hájková, Anna             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0051             42:05   16:45 
   31  Martanová, Elin           VLI VLI - Slavia Liber VLI0252             42:21   17:01 
   32  Šlechtová, Tereza         KRL KRL - Kometa Kralo KRL0152             42:44   17:24 
   33  Držková, Berenika         LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0151             43:26   18:06 
   34  Černá, Kateřina           MLA MLA - MLOK Mariáns MLA0251             43:48   18:28 
   35  Sanna, Karin              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0250             45:45   20:25 
   36  Leonhardt, Charlotte      SV IHW Alex 78 Berlin                      47:20   22:00 
   37  Amann, Leonie             OLG Regensburg                             47:41   22:21 
   38  Riby, Rose                LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0051             49:04   23:44 
   39  Adorjan, Luca             Berliner TSC                               51:32   26:12 
   40  Kubíčková, Iva            ZAM ZAM - OB T.J. Soko ZAM0151             51:36   26:16 
   41  Hennseler, Meike          MTV Seesen                                 51:44   26:24 
   42  Nürnberger, Amelie        OLG Regensburg                             51:55   26:35 
   43  Schikora, Ines            OLG Regensburg                             53:20   28:00 
   44  Kalousková, Marie         DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0151             53:46   28:26 
   45  Matějková, Zuzana         LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0153             54:05   28:45 
   46  Lučanová, Barbora         MAS MAS - KČT Aš       MAS0051             58:41   33:21 
   47  Horáková, Barbora         VSP VSP - USK Praha    VSP0150             59:00   33:40 
   48  Hänsel, Hannah            SV Lengefeld                               61:09   35:49 
   49  Kroniková, Štěpánka       SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0150             63:30   38:10 
   50  Hertel, Jasmin            OLG Regensburg                             64:18   38:58 
   51  Grübel, Emily             OLG Regensburg                             65:10   39:50 
   52  Fischer, Laura            OLG Regensburg                             66:11   40:51 
   53  Šimšová, Barbora          MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP0150             69:02   43:42 
   54  Kerscher, Antonia         OLG Regensburg                             72:08   46:48 
   55  Grübel, Lina              OLG Regensburg                             72:15   46:55 
   56  Kraus, Sophie             OLG Regensburg                             75:50   50:30 
   57  Hartung, Gabriella        OLG Regensburg                             83:27   58:07 
   58  Novotná, Lucie            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0053             91:54   66:34 
   59  Valterová, Adéla          KBP KBP - KBP Praha    KBP0150             96:35   71:15 

       Hertel, Katrin            OLG Regensburg                              disk         
       Geislerová, Aneta         DKL DKL - KOB Kladno   DKL0151              disk         
       Zrníková, Adéla           OSN OSN - SK OS Nové M OSN0099              disk         
       Staňková, Markéta         VPM VPM - KOS Slavia V VPM0153              disk         
       Šrámková, Hana            RIC RIC - OB Říčany    RIC0051             nest.         



D14C  (10)     2.2 km  110 m   10 K        

    1  Mašínová, Anna            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0152             41:57    0:00 
    2  Zapalačová, Petra         DOK DOK - OK Doksy     DOK0154             50:10    8:13 
    3  Hrnčířová, Magda          STH STH - SK Studenec  STH0051             52:06   10:09 
    4  Baloghová, Lída           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0150             53:16   11:19 
    5  Tumová, Adéla             SJC SJC - TJ Sportcent SJC0154             72:34   30:37 

       Mieske, Anna              Kaulsdorfer OLV                             disk         
       Macháčková, Barbora       FYD FYD - Jizerský klu FYD0051              disk         
       Stuchlíková, Katka        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0156              disk         
       Pelcová, Kateřina         CST CST - OB Strakonic CST0050             nest.         
       Vančurová, Anna           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0154             nest.         



D16B  (41)     2.5 km  135 m   12 K        

    1  Thořová, Markéta          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9952             32:56    0:00 
    2  Marešová, Alexandra       NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ9950             34:58    2:02 
    3  Seeger, Isabel            Baiersdorfer SV                            35:56    3:00 
    4  Vacková, Anna             SJI SJI - OK Jihlava   SJI9854             36:57    4:01 
    5  Friedrichs, Birte         MTV Seesen                                 38:43    5:47 
    6  Hanáková, Lenka           KRL KRL - Kometa Kralo KRL9951             38:55    5:59 
    7  Hojná, Dominika           SJH SJH - SJH Jindřich SJH9852             38:58    6:02 
    8  Sokolářová, Šárka         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9999             40:38    7:42 
    9  Indola, Linda             OLG Regensburg                             41:04    8:08 
   10  Poláková, Tereza          TAP TAP - KOB TRETRA P TAP9853             41:21    8:25 
   11  Albrechtová, Iveta        KAM KAM - SK Kamenice  KAM9950             42:59   10:03 
   12  Höhne, Lena               LVB Leipzig                                43:02   10:06 
   13  Lehner, Marei             OLG Regensburg                             43:16   10:20 
   14  Malinová, Apolena         SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK9952             44:27   11:31 
   15  Kinkorová, Tereza         LPM LPM - OK Lokomotiv LPM9850             44:29   11:33 
   16  Spangenberg, Ann-Charlott TG 1860 Münden                             44:45   11:49 
   17  Seeger, Mareike           Baiersdorfer SV                            45:21   12:25 
   18  Poláková, Kateřina        TAP TAP - KOB TRETRA P TAP9854             45:36   12:40 
   19  Fürstová, Anna            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9854             46:12   13:16 
   20  Kubíčková, Jana           PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9999             47:22   14:26 
   21  Mikešová, Adéla           VPM VPM - KOS Slavia V VPM9852             47:40   14:44 
   22  Petráčková, Kristýna      SJI SJI - OK Jihlava   SJI9851             48:07   15:11 
   23  Voltrová, Alena           ROZ ROZ - OK Roztoky   ROZ9951             50:51   17:55 
   23  Kroupová, Eliška          VPM VPM - KOS Slavia V VPM9853             50:51   17:55 
   25  Kopecká, Johana           VSP VSP - USK Praha    VSP9950             51:19   18:23 
   26  Kolářová, Johana          PGP PGP - SK Praga     PGP9952             51:26   18:30 
   27  Dundáčková, Julie         SJH SJH - SJH Jindřich SJH9853             53:03   20:07 
   28  Zlámalová, Nikola         SJC SJC - TJ Sportcent SJC9951             53:20   20:24 
   29  Žejdlíková, Karolína      LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP9950             54:07   21:11 
   30  Šrenkelová, Ilona         LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9955             56:09   23:13 
   31  Pelcová, Tereza           MAS MAS - KČT Aš       MAS9853             56:53   23:57 
   32  Čiháková, Barbora         KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC9950             58:02   25:06 
   33  Krausová, Hana            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9853             60:17   27:21 
   34  Kovalčíková, Taťána       DOR DOR - OK Dobříš    DOR9850             71:51   38:55 
   35  Kopecká, Eliška           KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC9850             90:42   57:46 

       Minner, Ann-Sophie        OL Görlitz e.V.                             disk         
       Istvánová, Klára          MAS MAS - KČT Aš       MAS9850              disk         
       Poloprutská, Lucie        VLI VLI - Slavia Liber VLI9950              disk         
       Hrabánková, Zuzana        PGP PGP - SK Praga     PGP9950             nest.         
       Hájková, Eliška           ZVO ZVO - OB SK Zvole  ZVO9851             nest.         
       Zimmerová, Kateřina       ZVO ZVO - OB SK Zvole  ZVO9852             nest.         



D16C  (6)      2.4 km  130 m   13 K        

    1  Štefanyuková, Eliška      CST CST - OB Strakonic CST9851             48:55    0:00 
    2  Labská, Karolína          LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9952             51:56    3:01 
    3  Jeřábková, Ema            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9957             83:18   34:23 
    4  Pohořalá, Anna            ROU ROU - SKOB Roudnic ROU9954             86:10   37:15 

       Nejezchlebová, Martina    TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9951              disk         
       Štemberová, Natálie       TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9851             nest.         



D18B  (11)     2.9 km  130 m   13 K        

    1  Müller, Dorothea          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9758             35:14    0:00 
    2  Roškotová, Lucie          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9753             37:55    2:41 
    3  Hlinovská, Johana         VPM VPM - KOS Slavia V VPM9751             45:26   10:12 
    4  Mc Cavana, Aoife          Post SV Dresden                            47:41   12:27 
    5  Käding, Henriette         Kaulsdorfer OLV                            49:40   14:26 
    6  Parkanová, Veronika       SJH SJH - SJH Jindřich SJH9751             50:04   14:50 
    7  Voltrová, Hana            ROZ ROZ - OK Roztoky   ROZ9752             51:32   16:18 
    8  Kohlová, Monika           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9756             54:07   18:53 
    9  Lavičková, Michaela       KRL KRL - Kometa Kralo KRL9655             65:45   30:31 
   10  Pustaiová, Zuzana         TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9650             69:14   34:00 

       Nejezchlebová, Barbora    TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9755             nest.         



D18C  (1)      2.5 km  135 m   12 K        

    1  Casanova, Silvia          OLG Regensburg                            110:10    0:00 



D20B  (6)      3.1 km  120 m   15 K        

    1  Nieke, Patricia           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9552             40:11    0:00 
    2  Hanušová, Michaela        TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9554             48:57    8:46 
    3  Košková, Anička           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9550             54:33   14:22 
    4  Šmejcová, Anna            SJC SJC - TJ Sportcent SJC9552             61:01   20:50 
    5  Kuberková, Lucie          LPM LPM - OK Lokomotiv LPM9451             68:33   28:22 
    6  Würzová, Anna             FYD FYD - Jizerský klu FYD9451             82:14   42:03 



D21B  (84)     4.1 km  185 m   18 K        

    1  Heczková, Bohdana         VLI VLI - Slavia Liber VLI7750             46:08    0:00 
    2  Randáková, Helena         VRL VRL - OOS TJ Spart VRL7452             48:47    2:39 
    3  Mechlová, Lenka           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK9051             48:57    2:49 
    4  Baldriánová, Barbora      VSP VSP - USK Praha    VSP7850             50:14    4:06 
    5  Janatová, Lucie           DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8154             50:24    4:16 
    6  Kolínová, Kristýna        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8450             50:27    4:19 
    7  Neradová, Alena           LIT LIT - KOB Chemopet LIT8551             50:52    4:44 
    8  Poloprutská, Markéta      TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9252             51:12    5:04 
    9  Rufferová, Iva            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8354             51:22    5:14 
   10  Eckardt, Cornelia         USV TU Dresden                             52:26    6:18 
   11  Kubátová, Zuzka           NPA NPA - SK LOB Nová  NPA9151             52:49    6:41 
   12  Krafková, Lucie           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8650             53:04    6:56 
   13  Valešová, Jana            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9154             54:08    8:00 
   14  Kazdová, Lenka            SJC SJC - TJ Sportcent SJC8484             54:55    8:47 
   15  Tichovská, Hana           PGP PGP - SK Praga     PGP6652             55:00    8:52 
   16  Folbrechtová, Šárka       BOR BOR - OK Jiskra No BOR9051             55:24    9:16 
   17  Flechsig, Theresa         USV TU Dresden                             55:58    9:50 
   18  Rathmann, Resi            SV Schmalkalden 04                         56:48   10:40 
   19  Teringlová, Martina       VCB VCB - TJ OB České  VCB7851             56:53   10:45 
   20  Píšová, Monika            NPA NPA - SK LOB Nová  NPA8151             56:59   10:51 
   21  Ondráčková, Veronika      EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP7850             57:42   11:34 
   22  Straube, Hanka            SV Lengefeld                               57:46   11:38 
   23  Zurynková, Jana           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP7053             58:00   11:52 
   24  Hradecká, Petra           DOK DOK - OK Doksy     DOK6850             59:35   13:27 
   25  Margoldová, Barbora       DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8654             59:47   13:39 
   26  Gajdová, Kristina         VSP VSP - USK Praha    VSP7752             60:29   14:21 
   27  Horová, Magda             VSP VSP - USK Praha    VSP5450             60:34   14:26 
   28  Šmidrkalová, Monika       NPA NPA - SK LOB Nová  NPA9051             60:38   14:30 
   29  Setínková, Eva            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8759             61:43   15:35 
   30  Matějů, Kateřina          VLI VLI - Slavia Liber VLI8054             62:11   16:03 
   31  Soukupová, Lucie          SJC SJC - TJ Sportcent SJC8951             62:31   16:23 
   31  Svobodová, Jitka          VSP VSP - USK Praha    VSP7450             62:31   16:23 
   33  Kraemer, Jitka            Post SV Dresden                            62:32   16:24 
   34  Janečková, Dagmar         EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6550             63:46   17:38 
   35  Burdová, Adéla            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9161             65:37   19:29 
   36  Henychová, Zuzana         VLI VLI - Slavia Liber VLI6151             67:26   21:18 
   37  Peterová, Alena           DOB DOB - KOB Dobruška DOB8953             68:06   21:58 
   38  Jaunsproge, Mara          USV TU Dresden                             68:39   22:31 
   39  Janovská, Petra           PGP PGP - SK Praga     PGP7355             68:47   22:39 
   40  Hrobařová, Lenka          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7754             68:57   22:49 
   41  Kolaja Ehlerová, Jana     VLI VLI - Slavia Liber VLI8055             69:10   23:02 
   42  Ulahelová, Jana           LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU8451             69:18   23:10 
   43  Sedláčková, Oldřiška      BOR BOR - OK Jiskra No BOR8752             69:39   23:31 
   44  Krtičková, Michaela       KON KON - KOB Konice   KON7975             69:54   23:46 
   45  Košťálová, Petra          DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8256             70:33   24:25 
   46  Tučková, Monika           BOR BOR - OK Jiskra No BOR7650             70:48   24:40 
   47  Karbanová, Vendula        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8350             71:16   25:08 
   48  Koppová, Ingrid           SLP SLP - OOB Slavia P SLP7960             72:38   26:30 
   48  Kochová, Nikola           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9358             72:38   26:30 
   50  Hanušová, Petra           STB STB - TJ Stadion N STB8297             74:13   28:05 
   51  Míková, Lenka             KSU KSU - Klub vytrval KSU7653             75:05   28:57 
   52  Škáchová, Petra           KAM KAM - SK Kamenice  KAM7054             75:12   29:04 
   53  Bozděchová, Lenka         PGP PGP - SK Praga     PGP8254             76:27   30:19 
   54  Graumann, Friederike      ESV Lok Berlin-Schönew                     76:33   30:25 
   55  Štoková, Mariana          DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8158             76:39   30:31 
   56  Dundrová, Lucie           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8951             76:46   30:38 
   57  Jarošová, Klára           DCE DCE - KOB Dobřicho DCE7859             78:13   32:05 
   58  Vlažná, Lucie             LCE LCE - OOB TJ Slova LCE8751             78:31   32:23 
   59  Peterová, Věra            DOB DOB - KOB Dobruška DOB8751             81:32   35:24 
   60  Albrechtová, Eva          KAM KAM - SK Kamenice  KAM7850             83:36   37:28 
   61  Nieke, Corinna            USV TU Dresden                             85:05   38:57 
   62  Posseltová, Tereza        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9252             85:18   39:10 
   63  Koch, Anne                USV TU Dresden                             86:12   40:04 
   64  Ježková, Dominika         PGP PGP - SK Praga     PGP9053             87:29   41:21 
   65  Engelhardt, Katja         SSV Planeta Radebeul                       88:02   41:54 
   66  Lorenz, Alexandra         OLV Potsdam                                92:17   46:09 
   67  Wagner, Sophie            SG Zittau Süd                              92:48   46:40 
   68  Viková, Vendula           STH STH - SK Studenec  STH8951             94:24   48:16 
   69  Klusáková, Barbora        DKP DKP - Oddíl OB Kot                     95:15   49:07 
   70  Vogel, Kristin            OLV Potsdam                               100:02   53:54 
   71  Fólová, Martina           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN8853            100:12   54:04 
   72  Macková, Lucia            KAM KAM - SK Kamenice  KAM9151            105:08   59:00 
   73  Richter, Silke            USV TU Dresden                            126:09   80:01 

       Nedbalová, Jana           MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP8050              disk         
       Mikulášová, Helena        PGP PGP - SK Praga     PGP9353              disk         
       Tichovská, Hana           PGP PGP - SK Praga     PGP8251              disk         
       Šebková, Jana             SCP SCP - OK Sparta Pr SCP9250              disk         
       Volfová, Julie            VLI VLI - Slavia Liber VLI8051              disk         
       Nováková, Kateřina        OKP OKP - SK OK 24 Pra OKP9450             nest.         
       Myslivečková, Zuzana      PGP PGP - SK Praga     PGP9253             nest.         
       Žitná, Jana               SMB SMB - SKOB Sig-Mat SMB9251             nest.         
       Kučerková, Romana         STB STB - TJ Stadion N STB8196             nest.         
       Knoblochová, Kamila       VRL VRL - OOS TJ Spart VRL8353             nest.         
       Jebavá, Lucie             VRL VRL - OOS TJ Spart VRL9254             nest.         



D21C  (22)     3.1 km  120 m   15 K        

    1  Novotná, Martina          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK8255             46:37    0:00 
    2  Alblová, Lucie            LME LME - SK Los Mělní LME7555             54:08    7:31 
    3  Setínková, Jana           DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP9052             56:27    9:50 
    4  Šákrová, Michaela         BOR BOR - OK Jiskra No BOR8850             58:45   12:08 
    5  Uhrová, Zuzana            VSP VSP - USK Praha    VSP8050             59:03   12:26 
    6  Wollmerstädt, Irina       SV IHW Alex 78 Berlin                      62:02   15:25 
    7  Držková, Markéta          LPU LPU - OK Lokomotiv LPU7670             65:20   18:43 
    8  Kalinová, Markéta         EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP8259             70:25   23:48 
    9  Stortz, Lena              OLV Steinberg                              82:59   36:22 
   10  Hradilova, Jana           Berliner TSC                               83:10   36:33 
   11  Hausmannová, Klára        EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP8651             88:38   42:01 
   12  Loosová, Lenka            VLI VLI - Slavia Liber VLI8152             91:53   45:16 
   13  Skripniková, Kateřina     FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP8051             92:06   45:29 
   14  Käding, Kirsta            Kaulsdorfer OLV                            93:06   46:29 
   15  Geislerová, Blanka        LLI LLI - TJ Loko Libe LLI8450             98:34   51:57 
   16  Catalan-Lorca, Marcela-Vi Berliner TSC                              111:30   64:53 
   17  Trčková, Helena           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP8756            123:59   77:22 

       Krafková, Ita             BOR BOR - OK Jiskra No BOR8156              disk         
       Charousková, Lucie        DOK DOK - OK Doksy     DOK9450              disk         
       Ehrlich, Katjana          OLV Potsdam                                nest.         
       Jaroměřská, Tereza        EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP9353             nest.         
       Štembergová, Lucie        EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP8851             nest.         



D21D  (10)     3.2 km  140 m   15 K        

    1  Kvapilová, Lenka          TUV TUV - SOK TJ Turno TUV8151             50:36    0:00 
    2  Kubecová, Jana            STB STB - TJ Stadion N STB7399             60:30    9:54 
    3  Brzáková, Kristýna        VLI VLI - Slavia Liber VLI8650             63:36   13:00 
    4  Ondrová, Kateřina         SKV SKV - TJ Slovan Ka SKV8951             70:33   19:57 
    5  Vydrová, Markéta          PEN PEN - OK RECO Spor PEN8950             81:58   31:22 
    6  Jirků, Martina            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8750             82:30   31:54 
    7  Zítová, Pavla             LDC LDC - KOB Děčín    LDC8151             84:18   33:42 
    8  Derksen, Antje            SV Bad Düben                               88:30   37:54 
    9  Wiedenfeld, Anne          SSV Planeta Radebeul                      103:55   53:19 

       Nitsche, Anna             Post SV Dresden                             disk         



D35B  (28)     3.6 km  135 m   18 K        

    1  Koutná, Olga              BOR BOR - OK Jiskra No BOR7152             44:25    0:00 
    2  Ryšavá, Magdalena         PGP PGP - SK Praga     PGP7650             45:13    0:48 
    3  Hasmanová, Lenka          VPM VPM - KOS Slavia V VPM7551             47:19    2:54 
    4  Městková, Kateřina        VSP VSP - USK Praha    VSP7650             48:56    4:31 
    5  Arnoštová, Kateřina       VSP VSP - USK Praha    VSP7652             49:43    5:18 
    6  Heřmánková, Pavla         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR7777             51:04    6:39 
    7  Nechanická, Daniela       OSN OSN - SK OS Nové M OSN7557             51:32    7:07 
    8  Folprechtová, Kateřina    VSP VSP - USK Praha    VSP7460             55:07   10:42 
    9  Lošťáková, Ivana          LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP7758             57:40   13:15 
   10  Ticháčková, Magdalena     SJC SJC - TJ Sportcent SJC7962             60:15   15:50 
   11  Šklíbová, Jana            SRK SRK - SOOB Spartak SRK7651             65:31   21:06 
   12  Filipová, Ivana           SRK SRK - SOOB Spartak SRK7373             67:11   22:46 
   13  Weinert, Ruta             Post SV Dresden                            68:18   23:53 
   14  Kopecká, Marcela          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6852             68:43   24:18 
   15  Synková, Petra            DOK DOK - OK Doksy     DOK7950             69:44   25:19 
   16  Brettlová, Marta          PGP PGP - SK Praga     PGP7557             71:45   27:20 
   17  Nehasilová, Zuzana        LDC LDC - KOB Děčín    LDC7150             72:02   27:37 
   18  Rožková, Petra            RIC RIC - OB Říčany    RIC7575             72:11   27:46 
   19  Kuželová, Michaela        FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP7851             78:08   33:43 
   20  Lischewski, Sandra        BSV Halle Ammendorf                        84:44   40:19 
   21  Smolková, Alena           PGP PGP - SK Praga     PGP6450             86:49   42:24 
   22  Kretzschmar, Ute          OLV Weimar                                 90:35   46:10 
   23  Šrámková, Iva             RIC RIC - OB Říčany    RIC7251             94:58   50:33 
   24  Asterová, Jana            SLA SLA - SKOB Slaný   SLA7451            102:45   58:20 
   25  Sládečková, Lucie         RIC RIC - OB Říčany    RIC7450            158:11  113:46 

       Löhning, Susanne          USV TU Dresden                             nest.         
       Valášková, Šárka          KAM KAM - SK Kamenice  KAM6951             nest.         
       Tauchmanová, Ivana        NPA NPA - SK LOB Nová  NPA7852             nest.         



D35C  (7)      3.2 km  140 m   15 K        

    1  Hyxová, Radka             VLI VLI - Slavia Liber VLI7755             50:10    0:00 
    2  Tröße, Andrea             SV TU Ilmenau                              66:36   16:26 
    3  Doleschal, Kathrin        OK Leipzig                                 96:06   45:56 
    4  Peterková, Marie          LLI LLI - TJ Loko Libe                     99:43   49:33 
    5  Buková, Jana              ROU ROU - SKOB Roudnic ROU7150            104:32   54:22 

       Pohořalá, Karolína        ROU ROU - SKOB Roudnic ROU6850              disk         
       Lucke, Henrike            Post SV Dresden                            nest.         



D40B  (49)     3.2 km  140 m   15 K        

    1  Škorpilová, Jana          SJC SJC - TJ Sportcent SJC7451             37:53    0:00 
    2  Podrábská, Marie          VLI VLI - Slavia Liber VLI7451             40:52    2:59 
    3  Zabořilová, Romana        JEN JEN - OB Jenišovic JEN7457             41:49    3:56 
    4  Macháčková, Michaela      FYD FYD - Jizerský klu FYD7299             42:26    4:33 
    5  Zelenin, Jekaterina       USG Chemnitz                               46:02    8:09 
    6  Hanušová, Zdena           SJC SJC - TJ Sportcent SJC7253             46:18    8:25 
    7  Sieglová, Dagmar          MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP7050             47:07    9:14 
    8  Zakouřilová, Helena       VSP VSP - USK Praha    VSP7453             47:19    9:26 
    9  Žuková, Marcela           VLI VLI - Slavia Liber VLI7351             48:31   10:38 
   10  Kalenská, Kateřina        STH STH - SK Studenec  STH7351             50:07   12:14 
   11  Staňková, Marcela         VPM VPM - KOS Slavia V VPM6951             50:22   12:29 
   12  Průšová, Markéta          VSP VSP - USK Praha    VSP7256             50:50   12:57 
   13  Novotná Neyrick, Markéta  VSP VSP - USK Praha    VSP7051             51:22   13:29 
   14  Posseltová, Romana        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7050             51:33   13:40 
   15  Eichlerová, Jana          KAS KAS - KOB Kamenick KAS7051             52:56   15:03 
   16  Horáková, Lenka           VSP VSP - USK Praha    VSP7255             53:11   15:18 
   17  Hankovcová, Lenka         KAM KAM - SK Kamenice  KAM7053             53:21   15:28 
   18  Koberová, Lenka           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6954             53:33   15:40 
   19  Holfeld, Christina        USV TU Dresden                             54:08   16:15 
   20  Zschäckel, Daniela        SV IHW Alex 78 Berlin                      54:45   16:52 
   21  Čermáková, Renata         LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6553             55:06   17:13 
   22  Dulovcová, Marie          KRE KRE - OOB TJ Sokol KRE7051             55:20   17:27 
   23  Benešová, Jaroslava       DKL DKL - KOB Kladno   DKL7050             57:12   19:19 
   24  Funk, Ira                 OK Leipzig                                 57:41   19:48 
   25  Houžvičková, Karolína     TUR TUR - OOB TJ Turno TUR7254             59:41   21:48 
   26  Azebová, Martina          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6757             60:12   22:19 
   27  Procházková, Alexandra    VLI VLI - Slavia Liber VLI7051             60:23   22:30 
   28  Kaminskaite, Edita        LVB Leipzig                                61:47   23:54 
   29  Longinová, Lenka          TAP TAP - KOB TRETRA P TAP7151             62:02   24:09 
   30  Kaplanová, Iva            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6859             62:35   24:42 
   31  Semíková, Iva             KAM KAM - SK Kamenice  KAM6850             63:23   25:30 
   32  Langrová, Monika          SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK7251             66:11   28:18 
   33  Martanová, Daniela        VLI VLI - Slavia Liber VLI7452             67:41   29:48 
   34  Hančová, Alice            VRL VRL - OOS TJ Spart VRL7052             68:06   30:13 
   35  Kolářová, Michaela        SLA SLA - SKOB Slaný   SLA7351             71:20   33:27 
   36  Janků, Radka              SJC SJC - TJ Sportcent SJC7353             71:52   33:59 
   37  Janoušková, Iveta         BOR BOR - OK Jiskra No BOR7457             72:39   34:46 
   38  Maňáková, Silvie          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK7151             73:48   35:55 
   39  Bartošová, Jana           MLA MLA - MLOK Mariáns MLA7051             73:51   35:58 
   40  Kapischke, Solveig        OLV Potsdam                                77:50   39:57 
   41  Richtrová, Lucie          VPM VPM - KOS Slavia V VPM7451             81:12   43:19 
   42  Marešová, Marcela         NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ7450             95:14   57:21 
   43  Nová, Jana                DOR DOR - OK Dobříš    DOR7150             97:36   59:43 
   44  Balusková, Ida            OKP OKP - SK OK 24 Pra OKP7350            102:07   64:14 

       Škvorová, Zuzana          KAM KAM - SK Kamenice  KAM7350             nest.         
       Patzeltová, Beatrice      LDC LDC - KOB Děčín    LDC6850             nest.         
       Dolejší, Lenka            STB STB - TJ Stadion N STB7499             nest.         
       Klapalová, Pavla          VSP VSP - USK Praha    VSP7099             nest.         
       Trnková, Dana             VSP VSP - USK Praha    VSP7351             nest.         



D40C  (14)     3.1 km  130 m   16 K        

    1  Kašparová, Marie          ZAK ZAK - SK Netopýr Z ZAK7250             67:09    0:00 
    2  Linková, Iva              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR6850             69:36    2:27 
    3  Bejvlová, Martina         LME LME - SK Los Mělní LME7350             70:20    3:11 
    4  Rindová, Kateřina         LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7450             71:56    4:47 
    5  Marková, Jana             LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7152             76:17    9:08 
    6  Nováková, Eva             KAM KAM - SK Kamenice  KAM7251             77:05    9:56 
    7  Přibíková, Monika         PGP PGP - SK Praga     PGP7256             77:45   10:36 
    8  Tichá, Jana               TJH TJH - TJ OK Tolar  TJH6451             81:19   14:10 
    9  Čtrnáctová, Magdaléna     PGP PGP - SK Praga     PGP7151             85:42   18:33 
   10  Riby, Kateřina            LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP7252             87:25   20:16 
   11  Kotenová, Klára           RIC RIC - OB Říčany    RIC7252             91:28   24:19 
   12  Ždimerová, Monika         LME LME - SK Los Mělní LME6950             94:13   27:04 

       Vilhumová, Lucie          KAM KAM - SK Kamenice  KAM7055              disk         
       Pelcová, Pavla            CST CST - OB Strakonic CST7454             nest.         



D45B  (48)     3.1 km  130 m   16 K        

    1  Rydlová, Magda            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6850             43:56    0:00 
    2  Pecková, Ivana            EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6252             46:47    2:51 
    3  Klapalová, Jana           VAM VAM - OOB Vamberk  VAM6451             47:44    3:48 
    4  Kožinová, Jana            PGP PGP - SK Praga     PGP6651             47:52    3:56 
    5  Němečková, Jarmila        VSP VSP - USK Praha    VSP6650             48:34    4:38 
    6  Rejholcová, Andrea        BOR BOR - OK Jiskra No BOR6951             49:20    5:24 
    7  Abelová, Ivana            STB STB - TJ Stadion N STB6798             49:21    5:25 
    8  Žandová, Marie            SKV SKV - TJ Slovan Ka SKV6551             51:56    8:00 
    9  Komersová, Jana           KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC6550             52:30    8:34 
   10  Müller, Anke              Post SV Dresden                            53:38    9:42 
   11  Grifoni, Milena           OLG Regensburg                             54:21   10:25 
   12  Procházková, Miluše       DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5450             54:27   10:31 
   13  Kavková, Dana             SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6150             54:29   10:33 
   14  Demlová, Jitka            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6955             54:30   10:34 
   15  Fantová, Libuše           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5650             54:42   10:46 
   16  Mrázová, Pavla            DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5550             55:12   11:16 
   17  Šmausová, Dana            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6750             58:57   15:01 
   18  Cincibusová, Ivana        FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP6651             59:30   15:34 
   19  Leonhardt, Annette        Treptower SV 1949 e.V.                     59:40   15:44 
   20  Kosová, Michaela          SRK SRK - SOOB Spartak SRK6752             59:56   16:00 
   21  Kamarytová, Martina       MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6651             60:43   16:47 
   22  Bínová, Kathrin           MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6754             61:04   17:08 
   23  Marešová, Pavlína         BOR BOR - OK Jiskra No BOR6651             61:51   17:55 
   24  Koucká, Ivana             EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6850             63:35   19:39 
   25  Fürstová, Katka           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6950             64:34   20:38 
   26  Spangenberg, Birgit       OLG Regensburg                             64:47   20:51 
   27  Würzová, Kateřina         FYD FYD - Jizerský klu FYD6952             65:46   21:50 
   28  Hojná, Tereza             SJH SJH - SJH Jindřich SJH6951             66:27   22:31 
   29  Čiháková, Lenka           KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC6750             67:49   23:53 
   30  Pávková, Jana             BOR BOR - OK Jiskra No BOR6550             67:50   23:54 
   31  Pustaiová, Romana         TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6851             69:37   25:41 
   32  Drechsel, Ines            USV TU Dresden                             69:39   25:43 
   32  Slavíková, Kateřina       PGP PGP - SK Praga     PGP6650             69:39   25:43 
   34  Klašková, Kateřina        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6750             69:55   25:59 
   35  Thýnová, Ivana            SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK6651             72:42   28:46 
   36  Richter, Sabine           USV TU Dresden                             73:13   29:17 
   37  Nováková, Irena           OKP OKP - SK OK 24 Pra OKP6651             77:19   33:23 
   38  Tloušťová, Eva            SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6950             77:29   33:33 
   39  Hinkel, Katja             SV Robotron Dresden                        79:12   35:16 
   40  Kubínová, Jana            SKV SKV - TJ Slovan Ka SKV6751             83:23   39:27 
   41  Goericke, Jaqueline       Berliner TSC                               85:45   41:49 
   42  Illnerová, Daniela        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6651             85:56   42:00 
   43  Picková, Helena           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6952             99:09   55:13 
   44  Šebková, Helena           SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6750            117:35   73:39 
   45  Woy, Anja                 USV TU Dresden                            130:19   86:23 

       Landovská, Ivana          PGP PGP - SK Praga     PGP6251              disk         
       Bendáková, Jitka          LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6951             nest.         
       Šmausová, Gabriela        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6951             nest.         



D45C  (11)     2.7 km  120 m   14 K        

    1  Kuncová, Jiřina           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5752             56:45    0:00 
    2  Svobodová, Lenka          ROU ROU - SKOB Roudnic ROU6650             62:23    5:38 
    3  Šoupová, Jana             LPM LPM - OK Lokomotiv LPM6850             72:11   15:26 
    4  Slezáčková, Věra          KAS KAS - KOB Kamenick KAS6550             76:30   19:45 
    5  Veselská, Kateřina        VLI VLI - Slavia Liber VLI6551             83:16   26:31 
    6  Ahlburg, Kerstin          SV IHW Alex 78 Berlin                     104:40   47:55 
    7  Kaminski, Katja           Charlottenburger TSV                      128:03   71:18 

       Weber, Petra              OLG Regensburg                              disk         
       Gottlichová, Jitka        BOR BOR - OK Jiskra No BOR6752             nest.         
       Hořáková, Petra           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6953             nest.         
       Žihlová, Lucie            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6952             nest.         



D50B  (23)     2.7 km  120 m   14 K        

    1  Kraemer, Karin            Post SV Dresden                            40:15    0:00 
    2  Voltrová, Svatava         ROZ ROZ - OK Roztoky   ROZ6150             45:59    5:44 
    3  Petrželová, Alena         LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6351             46:05    5:50 
    4  Kubíčková, Marcela        PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6251             49:01    8:46 
    5  Juračková, Jana           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6051             49:09    8:54 
    6  Havlíčková, Jindra        KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC6150             50:22   10:07 
    7  Panchártková, Jitka       PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5951             53:39   13:24 
    8  Hejnalová, Hana           PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6151             54:17   14:02 
    9  Ježková, Regina           PGP PGP - SK Praga     PGP6352             54:20   14:05 
   10  Benešová, Iva             SJC SJC - TJ Sportcent SJC6151             55:39   15:24 
   11  Kovaříčková, Darja        KRE KRE - OOB TJ Sokol KRE6352             57:20   17:05 
   12  Večeřová, Ivana           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6052             57:28   17:13 
   13  Hindráková, Martina       LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6451             57:34   17:19 
   14  Košková, Vlasta           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6351             60:04   19:49 
   15  Wiedenfeld, Ute           SSV Planeta Radebeul                       68:06   27:51 
   16  Kirchner, Gabriele        SV Schmalkalden 04                         72:08   31:53 
   17  Sládková, Eva             TEH TEH - Sokol Tehov  TEH5751             77:16   37:01 
   18  Rathmann, Constanze       SV Schmalkalden 04                         79:25   39:10 
   19  Troupová, Vladěna         KRE KRE - OOB TJ Sokol KRE6351             80:34   40:19 
   20  Nitsche, Catrin           Post SV Dresden                            87:02   46:47 
   21  Krákorová, Iva            nereg Neregistrovaní                       93:50   53:35 
   22  Šámalová, Hana            PGP PGP - SK Praga     PGP6150             94:50   54:35 

       Hrabánková, Ilona         PGP PGP - SK Praga     PGP6250             nest.         



D50C  (6)      2.5 km  120 m   15 K        

    1  Jedličková, Zdena         BOR BOR - OK Jiskra No BOR6250             61:08    0:00 
    2  Hanušová, Jitka           LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6352             78:35   17:27 
    3  Kubátová, Ivana           BOR BOR - OK Jiskra No BOR6152             79:03   17:55 

       Büchner, Beate            SV IHW Alex 78 Berlin                       disk         
       Kábrtová, Iva             PEN PEN - OK RECO Spor PEN6350             nest.         
       Zimmerová, Lenka          ZVO ZVO - OB SK Zvole  ZVO6451             nest.         



D55B  (28)     2.5 km  120 m   15 K        

    1  Kuleva, Angelina          SSV Planeta Radebeul                       36:43    0:00 
    2  Víchová, Ladislava        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5851             39:28    2:45 
    3  Mrázková, Ivana           DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5650             41:52    5:09 
    4  Běhounová, Jiřina         PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5651             47:42   10:59 
    5  Šedivá, Miroslava         EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5750             48:55   12:12 
    6  Doležalová, Vlasta        PGP PGP - SK Praga     PGP5550             50:04   13:21 
    7  Zelená, Markéta           PGP PGP - SK Praga     PGP5850             51:25   14:42 
    8  Konopáčová, Jana          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5650             53:57   17:14 
    9  Novotná, Jiřina           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5654             54:59   18:16 
   10  Jahnová, Helena           SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5550             55:19   18:36 
   11  Balcarová, Eva            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5952             56:24   19:41 
   12  Svobodná, Eva             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5851             56:32   19:49 
   13  Nýdrlová, Eva             VRL VRL - OOS TJ Spart VRL5451             57:12   20:29 
   14  Janus, Andrea             SSV Planeta Radebeul                       57:23   20:40 
   15  Bláhová, Luba             SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK5852             59:08   22:25 
   16  Zavadilová, Naďa          SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5450             63:13   26:30 
   17  Hejzlarová, Vladimíra     VCB VCB - TJ OB České  VCB5651             63:18   26:35 
   18  Friedrichs, Ulrike        MTV Seesen                                 66:04   29:21 
   19  Dudová, Hana              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5752             66:23   29:40 
   20  Jelínková, Radana         PGP PGP - SK Praga     PGP5851             76:24   39:41 
   21  Matoušková, Marie         LJN LJN - OOB TJ LIAZ  LJN5550             85:01   48:18 
   22  Hejtmánková, Alena        TAP TAP - KOB TRETRA P TAP5452             86:15   49:32 
   23  Štrossová, Jiřina         DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5650             93:10   56:27 
   24  Braatz, Moni              Treptower SV 1949 e.V.                     94:57   58:14 
   25  Nováková, Jana            NPA NPA - SK LOB Nová  NPA5552            101:43   65:00 
   26  Dlouhá, Jana              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5950            103:15   66:32 

       Syslová, Drahomíra        PGP PGP - SK Praga     PGP5650             nest.         
       Svobodová, Hana           SMB SMB - SKOB Sig-Mat                     nest.         



D55C  (3)      2.3 km  110 m   13 K        

    1  Úlehlová, Ivana           BOR BOR - OK Jiskra No BOR5150             49:01    0:00 
    2  Bartoňová, Marie          BOR BOR - OK Jiskra No BOR5351             80:26   31:25 
    3  Korejčíková, Dáďa         LLI LLI - TJ Loko Libe LLI5550             86:19   37:18 



D60B  (11)     2.3 km  110 m   13 K        

    1  Jiranová, Alena           PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5351             39:44    0:00 
    2  Tröße, Renate             SV TU Ilmenau                              45:50    6:06 
    3  Tonn, Gisela              SSV Planeta Radebeul                       51:54   12:10 
    4  Neradová, Alena           LIT LIT - KOB Chemopet LIT5051             53:44   14:00 
    5  Karmazínová, Ivana        VLI VLI - Slavia Liber VLI5150             54:42   14:58 
    6  Stehnová, Hana            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5150             56:35   16:51 
    7  Pachnerová, Jaroslava     VLI VLI - Slavia Liber VLI5152             62:37   22:53 
    8  Lucke, Helga              Post SV Dresden                           143:37  103:53 
    9  Willmann, Renate          ohne Verein1                              156:31  116:47 

       Omová, Jana               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5150              disk         
       Dohnalová, Dana           VSP VSP - USK Praha    VSP5050              disk         



D60C  (3)      2.2 km  90 m   11 K         

    1  Paulová, Mirka            DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5250             64:55    0:00 
    2  Lukavcová, Lenka          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5452             71:59    7:04 

   ms  Havlová, Jaroslava        JEN JEN - OB Jenišovic JEN5452             65:32         



D65B  (11)     2.2 km  90 m   11 K         

    1  Městková, Eva             TEP TEP - Tempo Praha  TEP4851             45:19    0:00 
    2  Haňkovská, Jana           PGP PGP - SK Praga     PGP4050             46:59    1:40 
    3  Lemnitzer, Erika          Kaulsdorfer OLV                            48:37    3:18 
    4  Ryšavá, Lubomíra          TJP TJP - TJ Sokol Tro TJP4750             49:20    4:01 
    5  Horáčková, Stanislava     VLI VLI - Slavia Liber VLI4950             51:09    5:50 
    6  Kubíková, Hela            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI4851             58:12   12:53 
    7  Kubíková, Květa           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU4752             61:40   16:21 
    8  Kubátová, Milada          PGP PGP - SK Praga     PGP4750             65:18   19:59 
    9  Kutáčková, Stanislava     LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU4751             80:18   34:59 
   10  Lohrová, Jarmila          SCP SCP - OK Sparta Pr SCP4650             93:57   48:38 
   11  Folprechtová, Marie       TUR TUR - OOB TJ Turno TUR4250            104:55   59:36 



D65C  (5)      2.2 km  90 m   10 K         

    1  Křtěnská, Leontina        BOR BOR - OK Jiskra No BOR4650             58:40    0:00 
    2  Fillinger, Rosemarie      SV IHW Alex 78 Berlin                      61:30    2:50 
    3  Štrojsová, Jaroslava      KAS KAS - KOB Kamenick KAS4350             64:14    5:34 
    4  Nejezchlebová, Věra       KAS KAS - KOB Kamenick KAS4551             77:37   18:57 
    5  Šťovíčková, Zdena         DVP DVP - TJ Sokol Pra DVP4951             92:37   33:57 



D70B  (3)      2.2 km  90 m   10 K         

    1  Krausová, Marie           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI4451             61:19    0:00 
    2  Dvořáková, Ladislava      PGP PGP - SK Praga     PGP4451             65:44    4:25 
    3  Zmeková, Míla             SLP SLP - OOB Slavia P SLP4451             93:40   32:21 



D75B  (1)      2.2 km  90 m   10 K         

       Schmiedeberg, Brigitte    SV Turbine Neubrandenb                      disk         



H10L  (30)     3.1 km  0 m   5 K           

    1  Kuc, David                SCP SCP - OK Sparta Pr SCP0600             15:14    0:00 
    2  Kučera, Filip             CHA CHA - OK Chrastava CHA0501             17:03    1:49 
    3  Kroupa, David             nereg Neregistrovaní                       17:55    2:41 
    4  Nemšovský, Filip          VSP VSP - USK Praha                        19:20    4:06 
    5  Heřmánek, Petr            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0500             20:22    5:08 
    6  Funk, Timon               OK Leipzig                                 20:38    5:24 
    7  Hoetzel, Hugo             JEN JEN - OB Jenišovic JEN0503             21:20    6:06 
    8  Skripnik, Nikola          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP0600             22:45    7:31 
    9  Pelc, Tadeáš              CST CST - OB Strakonic CST0601             23:36    8:22 
   10  Heller, Jiří              ROU ROU - SKOB Roudnic ROU0501             23:42    8:28 
   11  Mairich, Filip            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0603             23:52    8:38 
   12  Šoupa, Martin             LPM LPM - OK Lokomotiv LPM0500             25:25   10:11 
   13  Horák, Martin             VSP VSP - USK Praha    VSP0601             27:16   12:02 
   14  Štichhauer, Adam          LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0603             31:10   15:56 
   15  Löhning, Jakob            USV TU Dresden                             32:36   17:22 
   16  Míka, Bertík              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0601             33:01   17:47 
   17  Městka, Václav            VSP VSP - USK Praha    VSP0600             33:03   17:49 
   18  Kučera, Teodor            DOR DOR - OK Dobříš    DOR0800             41:13   25:59 
   19  Krumlovský, Tomáš         RIC RIC - OB Říčany    RIC0507             44:54   29:40 
   20  Skripnik, Matouš          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP0800             46:37   31:23 
   21  Folprecht, Lukáš          VSP VSP - USK Praha    VSP0802             47:01   31:47 
   22  Hroněk, Štěpán            VSP VSP - USK Praha    VSP0700             50:59   35:45 

       Novák, Jáchym             KAM KAM - SK Kamenice  KAM0502             nest.         
       Jíra, Filip               ROZ ROZ - OK Roztoky   ROZ0500             nest.         
       Dolejší, Jan              STB STB - TJ Stadion N STB0601             nest.         
       Teringl, Vojtěch          VCB VCB - TJ OB České  VCB0702             nest.         
       Jedlička, Aleš            VSP VSP - USK Praha    VSP0800             nest.         
       Kašpar, Štěpán            ZAK ZAK - SK Netopýr Z ZAK0401             nest.         
   ms  Paczos, Jacek             OL Görlitz e.V.                            21:08         
   ms  Budská, Zuzana            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0700             41:09         



H10C  (42)     2.7 km  75 m   6 K          

    1  Pompach, Lukáš            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0500             20:49    0:00 
    2  Kolář, Šimon              HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR0400             21:09    0:20 
    3  Rind, Matyáš              LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0400             22:31    1:42 
    4  Hasman, Jakub             VPM VPM - KOS Slavia V VPM0501             23:07    2:18 
    5  Zabořil, Ondřej           JEN JEN - OB Jenišovic JEN0401             23:14    2:25 
    6  Čtrnáct, František        PGP PGP - SK Praga     PGP0401             23:23    2:34 
    7  Pelc, Matyáš              CST CST - OB Strakonic CST0401             23:51    3:02 
    8  Zakouřil, Matyáš          VSP VSP - USK Praha    VSP0400             24:18    3:29 
    9  Janda, Jakub              DOR DOR - OK Dobříš    DOR0403             24:28    3:39 
   10  Bejvl, Marek              LME LME - SK Los Mělní LME0400             25:13    4:24 
   11  Zrník, Tomáš              OSN OSN - SK OS Nové M OSN0606             25:49    5:00 
   12  Fritzsche, Jimmy          SV Lengefeld                               26:02    5:13 
   13  Lange, Jonas              SV IHW Alex 78 Berlin                      26:51    6:02 
   14  Štichhauer, Daniel        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0405             27:47    6:58 
   15  Nový, Jáchym              DOR DOR - OK Dobříš    DOR0502             30:44    9:55 
   16  Buchberger, Till          MTV Seesen                                 31:05   10:16 
   17  Knaup, Jonas              Braunschweiger MTV                         31:09   10:20 
   18  Dundáček, Karel           SJH SJH - SJH Jindřich SJH0401             31:19   10:30 
   19  Baldrián, Tomáš           VSP VSP - USK Praha    VSP0405             31:31   10:42 
   20  Černý, Jonáš              MLA MLA - MLOK Mariáns MLA0501             31:33   10:44 
   21  Janoušek, Slávek          BOR BOR - OK Jiskra No BOR0400             35:26   14:37 
   22  Mašek, Matěj              STB STB - TJ Stadion N STB0401             35:33   14:44 
   23  Doucha, Martin            SNA SNA - TJ START Nác SNA0501             35:35   14:46 
   24  Pokorný, Jan              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0400             36:42   15:53 
   25  Valter, Ondřej            KBP KBP - KBP Praha    KBP0400             37:33   16:44 
   26  Kuc, Radim                SCP SCP - OK Sparta Pr SCP0400             37:38   16:49 
   27  Janků, Štěpán             SJC SJC - TJ Sportcent SJC0501             37:50   17:01 
   28  Kalous, Tomáš             EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0601             38:33   17:44 
   29  Kašpar, Vojtěch           ZAK ZAK - SK Netopýr Z ZAK0400             39:16   18:27 
   30  Šubrt, Vojtěch            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0502             39:42   18:53 
   31  Lieblich, Yannik          OLG Regensburg                             39:43   18:54 
   32  Dejnožka, Martin          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0600             39:44   18:55 
   33  Rožek, Vojtěch            RIC RIC - OB Říčany    RIC0501             40:56   20:07 
   34  Rokos, Marek              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0500             44:57   24:08 
   35  Milota, Jakub             KAM KAM - SK Kamenice  KAM0503             49:54   29:05 
   36  Hejna, Igor               VSP VSP - USK Praha    VSP0407             58:44   37:55 
   37  Hejna, Viktor             VSP VSP - USK Praha    VSP0408             97:38   76:49 

       Lucke, Moritz             Post SV Dresden                            nest.         
       Janas, Adam               PGP PGP - SK Praga     PGP0404             nest.         
       Vajskebr, Michal          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0502             nest.         
       Trnka, Marek              VSP VSP - USK Praha    VSP0402             nest.         
   ms  Žukov, Jakub              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0305            100:13         



H12C  (44)     2.8 km  100 m   9 K         

    1  Kožina, Štěpán            PGP PGP - SK Praga     PGP0300             29:08    0:00 
    2  Šauli, Filip              VPM VPM - KOS Slavia V                     30:07    0:59 
    3  Dejnožka, Vojtěch         TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0300             31:10    2:02 
    4  Švarc, Antonín            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0203             31:16    2:08 
    5  Synek, Petr               DOK DOK - OK Doksy     DOK0200             32:12    3:04 
    6  Tokár, Radim              NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0300             32:24    3:16 
    7  Peterka, Jakub            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0404             33:02    3:54 
    8  Tuma, Matěj               SJC SJC - TJ Sportcent SJC0202             33:32    4:24 
    9  Kovářík, Tomáš            KAM KAM - SK Kamenice  KAM0300             34:02    4:54 
   10  Štregl, Matyáš            VRL VRL - OOS TJ Spart VRL0301             35:25    6:17 
   11  Škácha, Vít               KAM KAM - SK Kamenice  KAM0309             35:40    6:32 
   12  Lustig, Adam              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0202             38:08    9:00 
   13  Gajda, Martin             KAM KAM - SK Kamenice  KAM0405             40:12   11:04 
   14  Novotný, Jaromír          VLI VLI - Slavia Liber VLI0300             40:23   11:15 
   15  Braatz, Niklas            Treptower SV 1949 e.V.                     43:35   14:27 
   16  Janas, Petr               PGP PGP - SK Praga     PGP0200             43:55   14:47 
   17  Hennseler, Theo           MTV Seesen                                 46:09   17:01 
   18  Šrámek, Jaromír           RIC RIC - OB Říčany    RIC0303             46:28   17:20 
   19  Ekert, Tomáš              VLI VLI - Slavia Liber VLI0302             46:53   17:45 
   20  Hájek, Kryštof            TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0203             46:56   17:48 
   21  Průša, Dominik            VSP VSP - USK Praha    VSP0406             48:26   19:18 
   22  Rudert, Henrik            SV IHW Alex 78 Berlin                      49:14   20:06 
   23  Hojný, Jáchym             SJH SJH - SJH Jindřich SJH0301             49:30   20:22 
   24  Matyáš, Vojtěch           CHA CHA - OK Chrastava CHA0202             51:27   22:19 
   25  Rožek, Vilém              RIC RIC - OB Říčany    RIC0301             52:27   23:19 
   26  Řehoř, Vojta              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0303             54:48   25:40 
   27  Mellan, Jonáš             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0308             56:09   27:01 
   28  Horák, Pavel              VSP VSP - USK Praha    VSP0301             56:55   27:47 
   29  Kohoutek, Oldřich         BSO BSO - KOB Baník So BSO0301             59:42   30:34 
   30  Bolehovský, Michal        EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0200             59:49   30:41 
   31  Kolář, Matyáš             SLA SLA - SKOB Slaný   SLA0300             60:40   31:32 
   32  Hnízdil, Matěj            KAS KAS - KOB Kamenick KAS0301             61:44   32:36 
   33  Ždimera, Vít              LME LME - SK Los Mělní LME0200             81:27   52:19 
   34  Riby, Thomas              LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0202             85:56   56:48 
   35  Danko, Štěpán             CHA CHA - OK Chrastava CHA0301             94:38   65:30 

       Kraus, Konstantin         OLG Regensburg                              disk         
       Trojan, Tomáš             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0215              disk         
       Kolský, Pavel             PGP PGP - SK Praga     PGP0204              disk         
       Jirman, Filip             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0212              disk         
       Socha, Ondřej             BOR BOR - OK Jiskra No BOR0302             nest.         
       Husák, Martin             CHA CHA - OK Chrastava CHA0300             nest.         
       Bradáč, David             LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0203             nest.         
       Vitebský, Lukáš           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0302             nest.         
       Trnka, Martin             VSP VSP - USK Praha    VSP0300             nest.         



H14B  (63)     2.6 km  120 m   12 K        

    1  Melichar, Petr            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0001             25:09    0:00 
    2  Pavlovec, Dan             BOR BOR - OK Jiskra No BOR0001             25:45    0:36 
    3  Švadlena, Michal          CHC CHC - K.O.B. Choce CHC0101             27:56    2:47 
    4  Hašek, Jan                VPM VPM - KOS Slavia V VPM0001             28:36    3:27 
    5  Gajda, Jan                KAM KAM - SK Kamenice  KAM0105             28:43    3:34 
    6  Šmol, David               DOK DOK - OK Doksy     DOK0100             28:57    3:48 
    7  Richtr, Lukáš             VPM VPM - KOS Slavia V VPM0204             29:16    4:07 
    8  Rücker, Jan               HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR0201             29:31    4:22 
    9  Buk, Petr                 ROU ROU - SKOB Roudnic ROU0001             29:38    4:29 
   10  Mareš, Vít                BOR BOR - OK Jiskra No BOR0000             29:54    4:45 
   11  Čech, Petr                SJI SJI - OK Jihlava   SJI0001             30:18    5:09 
   12  Dědek, Matěj              TAP TAP - KOB TRETRA P TAP0001             31:11    6:02 
   13  Roudný, Václav            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0001             32:15    7:06 
   14  Volák, Ondřej             BRU BRU - Ulita-HOBRA  BRU0006             32:21    7:12 
   15  Malačka, Milan            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0210             32:35    7:26 
   16  Koudelka, Tomáš           SJH SJH - SJH Jindřich SJH0003             32:37    7:28 
   17  Bílý, Jakub               LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0104             34:08    8:59 
   18  Langr, Jan                SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0101             34:34    9:25 
   19  Siegl, Matyáš             MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP0103             34:35    9:26 
   20  Šimša, Martin             MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP0300             34:49    9:40 
   21  Roudný, Martin            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0002             35:44   10:35 
   22  Lejbl, Jakub              LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE0200             36:27   11:18 
   23  Měšťan, Ondřej            TAP TAP - KOB TRETRA P TAP0100             36:34   11:25 
   24  Valášek, Václav           KAM KAM - SK Kamenice  KAM0100             36:48   11:39 
   25  Šafka, Sebastian          KAM KAM - SK Kamenice  KAM0101             37:07   11:58 
   26  Rusin, Jan                BRU BRU - Ulita-HOBRA  BRU0001             37:43   12:34 
   27  Janovský, Tomáš           PGP PGP - SK Praga     PGP0101             38:18   13:09 
   28  Lejbl, Ladislav           LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE0000             38:29   13:20 
   29  Semík, Jakub              VSP VSP - USK Praha    VSP0000             39:02   13:53 
   30  Hempel, Paul              USV TU Dresden                             39:40   14:31 
   31  Longin, Jan               TAP TAP - KOB TRETRA P TAP0103             42:26   17:17 
   32  Janda, Ondřej             DOR DOR - OK Dobříš    DOR0100             42:41   17:32 
   32  Paroulek, Lukáš           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0201             42:41   17:32 
   34  Adamec, Martin            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0106             43:07   17:58 
   35  Synek, Antonín            DOK DOK - OK Doksy     DOK0001             43:11   18:02 
   36  Kapischke, Arne           OLV Potsdam                                43:19   18:10 
   37  Vecko, Jan                NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0002             44:00   18:51 
   38  Budský, Ondřej            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0105             44:22   19:13 
   39  Nagy, Josef               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0006             46:04   20:55 
   40  Holfeld, Anton            USV TU Dresden                             46:23   21:14 
   41  Kdýr, Matěj               ODV ODV - TJ Aero Odol ODV0000             48:48   23:39 
   42  Šubrt, Matěj              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0205             49:21   24:12 
   43  Víšek, Martin             KAM KAM - SK Kamenice  KAM0102             49:28   24:19 
   44  Hašek, Adam               VPM VPM - KOS Slavia V VPM0101             53:13   28:04 
   45  Kučera, Tomáš             LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0000             54:43   29:34 
   46  Hankovec, Hugo            KAM KAM - SK Kamenice  KAM0201             55:32   30:23 
   47  Ježek, Jakub              JIL JIL - OK Jilemnice JIL0104             56:59   31:50 
   48  Vávra, Pavel              BOR BOR - OK Jiskra No BOR0101             57:39   32:30 
   49  Hänsel, Ole               SV Lengefeld                               60:05   34:56 
   50  Průša, Kryštof            VSP VSP - USK Praha    VSP0102             61:21   36:12 
   51  Lehner, Benedikt          OLG Regensburg                             64:10   39:01 
   52  Schindler, Pavel          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0000             66:46   41:37 
   53  Pohořalý, Hugo            ROU ROU - SKOB Roudnic ROU0103             67:26   42:17 
   54  Bárta, Šimon              PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0202             71:48   46:39 
   55  Rokos, Michal             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0107             76:35   51:26 

       Melichna, Matěj           DKL DKL - KOB Kladno   DKL0102              disk         
       Casanova, Riccardo        OLG Regensburg                             nest.         
       Blaha, Petr               KAM KAM - SK Kamenice  KAM0104             nest.         
       Škvor, Adam               KAM KAM - SK Kamenice  KAM0202             nest.         
       Kulhavý, Tadeáš           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0005             nest.         
       Bartoš, Václav            MLA MLA - MLOK Mariáns MLA0101             nest.         
       Němeček, Josef            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0002             nest.         
       Šmaus, Antonín            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0001             nest.         



H14C  (9)      2.3 km  110 m   12 K        

    1  Pavel, Martin             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0004             56:34    0:00 
    2  Zabořil, Vojta            JEN JEN - OB Jenišovic JEN0101             63:46    7:12 
    3  Tománek, Josef            BOR BOR - OK Jiskra No BOR0102             64:45    8:11 
    4  Semiginovský, Šimon       SJC SJC - TJ Sportcent SJC0005             65:35    9:01 
    5  Růta, Matyáš              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0102             71:37   15:03 
    6  Bek, Jiří                 CHA CHA - OK Chrastava CHA0103             74:37   18:03 
    7  Galbavý, Matěj            CHA CHA - OK Chrastava CHA0000             89:39   33:05 

       Kubec, Jan                BOR BOR - OK Jiskra No BOR0004             nest.         
   ms  Žukov, Michal             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9701              disk         



H16B  (31)     2.9 km  130 m   13 K        

    1  Lehner, Quirin            OLG Regensburg                             25:11    0:00 
    2  Hennseler, Ole            MTV Seesen                                 27:30    2:19 
    3  Spangenberg, Tobias       OLG Regensburg                             27:38    2:27 
    4  Maňák, Michal             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9801             31:55    6:44 
    5  Janeček, Mirek            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9804             31:57    6:46 
    6  Šenkýř, Matěj             SJI SJI - OK Jihlava   SJI9902             33:09    7:58 
    7  Birnbaum, Adam            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9802             33:19    8:08 
    8  Thoř, Tomáš               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9904             33:35    8:24 
    9  Bartoš, Vojtěch           MLA MLA - MLOK Mariáns MLA9802             33:38    8:27 
   10  Ludvík, Matyáš            STB STB - TJ Stadion N STB9801             34:29    9:18 
   11  Žák, Jan                  LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9802             35:09    9:58 
   12  Kalenský, Aleš            STH STH - SK Studenec  STH9801             36:39   11:28 
   13  Lauterbach, David         ZAM ZAM - OB T.J. Soko ZAM9801             37:05   11:54 
   14  Kašpar, Ludvík            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9805             39:30   14:19 
   15  Ransdorf, Jakub           TAP TAP - KOB TRETRA P TAP9805             41:22   16:11 
   16  Doležal, Vít              SJC SJC - TJ Sportcent SJC9802             43:40   18:29 
   17  Bräuer, Dennis            SV Lengefeld                               44:23   19:12 
   18  Michek, David             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9802             45:58   20:47 
   19  Borovička, Tomáš          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP9801             47:35   22:24 
   20  Hasal, Martin             PGP PGP - SK Praga     PGP9804             50:06   24:55 
   21  Postolka, Jáchym          DKL DKL - KOB Kladno   DKL9900             51:26   26:15 
   22  Schwarck, Philipp         OLG Regensburg                             51:28   26:17 
   23  Novák, Aleš               ODV ODV - TJ Aero Odol ODV9805             51:43   26:32 
   24  Hrouda, Matěj             JIL JIL - OK Jilemnice JIL9804             55:04   29:53 
   25  Holfeld, Wilhelm          USV TU Dresden                             57:06   31:55 
   26  Novotný, Marek            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9901             65:27   40:16 
   27  Hůlek, Matěj              PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9904             67:24   42:13 
   28  Kapischke, Henning        OLV Potsdam                                71:33   46:22 

       Kafka, Matěj              SJI SJI - OK Jihlava   SJI9903              disk         
       Kirchner, Max             SV Schmalkalden 04                         nest.         
       Macko, Lukáš              SJC SJC - TJ Sportcent SJC9901             nest.         



H16C  (6)      2.5 km  135 m   12 K        

    1  Bek, Ondřej               CHA CHA - OK Chrastava CHA9904             57:58    0:00 
    2  Ždimera, Jan              LME LME - SK Los Mělní LME9900             58:57    0:59 
    3  Brandl, Lorenz            OLG Regensburg                             71:16   13:18 
    4  Eichenseher, Vincent      OLG Regensburg                             82:18   24:20 
    5  Hradecký, Ondřej          CHA CHA - OK Chrastava CHA9903             98:27   40:29 
    6  Mieske, Jan Manuel        Kaulsdorfer OLV                           115:18   57:20 



H18B  (25)     3.8 km  180 m   15 K        

    1  Grätsch, Markus           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9603             39:46    0:00 
    2  Sova, František           LPM LPM - OK Lokomotiv LPM9702             40:01    0:15 
    3  Zlámal, David             SJC SJC - TJ Sportcent SJC9603             42:17    2:31 
    4  Müller, Kurt              Post SV Dresden                            43:35    3:49 
    5  Graumann, Leo             ESV Lok Berlin-Schönew                     45:03    5:17 
    5  Werner, Michal            PGP PGP - SK Praga     PGP9705             45:03    5:17 
    7  Trejbal, Václav           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK9604             46:31    6:45 
    8  Janischowsky, Lukas       OLG Regensburg                             47:02    7:16 
    9  Kaplan, Martin            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9609             48:20    8:34 
   10  Vetter, Sebastian         TV Coburg Neuses                           50:28   10:42 
   11  Salzmann, Heinrich        USV TU Dresden                             50:38   10:52 
   12  Landovský, Jakub          PGP PGP - SK Praga     PGP9601             50:53   11:07 
   13  Janáč, Vašek              TAP TAP - KOB TRETRA P TAP9602             52:43   12:57 
   14  Jurica, Jan               LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9611             52:50   13:04 
   15  Zschäckel, Robin          SV IHW Alex 78 Berlin                      54:13   14:27 
   16  Lehner, Korbinian         OLG Regensburg                             56:06   16:20 
   17  Buk, Michal               ROU ROU - SKOB Roudnic ROU9601             56:15   16:29 
   18  Nechuta, David            PZR PZR - UNITOP SKP Ž PZR9701             61:01   21:15 
   19  Frank, Jiří               MAS MAS - KČT Aš       MAS9600             62:22   22:36 
   20  Míča, Tomáš               LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9707             64:12   24:26 
   21  Nürnberger, Julian        OLG Regensburg                             69:27   29:41 
   22  Hartung, Christopher      OLG Regensburg                             76:54   37:08 
   23  Moravec, Jakub            KAM KAM - SK Kamenice  KAM9702             83:58   44:12 

       Pešek, Martin             LPM LPM - OK Lokomotiv LPM9602              disk         
       Koucký, Martin            EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP9700             nest.         



H20B  (12)     4.2 km  190 m   19 K        

    1  Nejman, Stanislav         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9500             48:17    0:00 
    2  Deml, Tomáš               LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9502             50:41    2:24 
    3  Fleiß, Sebastian          Berliner TSC                               53:03    4:46 
    4  Janischowsky, Daniel      OLG Regensburg                             54:55    6:38 
    5  Dimitrov, Georgy          SSV Planeta Radebeul                       55:29    7:12 
    6  Koumar, František         SJI SJI - OK Jihlava   SJI9501             57:04    8:47 
    7  Zelinka, Jan              LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9405             59:42   11:25 
    8  Hledík, Jakub             CHT CHT - OOB SK Chras CHT9501             61:19   13:02 
    9  Vaniš, Ondřej             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9500             62:26   14:09 
   10  Posselt, Martin           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9501             80:16   31:59 
   11  Petr, Pavel               VLI VLI - Slavia Liber VLI9400             82:55   34:38 

       Pohl, Wolfram             TV Coburg Neuses                            disk         



H20C  (1)      4.0 km  190 m   20 K        

    1  Hájek, Vojtěch            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9502             70:38    0:00 



H21B  (90)     5.1 km  260 m   21 K        

    1  Kubát, Pavel              PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9101             42:10    0:00 
    2  Beneš, Jan                SJC SJC - TJ Sportcent SJC8703             43:51    1:41 
    3  Horáček, Michal           VLI VLI - Slavia Liber VLI7700             44:02    1:52 
    4  Fodor, Petr               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8103             44:12    2:02 
    5  Hradec, Pavel             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8801             45:58    3:48 
    6  Wolf, Daniel              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9100             46:34    4:24 
    7  Dlabaja, Tomáš            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8303             46:39    4:29 
    8  Luštický, Martin          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8700             47:40    5:30 
    9  Janata, Martin            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8306             48:00    5:50 
   10  Škoda, Jakub              VLI VLI - Slavia Liber VLI8800             48:20    6:10 
   11  Sysel, Ctibor             PGP PGP - SK Praga     PGP8700             48:24    6:14 
   12  Kolařík, Tomáš            BOR BOR - OK Jiskra No BOR7809             48:39    6:29 
   13  Holas, Ondřej             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8501             49:32    7:22 
   14  Makovský, Jakub           TAP TAP - KOB TRETRA P TAP8511             50:08    7:58 
   15  Kalous, Vladislav         EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP7702             50:16    8:06 
   16  Kamaryt, Tomáš            VPM VPM - KOS Slavia V VPM8807             50:41    8:31 
   17  Zakouřil, Tomáš           TUV TUV - SOK TJ Turno TUV7500             51:11    9:01 
   18  Novák, Jiří               NPA NPA - SK LOB Nová  NPA7502             52:05    9:55 
   19  Brož, Marek               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8402             52:23   10:13 
   20  Rambousek, Karel          BSO BSO - KOB Baník So BSO7907             52:27   10:17 
   21  Kundisch, Wieland         USV TU Dresden                             53:49   11:39 
   22  Zakouřil, Vít             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9301             53:55   11:45 
   23  Schulhof, Jan             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8900             54:11   12:01 
   24  Ondráček, Radim           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP7414             54:31   12:21 
   25  Polák, Vlastimil          VRL VRL - OOS TJ Spart VRL7702             54:44   12:34 
   26  Procházka, Jan            PGP PGP - SK Praga     PGP8206             55:13   13:03 
   27  Švihovský, Jaromír        SJC SJC - TJ Sportcent SJC8005             55:41   13:31 
   28  Váňa, Martin              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8401             56:07   13:57 
   29  Peterka, Vojtěch          LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7502             56:12   14:02 
   30  Kretzschmar, Matthias     Post SV Dresden                            56:14   14:04 
   31  Kolín, Jan                DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP7701             56:20   14:10 
   32  Neumann, Josef            USV TU Dresden                             56:41   14:31 
   33  Kořínek, Tomáš            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9007             56:48   14:38 
   34  Kořínek, Jindřich         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8406             57:29   15:19 
   35  Matějů, Michal            VLI VLI - Slavia Liber VLI7702             57:31   15:21 
   36  Krejčík, Jiří             TZL TZL - SKOB Zlín    TZL8301             57:42   15:32 
   37  Novák, Daniel             DOK DOK - OK Doksy     DOK8700             57:56   15:46 
   38  Kovář, Miroslav           SJC SJC - TJ Sportcent SJC8104             58:55   16:45 
   39  Žaloudek, Petr            SJC SJC - TJ Sportcent SJC8309             59:27   17:17 
   40  Picek, Jan                TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9101             59:28   17:18 
   41  Janas, Petr               XBM XBM - PELL’S MTBO  XBM7103             59:37   17:27 
   42  Leibiger, Jens            Post SV Dresden                            60:35   18:25 
   43  Hanč, Petr                DOB DOB - KOB Dobruška DOB8022             61:01   18:51 
   44  Dittmann, Robert          SSV Planeta Radebeul                       62:28   20:18 
   45  Horák, Pavel              VSP VSP - USK Praha    VSP7305             62:38   20:28 
   46  Pokorný, Ondřej           PGP PGP - SK Praga     PGP7506             62:45   20:35 
   47  Tichovský, Martin         PGP PGP - SK Praga     PGP6100             62:57   20:47 
   48  Redlich, Tomáš            MAS MAS - KČT Aš       MAS8200             63:19   21:09 
   49  Šákr, Vít                 BOR BOR - OK Jiskra No BOR9301             63:30   21:20 
   50  Poloprutský, Tomáš        VLI VLI - Slavia Liber VLI6205             63:38   21:28 
   51  Otto, Mark                Kaulsdorfer OLV                            65:42   23:32 
   52  Martan, Jiří              VLI VLI - Slavia Liber VLI7300             66:00   23:50 
   53  Späth, Felix              OLG Siegerland                             66:33   24:23 
   54  Kjäll, Jonas              USV TU Dresden                             66:50   24:40 
   55  Procházka, Tomáš          SCP SCP - OK Sparta Pr SCP8200             67:22   25:12 
   56  Kadlec, Jan               SJI SJI - OK Jihlava   SJI8306             67:29   25:19 
   57  Doucha, Jiří              SNA SNA - TJ START Nác SNA7105             67:36   25:26 
   58  Fukátko, Jan              LPU LPU - OK Lokomotiv LPU8105             68:01   25:51 
   59  Rožek, David              RIC RIC - OB Říčany    RIC7403             68:05   25:55 
   60  Fišer, Jiří               SLP SLP - OOB Slavia P SLP8503             68:49   26:39 
   61  Pelc, Václav              CST CST - OB Strakonic CST6702             70:11   28:01 
   62  Hörnig, Sebastian         Post SV Dresden                            71:20   29:10 
   63  Veverka, Tomáš            VAM VAM - OOB Vamberk  VAM8401             71:30   29:20 
   64  Janeček, Olda             12A AT - Naturfreunde  12A8200             72:40   30:30 
   64  Nehasil, David            BOR BOR - OK Jiskra No BOR7713             72:40   30:30 
   66  Novák, Ivo                OKP OKP - SK OK 24 Pra OKP6200             73:49   31:39 
   67  Kalina, Miroslav          EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP8211             74:51   32:41 
   68  Novotný, Tomáš            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK8101             75:28   33:18 
   69  Černý, Martin             TAP TAP - KOB TRETRA P TAP8902             76:10   34:00 
   70  Blahuta, Marek            MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP7301             79:38   37:28 
   71  Držka, Štěpán             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU7604             80:41   38:31 
   72  Škvor, Martin             KAM KAM - SK Kamenice  KAM6700             81:55   39:45 
   73  Teringl, Radek            VCB VCB - TJ OB České  VCB6502             82:29   40:19 
   74  Sysel, Ondřej             PGP PGP - SK Praga     PGP8302             82:55   40:45 
   75  Henych, Petr              VLI VLI - Slavia Liber VLI6001             84:35   42:25 
   76  Macek, Jiří               LIT LIT - KOB Chemopet LIT8401             89:32   47:22 
   77  Lorenz, Haik              OLV Potsdam                                99:37   57:27 
   78  Pašek, František          KAM KAM - SK Kamenice  KAM7600            103:22   61:12 
   79  Drüen, Sebastian          SG Zittau Süd                             105:12   63:02 
   80  Štemberg, Milan           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP8608            109:22   67:12 
   81  Schroth, Peter            Post SV Dresden                           141:45   99:35 

       Ahlburg, Martin           SV IHW Alex 78 Berlin                       disk         
       Janda, Martin             DOB DOB - KOB Dobruška DOB8002              disk         
       Kovář, Jindřich           MAS MAS - KČT Aš       MAS6800              disk         
       Vlach, Martin             PGP PGP - SK Praga     PGP8605              disk         
       Kazda, Ondřej             SJC SJC - TJ Sportcent SJC8202              disk         
       Kobr, Tomáš               VLI VLI - Slavia Liber VLI8901              disk         
       Metzger, Max              OLV Potsdam                                nest.         
       Pospíšil, Vítek           PGP PGP - SK Praga     PGP6803             nest.         
       Habán, Ivo                VLI VLI - Slavia Liber VLI7707             nest.         



H21C  (60)     4.6 km  225 m   21 K        

    1  Riebisch, Martin          USV TU Dresden                             52:35    0:00 
    2  Hodek, Michal             TAP TAP - KOB TRETRA P TAP8808             55:00    2:25 
    3  Lepšík, Petr              BOR BOR - OK Jiskra No BOR8202             59:11    6:36 
    4  Černý, Martin             JIL JIL - OK Jilemnice JIL8703             60:49    8:14 
    5  Albl, Miloslav            LME LME - SK Los Mělní LME7600             61:26    8:51 
    6  Hostaš, Petr              TUR TUR - OOB TJ Turno                     62:41   10:06 
    7  Olunczek, Andrej          USV TU Dresden                             63:17   10:42 
    8  Krtička, Jan              KON KON - KOB Konice   KON7931             64:12   11:37 
    9  Kalous, Antonín           KON KON - KOB Konice   KON7708             65:53   13:18 
   10  Kapal, Tomáš              KAM KAM - SK Kamenice  KAM9402             66:04   13:29 
   11  Semík, Luboš              KAM KAM - SK Kamenice  KAM6201             67:14   14:39 
   12  Graumann, Bodo            ESV Lok Berlin-Schönew                     67:27   14:52 
   13  Svoboda, Jakub            ROU ROU - SKOB Roudnic ROU9301             67:45   15:10 
   14  Filičko, Marek            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU7102             70:00   17:25 
   15  Černý, Vojtěch            JIL JIL - OK Jilemnice JIL9006             70:07   17:32 
   16  Rewig, Thomas             USV TU Dresden                             70:40   18:05 
   17  Plíhal, Tomáš             SJI SJI - OK Jihlava   SJI8509             71:25   18:50 
   18  Mezník, Vladimír          LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE6400             72:47   20:12 
   19  Huhn, Julius              USV TU Dresden                             73:03   20:28 
   20  Riebisch, Andreas         USV TU Dresden                             73:16   20:41 
   21  Hanzl, Tomáš              SJC SJC - TJ Sportcent SJC8205             73:24   20:49 
   22  Vébr, Jiří                KTA KTA-SK Kotnov Tábo KTA6901             74:38   22:03 
   23  Pidrman, Milan            EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP8310             76:21   23:46 
   24  Průcha, Pavel             BOR BOR - OK Jiskra No BOR9304             76:33   23:58 
   25  Eiselt, Jan               LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP8801             77:23   24:48 
   26  Srb, Tomáš                BOR BOR - OK Jiskra No BOR8801             78:26   25:51 
   27  Rozkošný, Karel           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP7900             78:31   25:56 
   28  Cerha, Milan              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR7703             78:53   26:18 
   29  Večeřa, Martin            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9105             80:18   27:43 
   30  Lenk, Andreas             USV TU Dresden                             81:50   29:15 
   31  Bernášek, Jiří            STB STB - TJ Stadion N STB8101             82:28   29:53 
   32  Janeček, Jura             EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6701             83:43   31:08 
   33  Hinkel, Georg             SV Robotron Dresden                        84:23   31:48 
   34  Buk, Jindřich             ROU ROU - SKOB Roudnic ROU9303             84:43   32:08 
   35  Lohr, Ivo                 SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6801             86:32   33:57 
   36  Žukov, Libor              VLI VLI - Slavia Liber VLI6803             88:41   36:06 
   37  Mokrý, Pavel              VLI VLI - Slavia Liber VLI7501             89:21   36:46 
   38  Weigert, Thorsten         Braunschweiger MTV                         90:20   37:45 
   39  Vančura, Martin           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN8002             91:22   38:47 
   40  Pračka, Tomáš             RIC RIC - OB Říčany                        92:33   39:58 
   41  Popule, Tomáš             LPM LPM - OK Lokomotiv LPM8803             93:30   40:55 
   42  Ehler, Tomáš              VSP VSP - USK Praha    VSP8102            100:10   47:35 
   43  Havlůj, František         DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8308            104:53   52:18 
   44  Nauth, Markus             ESV Lok Berlin-Schönew                    108:33   55:58 
   45  Kolaja, Jan               VLI VLI - Slavia Liber VLI8100            111:00   58:25 
   46  Gonsior, Julius           USV TU Dresden                            119:01   66:26 
   47  Koč, Zdeněk               MKP MKP - SK Meteor Ka MKP4700            121:38   69:03 
   48  Zatloukal, Vaclav         Berliner TSC                              129:16   76:41 
   49  Řezáč, Pavel              VLI VLI - Slavia Liber VLI6900            140:41   88:06 

       Knepr, Lukáš              BSO BSO - KOB Baník So BSO9401              disk         
       Žáček, Martin             FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP6803              disk         
       Kubina, Matěj             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP9205             nest.         
       Francke, Jan              DOK DOK - OK Doksy     DOK8400             nest.         
       Šedivý, Ondřej            KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC9103             nest.         
       Novák, Libor              OKP OKP - SK OK 24 Pra OKP9100             nest.         
       Buzek, Martin             PGP PGP - SK Praga     PGP8401             nest.         
       Přeček, Zdeněk            SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5200             nest.         
       Pustai, David             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9301             nest.         
       Štembera, Jan             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7513             nest.         
       Štryncl, Pavel            nereg Neregistrovaní   NER                 nest.         



H21D  (14)     3.8 km  180 m   15 K        

    1  Šimša, Jaromír            MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP7100             46:06    0:00 
    2  Kunc, Radovan             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5549             47:52    1:46 
    3  Karvánek, Matouš          BOR BOR - OK Jiskra No BOR9006             49:07    3:01 
    4  Cupák, Jiří               VRL VRL - OOS TJ Spart                     54:22    8:16 
    5  Pesničák, Jan             SMR SMR - SK SNS Smržo SMR7902             54:59    8:53 
    6  Tichý, Martin             TJH TJH - TJ OK Tolar  TJH6401             61:33   15:27 
    7  Kubec, Pavel              STB STB - TJ Stadion N STB6601             70:26   24:20 
    8  Faltejsek, Jan            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9802             77:35   31:29 
    9  Zeman, Jaroslav           DOB DOB - KOB Dobruška DOB8844             78:34   32:28 
   10  Synek, Marcel             DOK DOK - OK Doksy     DOK7600             85:10   39:04 
   11  Kašpar, Ludvík            ZAK ZAK - SK Netopýr Z ZAK7200             89:47   43:41 
   12  Peukert, Michael          SV IHW Alex 78 Berlin                     106:47   60:41 

       Stránský, Matěj           MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP7802             nest.         
       Ekert, Vladimír           VLI VLI - Slavia Liber VLI7600             nest.         



H35B  (27)     4.2 km  190 m   19 K        

    1  Švadlena, Pavel           CHC CHC - K.O.B. Choce CHC7502             43:00    0:00 
    2  Nemšovský, Petr           PGP PGP - SK Praga     PGP7602             46:27    3:27 
    3  Kužel, Tomáš              FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP7610             48:41    5:41 
    4  Koťátko, Zdeněk           SJC SJC - TJ Sportcent SJC7701             50:11    7:11 
    5  Slovák, Miroslav          SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK7704             52:08    9:08 
    6  Svoboda, Ondřej           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK7605             52:44    9:44 
    7  Eppendorfer, Jörg         OL Görlitz e.V.                            56:11   13:11 
    8  Skripnik, Ondřej          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP7502             58:09   15:09 
    9  Nehasil, Vladislav        LDC LDC - KOB Děčín    LDC7101             61:10   18:10 
   10  Štregl, Petr              VRL VRL - OOS TJ Spart VRL7303             61:42   18:42 
   11  Folprecht, Eduard         TUV TUV - SOK TJ Turno TUV7304             61:48   18:48 
   12  Synek, Antonín            DOK DOK - OK Doksy     DOK7800             65:26   22:26 
   13  Adorjan, Peter            Berliner TSC                               67:45   24:45 
   14  Václavek, Jan             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU7816             68:51   25:51 
   15  Sládeček, Petr            RIC RIC - OB Říčany    RIC7702             71:51   28:51 
   16  Knaup, Jan                Braunschweiger MTV                         75:45   32:45 
   17  Pavlíček, Lubomír         KPY KPY - SKOB TJ Soko KPY7800             76:21   33:21 
   18  Kučera, Martin            LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6500             78:16   35:16 
   19  Balogh, Jan               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7500             81:18   38:18 
   20  Janda, Pavel              DOR DOR - OK Dobříš    DOR7600             86:23   43:23 
   21  Kolář, Tomáš              SLA SLA - SKOB Slaný   SLA7103             87:31   44:31 
   22  Píchal, Jan               VSP VSP - USK Praha    VSP5202             96:16   53:16 
   23  Uhlemann, Andreas         ESV Lok Berlin-Schönew                    102:25   59:25 
   24  Škácha, Michal            NNN CZ - Neregistrovan NNN7102            103:54   60:54 
   25  Adorjan, Balazs           nereg Neregistrovaní   NER                189:10  146:10 

       Zikmund, Zdeněk           NPA NPA - SK LOB Nová  NPA6705             nest.         
       Žitný, Tomáš              SMB SMB - SKOB Sig-Mat SMB6401             nest.         



H35C  (6)      4.0 km  190 m   20 K        

    1  Dejnožka, Jiří            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7503             64:25    0:00 
    2  Kronika, Miroslav         22C CZ - www.SPORTeM.i 22C7100             72:32    8:07 
    3  Černý, Libor              MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6901             82:06   17:41 
    4  Spejchal, Petr            BOR BOR - OK Jiskra No BOR7512            109:30   45:05 
    5  Milota, Jan               KAM KAM - SK Kamenice  KAM7200            109:47   45:22 

       Novák, Ondřej             KAM KAM - SK Kamenice  KAM7300             nest.         



H40B  (48)     4.0 km  190 m   20 K        

    1  Netopil, Libor            VAM VAM - OOB Vamberk  VAM7401             40:36    0:00 
    2  Zrník, Tomáš              OSN OSN - SK OS Nové M OSN7118             45:24    4:48 
    3  Zakouřil, Václav          VSP VSP - USK Praha    VSP7401             45:56    5:20 
    4  Hašek, Ondřej             VPM VPM - KOS Slavia V VPM6902             46:31    5:55 
    5  Lucke, Jens               Post SV Dresden                            46:32    5:56 
    6  Baldrian, Petr            PGP PGP - SK Praga     PGP7203             51:10   10:34 
    7  Průša, Michal             VSP VSP - USK Praha    VSP7310             51:11   10:35 
    8  Zuzánek, Zdeněk           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5901             51:22   10:46 
    9  Honzík, Tomáš             VLI VLI - Slavia Liber VLI7000             51:32   10:56 
   10  Kovářík, Tomáš            KAM KAM - SK Kamenice  KAM6901             53:17   12:41 
   11  Procházka, Antonín        DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5500             54:01   13:25 
   12  Klose, Sven               USV TU Dresden                             54:34   13:58 
   13  Löhning, Michael          USV TU Dresden                             54:51   14:15 
   14  Kvapil, Petr              TUV TUV - SOK TJ Turno TUV7402             55:29   14:53 
   15  Pecka, Jan                EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6800             56:05   15:29 
   16  Valter, Dalibor           KBP KBP - KBP Praha    KBP6900             56:11   15:35 
   17  Hnízdil, Jan              KAS KAS - KOB Kamenick KAS7100             58:17   17:41 
   18  Derksen, André            SV Bad Düben                               59:36   19:00 
   19  Chrást, Tomáš             STH STH - SK Studenec  STH7401             60:11   19:35 
   20  Zschäckel, Raik           SV IHW Alex 78 Berlin                      61:22   20:46 
   21  Šubrt, Antonín            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP7100             62:22   21:46 
   22  Šritr, Martin             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV6802             62:59   22:23 
   23  Nechanický, Pavel         OSN OSN - SK OS Nové M OSN7209             63:25   22:49 
   24  Aschermann, Jan           VSP VSP - USK Praha    VSP6902             65:32   24:56 
   25  Mareš, Alexander          NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ7300             65:45   25:09 
   26  Háp, Pavel                PHK PHK - OK 99 Hradec PHK7101             66:23   25:47 
   27  Cichý, David              PHK PHK - OK 99 Hradec PHK7001             66:31   25:55 
   28  Gálus, Igor               LDC LDC - KOB Děčín    LDC7302             68:55   28:19 
   29  Röhner, Uwe               SV IHW Alex 78 Berlin                      71:22   30:46 
   30  Faltejsek, Pavel          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK7003             73:37   33:01 
   31  Kubík, Ondřej             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU                 74:42   34:06 
   32  Kaufmann, Torsten         USV TU Dresden                             75:10   34:34 
   33  Zyka, Vít                 nereg Neregistrovaní   NER                 77:52   37:16 
   34  Hennseler, Martin         MTV Seesen                                 78:09   37:33 
   35  Novotný, Dušan            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7002             81:14   40:38 
   36  Hojný, Jaroslav           SJH SJH - SJH Jindřich SJH7002             82:15   41:39 
   37  Volák, Pavel              BRU BRU - Ulita-HOBRA  BRU7001             82:53   42:17 
   38  Kolář, Viktor             HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR7300             85:00   44:24 
   39  Borrmann, Sven            OL Görlitz e.V.                            86:36   46:00 
   39  Hänsel, Jörg              SV Lengefeld                               86:36   46:00 
   41  Lange, Udo                SV IHW Alex 78 Berlin                      93:30   52:54 
   42  Rudert, Andreas           SV IHW Alex 78 Berlin                      95:50   55:14 
   43  Šrámek, Petr              RIC RIC - OB Říčany    RIC6905             97:24   56:48 
   44  Šmol, Marcel              DOK DOK - OK Doksy     DOK7300            109:43   69:07 
   45  Neyrinck, Noel            VSP VSP - USK Praha    VSP7012            123:49   83:13 
   46  Koten, Pavel              RIC RIC - OB Říčany    RIC7200            151:56  111:20 

       Pompach, Martin           PHK PHK - OK 99 Hradec PHK7207             nest.         
       Mrkvička, Jiří            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7101             nest.         



H40C  (12)     3.9 km  190 m   17 K        

    1  Slavík, Pavel             SNA SNA - TJ START Nác SNA7349             50:46    0:00 
    2  Harazin, Martin           VLI VLI - Slavia Liber VLI7400             57:46    7:00 
    3  Žejdlík, Michal           LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP7001             71:18   20:32 
    4  Marek, Martin             LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7000             72:18   21:32 
    5  Průšek, Petr              STB STB - TJ Stadion N STB7000             82:23   31:37 
    6  Bejvl, Jakub              LME LME - SK Los Mělní LME7100             86:43   35:57 
    7  Jeřábek, Petr             BOR BOR - OK Jiskra No BOR7105             90:14   39:28 
    8  Rind, Pavel               LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7400            100:04   49:18 
    9  Floriánek, Jan            VSP VSP - USK Praha    VSP7304            116:54   66:08 
   10  Schwarck, Manfred         OLG Regensburg                            127:58   77:12 

       Lückmann, Heiko           Blau-Weiß 90 Sedlitz                        disk         
       Bradáč, Stanislav         LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7201             nest.         



H45B  (58)     3.9 km  190 m   17 K        

    1  Illner, Jakub             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6601             42:36    0:00 
    2  Müller, Matthias          Post SV Dresden                            46:26    3:50 
    3  Vydra, Ivan               PEN PEN - OK RECO Spor PEN6600             48:05    5:29 
    4  Hasman, Jan               VPM VPM - KOS Slavia V VPM6901             49:41    7:05 
    5  Schmiedeberg, Nils        SV Turbine Neubrandenb                     50:20    7:44 
    6  Lückmann, Andreas         Post SV Dresden                            50:54    8:18 
    7  Lubs, Alexander           USV TU Dresden                             51:33    8:57 
    8  Langr, Jan                SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK6701             52:57   10:21 
    9  Gossel, Heiko             USV TU Dresden                             54:13   11:37 
   10  Olisauskas, Raimondas     LVB Leipzig                                55:16   12:40 
   11  Kamenický, Jan            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6601             56:19   13:43 
   12  Kalousek, Jiří            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6901             56:54   14:18 
   13  Parkan, Jiří              SJH SJH - SJH Jindřich SJH6801             58:26   15:50 
   14  Macháček, Aleš            FYD FYD - Jizerský klu FYD6400             59:16   16:40 
   15  Spengler, Andreas         ESV Lok Dessau                             59:39   17:03 
   16  Semík, Jan                VSP VSP - USK Praha    VSP6507             59:53   17:17 
   17  Novák, Libor              OKP OKP - SK OK 24 Pra OKP6504             60:15   17:39 
   18  Dundáček, Milan           SJH SJH - SJH Jindřich SJH6902             62:22   19:46 
   19  Kober, Michal             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6702             62:59   20:23 
   20  Klaška, Pavel             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6500             63:59   21:23 
   21  Casanova, Valerio         OLG Regensburg                             64:19   21:43 
   22  Fürst, Aleš               LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6801             66:09   23:33 
   23  Bruner, Luboš             LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6501             66:54   24:18 
   24  Petržela, Pavel           LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6301             67:27   24:51 
   25  Valter, Petr              KBP KBP - KBP Praha    KBP4500             67:34   24:58 
   26  Posselt, Martin           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6802             69:55   27:19 
   27  Hanuš, Pavel              LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6501             70:18   27:42 
   28  Höhne, Uwe                LVB Leipzig                                71:59   29:23 
   29  Picek, Jan                TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6500             72:12   29:36 
   30  Šebek, Martin             SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6700             73:09   30:33 
   31  Bendák, Petr              LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6500             73:17   30:41 
   32  Staněk, Rostislav         VPM VPM - KOS Slavia V VPM6801             73:32   30:56 
   33  Petráček, Aleš            SJI SJI - OK Jihlava   SJI6301             73:57   31:21 
   34  Kroupa, Štěpán            VPM VPM - KOS Slavia V VPM6904             74:43   32:07 
   35  Drechsel, Michael         USV TU Dresden                             75:16   32:40 
   36  Killar, Marek             LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6801             75:27   32:51 
   37  Kudraß, Peter             SG Zittau Süd                              75:52   33:16 
   38  Pavel, Petr               LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6806             76:00   33:24 
   39  Kamaryt, Miloš            MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6404             77:12   34:36 
   40  Kos, Michal               SRK SRK - SOOB Spartak SRK6802             78:36   36:00 
   41  Cincibus, Pavel           FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP6605             82:40   40:04 
   42  Velichkov, Petar          DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6704             87:57   45:21 
   43  Müller, Rico              USV TU Dresden                             88:19   45:43 
   44  Kirchner, Jörg            SV Schmalkalden 04                         91:24   48:48 
   45  Aster, Vladimír           SLA SLA - SKOB Slaný   SLA6500             94:05   51:29 
   46  Kovář, Boris              LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6710             94:19   51:43 
   47  Weinert, Rolf             Post SV Dresden                           100:09   57:33 
   48  Lejbl, Ladislav           LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE6900            101:41   59:05 
   49  Hostaš, Petr              TJN TJN - OOB TJ Tatra                    102:37   60:01 
   50  Bína, Pavel               MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6708            104:28   61:52 
   51  Hanč, Jaroslav            VRL VRL - OOS TJ Spart VRL6702            109:02   66:26 
   52  Mieske, Frank             Kaulsdorfer OLV                           109:46   67:10 

       Bílý, Petr                LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6805              disk         
       Vacek, Milan              SJI SJI - OK Jihlava   SJI6901              disk         
       Bogdanovs, Igors          SV IHW Alex 78 Berlin                      nest.         
       Šimek, Tomáš              FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP6304             nest.         
       Valášek, Petr             KAM KAM - SK Kamenice  KAM6600             nest.         
       Hartman, Aleš             VSP VSP - USK Praha    VSP6506             nest.         



H45C  (8)      3.7 km  180 m   15 K        

    1  Kurr, Maik                SV IHW Alex 78 Berlin                      62:50    0:00 
    2  Kaminski, Jürgen          Treptower SV 1949 e.V.                     82:25   19:35 
    3  Šoupa, Karel              LPM LPM - OK Lokomotiv LPM6900             83:48   20:58 
    4  Eichler, Petr             KAS KAS - KOB Kamenick KAS6900             96:49   33:59 
    5  De Heij, Michel           RIC RIC - OB Říčany    RIC6900            135:25   72:35 
    6  Buchberger, Christian     MTV Seesen                                140:28   77:38 

       Käding, Bernd             Kaulsdorfer OLV                             disk         
       Buk, Miloslav             ROU ROU - SKOB Roudnic ROU6202              disk         



H50B  (36)     3.7 km  180 m   15 K        

    1  Krejčí, Jaroslav          BOR BOR - OK Jiskra No BOR6302             38:00    0:00 
    2  Dikoš, Pavel              BOR BOR - OK Jiskra No BOR6003             40:53    2:53 
    3  Němeček, Jan              VSP VSP - USK Praha    VSP6201             42:14    4:14 
    4  Kožina, Petr              PGP PGP - SK Praga     PGP6000             44:26    6:26 
    5  Sucharda, Jiří            BOR BOR - OK Jiskra No BOR5802             44:32    6:32 
    6  Vávra, Martin             HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR6302             44:48    6:48 
    7  Šmaus, Ivan               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6249             45:04    7:04 
    8  Veljačik, Pavel           SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6200             46:28    8:28 
    9  Koucký, Roman             EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6301             46:59    8:59 
   10  Schindler, Jiří           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6301             48:17   10:17 
   11  Nieke, Hagen              USV TU Dresden                             49:31   11:31 
   12  Ročejdl, Marek            KAM KAM - SK Kamenice  KAM6400             52:54   14:54 
   13  Přibík, Jan               PGP PGP - SK Praga     PGP6301             57:19   19:19 
   14  Folprecht, Miroslav       TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5501             59:22   21:22 
   15  Slavík, Viktor            PGP PGP - SK Praga     PGP6300             60:00   22:00 
   16  Pavlovec, Petr            BOR BOR - OK Jiskra No BOR6303             60:29   22:29 
   17  Hinkel, Udo               SV Robotron Dresden                        60:33   22:33 
   18  Kavka, Jiří               SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5900             63:56   25:56 
   19  Růžička, Miloslav         HCE HCE - TJ Sokol Hos HCE6300             66:22   28:22 
   20  Braatz, Frank             Treptower SV 1949 e.V.                     69:49   31:49 
   21  Borovička, Milan          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP6104             71:28   33:28 
   22  Wiedenfeld, Frank         SSV Planeta Radebeul                       73:56   35:56 
   23  Hering, Peter             SV Robotron Dresden                        74:12   36:12 
   24  Betlach, Miroslav         DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6300             74:38   36:38 
   25  Hlaváček, Lubomír         PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6401             75:43   37:43 
   26  Kološ, Oldřich            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6003             75:55   37:55 
   27  Nürnberger, Erich         OLG Regensburg                             77:41   39:41 
   28  Hoidekr, Pavel            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI5901             79:33   41:33 
   29  Doškář, Boris             BOR BOR - OK Jiskra No BOR6400             82:05   44:05 
   30  Graumann, Bernd           ESV Lok Berlin-Schönew                     83:20   45:20 
   31  Hošek, Ladislav           SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6001             91:51   53:51 
   32  Pustai, Josef             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6300            133:22   95:22 

       Janovič, Ondřej           SKV SKV - TJ Slovan Ka SKV5901              disk         
       Pavlů, Jaroslav           DCE DCE - KOB Dobřicho DCE6100             nest.         
       Roudný, Václav            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6102             nest.         
       Hrabánek, David           PGP PGP - SK Praga     PGP6003             nest.         



H50C  (9)      3.6 km  135 m   18 K        

    1  Müller, Ota               BOR BOR - OK Jiskra No BOR6101             68:14    0:00 
    2  Imlauf, Martin            SNA SNA - TJ START Nác SNA6301             72:01    3:47 
    3  Schneuwly, Stephan        OLG Regensburg                             74:38    6:24 
    4  Ahlburg, Rainer           SV IHW Alex 78 Berlin                     107:57   39:43 
    5  Kapischke, Andreas        OLV Potsdam                               133:01   64:47 
    6  Longin, Miloš             TAP TAP - KOB TRETRA P TAP6201            141:54   73:40 
    7  Pohořalý, Dobroslav       ROU ROU - SKOB Roudnic ROU6401            141:59   73:45 

       Kořínek, Zdeněk           PEN PEN - OK RECO Spor PEN6201              disk         
       Vydra, Pavel              PEN PEN - OK RECO Spor PEN6200              disk         



H55B  (41)     3.6 km  135 m   18 K        

    1  Běhoun, Pavel             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5701             47:24    0:00 
    2  Hejzlar, Josef            VCB VCB - TJ OB České  VCB5601             48:33    1:09 
    3  Hausvater, Karel          SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK5801             48:52    1:28 
    4  Novák, Tom                DOK DOK - OK Doksy     DOK5500             54:57    7:33 
    5  Šedivý, Jiří              EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5500             57:43   10:19 
    6  Gazdačko, Milan           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK5702             57:47   10:23 
    7  Škorpil, Martin           HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR5700             58:33   11:09 
    8  Fanta, Miroslav           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5800             58:58   11:34 
    9  Konopáč, Jiří             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5803             59:39   12:15 
   10  Dušátko, Petr             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5702             62:01   14:37 
   11  Jaroš, Vladimír           DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5400             63:50   16:26 
   12  Kraemer, Werner           Post SV Dresden                            64:57   17:33 
   13  Jun, Drahomír             KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC5501             65:47   18:23 
   14  Šámal, Václav             PGP PGP - SK Praga     PGP5601             66:38   19:14 
   15  Vícha, Vladimír           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5801             68:36   21:12 
   16  Tomaščin, Jaroslav        MKP MKP - SK Meteor Ka MKP5800             69:14   21:50 
   17  Friedl, Harald            ohne Verein1                               69:22   21:58 
   18  Doležal, Miroslav         PGP PGP - SK Praga     PGP5501             69:28   22:04 
   19  Büchner, Siegfried        SV IHW Alex 78 Berlin                      71:33   24:09 
   20  Balcar, Aleš              PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5703             71:42   24:18 
   21  Junek, Petr               STH STH - SK Studenec  STH5501             71:51   24:27 
   22  Beneš, Josef              SJC SJC - TJ Sportcent SJC5801             73:38   26:14 
   23  Novotný, Miroslav         LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5905             74:01   26:37 
   24  Svobodný, Petr            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5800             74:39   27:15 
   25  Kundisch, Diethard        USV TU Dresden                             75:07   27:43 
   26  Blabla, Zdeněk            PCB PCB - SKP České Bu PCB5901             76:50   29:26 
   27  Jürgens, Uwe              SV IHW Alex 78 Berlin                      80:11   32:47 
   28  Zenker, Norbert           USV TU Dresden                             81:49   34:25 
   29  Hejtmánek, Vladimír       TAP TAP - KOB TRETRA P TAP5802             83:41   36:17 
   30  Kretzschmar, Frank        OLV Weimar                                 92:22   44:58 
   31  Dlouhý, Jiří              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5700             93:54   46:30 
   32  Jahn, Pavel               SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5500             97:51   50:27 
   33  Borák, Stanislav          EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5212             99:36   52:12 
   34  Grivalský, Michal         PGP PGP - SK Praga     PGP5900            101:51   54:27 
   35  Störp, Ralf               SV IHW Alex 78 Berlin                     111:46   64:22 

       Lustig, Zdeněk            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5601              disk         
       Horák, Petr               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5602              disk         
       Kössler, Wolfgang         Volkssport Berlin                           disk         
       Wiedmer, Steffen          SSV Planeta Radebeul                       nest.         
       Sysel, Zdeněk             PGP PGP - SK Praga     PGP5200             nest.         
       Novotný, Otakar           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5604             nest.         



H55C  (5)      3.1 km  130 m   16 K        

    1  Průcha, Miloslav          BOR BOR - OK Jiskra No BOR5800             55:11    0:00 
    2  Eiselt, Miloš             LTP LTP - OOB TJ Lokom                     63:33    8:22 
    3  Pávek, Miloš              BOR BOR - OK Jiskra No BOR5801             64:02    8:51 
    4  Böhm, Karel               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5101             89:56   34:45 

       Janata, Petr              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5603             nest.         



H60B  (31)     3.1 km  130 m   16 K        

    1  Přinda, Oldřich           VLI VLI - Slavia Liber                     41:21    0:00 
    2  Hořínek, Jaroslav         VSP VSP - USK Praha    VSP5000             42:20    0:59 
    3  Škoda, Přemek             VLI VLI - Slavia Liber VLI5301             48:05    6:44 
    4  Hickethier, Manfred       VLI VLI - Slavia Liber VLI5201             49:49    8:28 
    5  Hudský, Vlastimil         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5100             50:02    8:41 
    6  Farář, Václav             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5201             50:10    8:49 
    7  Härtelt, Helmut           SSV Planeta Radebeul                       50:30    9:09 
    8  Farář, Jaroslav           VRL VRL - OOS TJ Spart VRL5002             52:02   10:41 
    9  Tonn, Konrad              SSV Planeta Radebeul                       53:02   11:41 
   10  Tröße, Lutz               SV TU Ilmenau                              53:52   12:31 
   11  Erlebach, Josef           JIL JIL - OK Jilemnice JIL5201             54:04   12:43 
   12  Peterka, František        TJP TJP - TJ Sokol Tro TJP4900             54:10   12:49 
   13  Ziesche, Jürgen           ESV Lok Berlin-Schönew                     57:23   16:02 
   14  Polák, Zdeněk             VSP VSP - USK Praha    VSP5203             58:21   17:00 
   15  Novák, Karel              NPA NPA - SK LOB Nová  NPA5001             59:55   18:34 
   16  Jelínek, Martin           PGP PGP - SK Praga     PGP5103             60:49   19:28 
   17  Provazník, Jiří           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5102             61:17   19:56 
   18  Rejmont, Milan            LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU4801             62:18   20:57 
   19  Štregl, Tomáš             VRL VRL - OOS TJ Spart VRL5001             63:32   22:11 
   20  Juračka, Vojtěch          LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5404             63:47   22:26 
   21  Friedrichs, Detlev        MTV Seesen                                 68:07   26:46 
   22  Hájek, Jan                MAS MAS - KČT Aš       MAS5401             74:22   33:01 
   23  Sáňka, Bedřich            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5102             77:01   35:40 
   24  Brumek, Stanislav         DKL DKL - KOB Kladno   DKL5201             77:37   36:16 
   25  Hojný, Oldřich            SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5201             84:38   43:17 
   26  Kolský, Saša              PGP PGP - SK Praga     PGP5000            151:45  110:24 
   27  Paldus, Petr              KAM KAM - SK Kamenice  KAM5200            170:49  129:28 

       Šikola, Alexej            LJN LJN - OOB TJ LIAZ  LJN5301              disk         
       Horáček, Miroslav         VLI VLI - Slavia Liber VLI5000              disk         
       Rančák, Josef             BOR BOR - OK Jiskra No BOR5004             nest.         
       Hora, Vladimír            VSP VSP - USK Praha    VSP5100             nest.         



H60C  (6)      2.7 km  120 m   14 K        

    1  Švihovský, Jaroslav       BOR BOR - OK Jiskra No BOR5003             39:42    0:00 
    2  Jedlička, Miroslav        JEN JEN - OB Jenišovic JEN5301             56:48   17:06 
    3  Bárta, Miroslav           JEN JEN - OB Jenišovic JEN5201             58:26   18:44 
    4  Juřina, Robert            FYD FYD - Jizerský klu FYD4900             61:25   21:43 
    5  Richtr, Jiří              JEN JEN - OB Jenišovic JEN5001             63:15   23:33 

       Šťovíček, Jan             DVP DVP - TJ Sokol Pra DVP5001              disk         



H65B  (30)     2.7 km  120 m   14 K        

    1  Knobloch, Jindřich        VRL VRL - OOS TJ Spart VRL4901             35:11    0:00 
    2  Stehno, Pavel             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP4900             39:14    4:03 
    3  Karmazín, Petr            VLI VLI - Slavia Liber VLI4901             39:22    4:11 
    4  Conrad, Helmut            USV TU Dresden                             41:19    6:08 
    5  Fridrich, Jaroslav        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU4501             41:25    6:14 
    6  Buriánek, Jaromír         SCP SCP - OK Sparta Pr SCP4700             41:30    6:19 
    7  Ježek, Ladislav           VLI VLI - Slavia Liber VLI4900             41:58    6:47 
    8  Genderjahn, Ludwig        Post SV Dresden                            43:35    8:24 
    9  Jirásek, Jaroslav         SCH SCH - TJ Skalka Ch SCH4701             44:06    8:55 
   10  Kern, Wilmar              SV Bad Düben                               45:35   10:24 
   11  Švec, Zdeněk              SLA SLA - SKOB Slaný   SLA4700             45:39   10:28 
   12  Jakubec, Jindřich         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR4801             45:49   10:38 
   13  Rychtecký, Josef          VCB VCB - TJ OB České  VCB4801             46:54   11:43 
   14  Hrobař, Rudolf            SRK SRK - SOOB Spartak SRK4702             47:21   12:10 
   15  Nosál, Stanislav          LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE4600             47:33   12:22 
   16  Lukavec, Míla             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN4901             48:12   13:01 
   17  Zelený, Vladimír          PGP PGP - SK Praga     PGP4800             50:33   15:22 
   18  Kraus, Jan                LLI LLI - TJ Loko Libe LLI4501             50:40   15:29 
   19  Novák, Miloš              SCP SCP - OK Sparta Pr SCP4600             51:24   16:13 
   20  Švadlena, Jiří            CHC CHC - K.O.B. Choce CHC4601             51:29   16:18 
   21  Fillinger, Helmut         SV IHW Alex 78 Berlin                      62:02   26:51 
   22  Michalek, Janusz          KOS Modrzew Skwierzyna POL                 64:14   29:03 
   23  Hlaváč, Jaroslav          SMB SMB - SKOB Sig-Mat SMB4801             64:53   29:42 
   24  Wollenberg, Bernd         Berliner TSC                               68:39   33:28 
   25  Ryšavý, Vít               TJP TJP - TJ Sokol Tro TJP4700             74:44   39:33 
   26  Jiran, Václav             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK4701             96:02   60:51 
   27  Matoušek, Luboš           LJN LJN - OOB TJ LIAZ  LJN4700            157:38  122:27 

       Novotný, Jiří             SLP SLP - OOB Slavia P SLP4601              disk         
       Ochmann, Gert             OK Leipzig                                  disk         
       Pospíšil, Jiří            TUV TUV - SOK TJ Turno TUV4701             nest.         



H65C  (3)      2.5 km  120 m   15 K        

    1  Nejezchleba, Jiří         KAS KAS - KOB Kamenick KAS4600             62:12    0:00 
    2  Dvořák, Jaromír           PGP PGP - SK Praga     PGP4601             86:33   24:21 

       Urban, Libor              VLI VLI - Slavia Liber VLI4500              disk         



H70B  (16)     2.5 km  120 m   15 K        

    1  Schmalfeld, Tassilo       SSV Planeta Radebeul                       48:42    0:00 
    2  Čadil, Jan                FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP4300             50:37    1:55 
    3  Sklenář, Jan              MLA MLA - MLOK Mariáns MLA4201             52:10    3:28 
    4  Schindler, Udo            SSV Planeta Radebeul                       52:40    3:58 
    5  Procházka, Zdenko         DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP4300             52:45    4:03 
    6  Paul, Josef               DCE DCE - KOB Dobřicho DCE4401             54:11    5:29 
    7  Novotný, František        PUL PUL - OOB USK Slav PUL4200             63:10   14:28 
    8  Dohnal, Josef             VSP VSP - USK Praha    VSP4300             66:33   17:51 
    9  Güth, Hans                ESV Lok Dessau                             90:04   41:22 
   10  Máslo, Miroslav           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK4001            107:41   58:59 

       Fišák, Jan                MLA MLA - MLOK Mariáns MLA4401              disk         
       Rychlý, Rudolf            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK4101              disk         
       Gřunděl, Ivan             SJH SJH - SJH Jindřich SJH4201              disk         
       Zábranský, Emil           SLA SLA - SKOB Slaný   SLA4200              disk         
       Klawun-Kendray, W. George Sachsen-Marathon e.V.                      nest.         
       Aschermann, Michal        TEP TEP - Tempo Praha  TEP4400             nest.         



H70C  (5)      2.3 km  110 m   13 K        

    1  Úlehla, Zdeněk            BOR BOR - OK Jiskra No BOR4001             51:16    0:00 
    2  Picek, Jan                TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN4000             68:13   16:57 
    3  Štrojsa, Josef            KAS KAS - KOB Kamenick KAS4000             76:34   25:18 
    4  Folprecht, Eduard         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR4301             82:33   31:17 

       Venuš, Jaroslav           BOR BOR - OK Jiskra No BOR3800             nest.         



H75B  (13)     2.3 km  110 m   13 K        

    1  Havlík, Jaroslav          SJC SJC - TJ Sportcent SJC3601             42:31    0:00 
    2  Attl, Vladimír            PGP PGP - SK Praga     PGP3800             45:11    2:40 
    3  Zemánek, Bohumil          VRL VRL - OOS TJ Spart VRL3601             46:02    3:31 
    4  Petrželka, Pavel          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN3800             52:36   10:05 
    5  Křtěnský, Jaroslav        BOR BOR - OK Jiskra No BOR3600             60:58   18:27 
    6  Semorád, Miloš            SCP SCP - OK Sparta Pr SCP3300             64:11   21:40 
    7  Beránek, Miroslav         BOR BOR - OK Jiskra No BOR3900             94:36   52:05 
    8  Vondra, Jaroslav          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP3300             98:55   56:24 
    9  Kalivoda, Vladimír        KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC3800            104:28   61:57 

       Lemnitzer, Eberhard       Kaulsdorfer OLV                             disk         
       Schlittermann, Klaus      ESV Lok Berlin-Schönew                      disk         
       Mašek, Pavel              BOR BOR - OK Jiskra No BOR3602              disk         
       Mikulecký, Jan            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK3801             nest.         



HDR  (67)      3.1 km  0 m   5 K           

    1  Houžvičková, Daniela      TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0751             15:34    0:00 
    2  Klust, Jan                CHA CHA - OK Chrastava CHA0702             15:46    0:12 
    3  Brettl, Filip             PGP PGP - SK Praga     PGP0600             16:14    0:40 
    4  Novotná, Vendula          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0777             19:06    3:32 
    5  Šubrt, Jáchym             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0800             20:25    4:51 
    6  Riby, Philip              LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0702             21:19    5:45 
    7  De Heij, Robert           RIC RIC - OB Říčany    RIC0800             21:44    6:10 
    8  Kruliš, Janek             nereg Neregistrovaní                       22:36    7:02 
    9  Milotová, Barbora         KAM KAM - SK Kamenice  KAM0753             23:05    7:31 
   10  Fišáková, Lucie           MLA MLA - MLOK Mariáns                     24:09    8:35 
   11  Kubíková, Amálka          LPU LPU - OK Lokomotiv                     24:43    9:09 
   12  Mairich, Martin           TJN TJN - OOB TJ Tatra                     25:17    9:43 
   13  Miková, Žofie             TJN TJN - OOB TJ Tatra                     25:28    9:54 
   14  Brandová, Anna Marie      CHA CHA - OK Chrastava CHA0651             26:08   10:34 
   15  Weigert, Anna-Jule        Braunschweiger MTV                         26:09   10:35 
   16  Kroupa, Matyáš            LPU LPU - OK Lokomotiv                     26:19   10:45 
   17  Houžvičková, Kateřina     TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0952             26:40   11:06 
   18  Mokrý, Lukáš              nereg Neregistrovaní                       26:52   11:18 
   19  Přibíková, Agáta          PGP PGP - SK Praga     PGP0651             26:53   11:19 
   20  Weinert, Tim              Post SV Dresden                            26:57   11:23 
   21  Tůma, Lukáš               SJC SJC - TJ Sportcent                     27:14   11:40 
   22  Sychra, Šimon             CHA CHA - OK Chrastava CHA0802             27:46   12:12 
   23  Ehlerová, Anna            VSP VSP - USK Praha    VSP0854             27:55   12:21 
   24  Alblová, Zuzana           LME LME - SK Los Mělní                     28:39   13:05 
   25  Pavlova, Lenka            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0850             28:45   13:11 
   26  Kraus, Katharina          OLG Regensburg                             29:00   13:26 
   27  Mašková, Lucie            STB STB - TJ Stadion N STB0751             30:01   14:27 
   28  Šestáková, Marie          nereg Neregistrovaní                       30:23   14:49 
   29  Brettl, Tobiáš            PGP PGP - SK Praga     PGP0900             31:15   15:41 
   30  Baumbach, Lotte           OK Leipzig                                 31:22   15:48 
   31  Štveráková, Zuzana        CHA CHA - OK Chrastava CHA0750             31:26   15:52 
   32  Pokorná, Ema              PGP PGP - SK Praga     PGP                 32:02   16:28 
   33  Rindová, Adriana          LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0653             32:52   17:18 
   34  Doucha, Tomáš             SNA SNA - TJ START Nác SNA0801             33:26   17:52 
   35  Sychra, Marek             CHA CHA - OK Chrastava CHA0604             33:57   18:23 
   36  Heller, Jakub             ROU ROU - SKOB Roudnic ROU0702             33:58   18:24 
   37  Houda, Lukáš              CHA CHA - OK Chrastava CHA0800             33:59   18:25 
   38  Zabořilová, Anna          JEN JEN - OB Jenišovic JEN0951             34:08   18:34 
   39  Synková, Elena            DOK DOK - OK Doksy                         34:18   18:44 
   40  Pokorná, Linda            PGP PGP - SK Praga     PGP0351             34:35   19:01 
   41  Pecka, Matěj              LLI LLI - TJ Loko Libe TUR0850             37:26   21:52 
   42  Knaup, Jana               Braunschweiger MTV                         38:36   23:02 
   43  Hoetzel, Jiří             JEN JEN - OB Jenišovic JEN0701             41:29   25:55 
   44  Kroupová, Marie           nereg Neregistrovaní                       42:03   26:29 
   45  Pompachovi, Kája a Naty   nereg Neregistrovaní                       47:33   31:59 
   46  Zít, Václav               LDC LDC - KOB Děčín    LDC1300             49:01   33:27 
   47  Janatová, Violka          DKP DKP - Oddíl OB Kot                     54:32   38:58 
   48  Baumbach, Frida           OK Leipzig                                 55:56   40:22 
   49  Lieblich, Tabea           OLG Regensburg                             56:54   41:20 
   50  Nehasil, František        BOR BOR - OK Jiskra No                     63:16   47:42 
   51  Van Dongen, Tim           DKP DKP - Oddíl OB Kot                     75:34   60:00 

       Adamcová, Tereza          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN1451              disk         
       Uhlíř, Michal             nereg Neregistrovaní                        disk         
       Holfeld, Anna             USV TU Dresden                             nest.         
       Jeřábková, Tereza         CHA CHA - OK Chrastava CHA0752             nest.         
       Klustová, Tereza          CHA CHA - OK Chrastava CHA0751             nest.         
       Ondráček, Lubor           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP1111             nest.         
       Rozkošný, David           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0909             nest.         
       Bradáč, Václav            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0600             nest.         
       Nedbalová, Klára          MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP0850             nest.         
       Kučerka, Radek            STB STB - TJ Stadion N STB1101             nest.         
   ms  Mareš, Matěj              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0100             nest.         
       Harazinová, Zuzana        VLI VLI - Slavia Liber VLI0650             nest.         
       Harazinová, Tereza        VLI VLI - Slavia Liber VLI0850             nest.         
       Hejnová, Barbora          VSP VSP - USK Praha    VSP0851             nest.         
       Bozděch, Vojta            PGP PGP - SK Praga                         nest.         
       Trösse, Movitz            SV TU Ilmenau                              nest.         



P2  (55)       2.7 km  120 m   10 K        

    1  Aschermannová, Irena      VSP VSP - USK Praha    VSP7350             48:00    0:00 
    2  Tvrdková, Eva             LBE LBE - TJ Lokomotiv                     49:16    1:16 
    3  Šesták, Marek             nereg Neregistrovaní                       50:37    2:37 
    4  Janatová, Markéta         BOR BOR - OK Jiskra No                     50:42    2:42 
    5  Danko, Tomáš              CHA CHA - OK Chrastava                     51:09    3:09 
    6  Miková, Markéta           TJN TJN - OOB TJ Tatra                     51:18    3:18 
    7  Dejnožková, Blanka        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7651             51:27    3:27 
    8  Štichhauerová, Kateřina   LPU LPU - OK Lokomotiv                     52:15    4:15 
    9  Ždimera, Zdeněk           LME LME - SK Los Mělní                     53:37    5:37 
   10  Hofmann, Luisa            OLG Regensburg                             53:47    5:47 
   11  Paczos, Andrzej           OL Görlitz e.V.                            53:50    5:50 
   12  Trösse, Harald            SV TU Ilmenau                              53:52    5:52 
   13  Schmiedeberg, Anke        SV Turbine Neubrandenb                     54:43    6:43 
   14  Kroupová, Blanka          VPM VPM - KOS Slavia V VPM                 58:33   10:33 
   15  Pavel, Jiří               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7100             64:46   16:46 
   16  Bajer, Tomáš              KT Tryskomyši                              64:49   16:49 
   17  Žejdlíková, Jitka         LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP7251             64:55   16:55 
   18  Adorjan, Zuzana           nereg Neregistrovaní   NER                 66:57   18:57 
   19  Růtová, Martina           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7652             70:06   22:06 
   20  Polgar, Erika             Volkssport Weissensee                      73:24   25:24 
   21  Melicharová, Barbora      LLI LLI - TJ Loko Libe                     73:35   25:35 
   22  Adamcová, Jana            TJN TJN - OOB TJ Tatra                     76:00   28:00 
   23  Král, Luděk               2MC CZ - Dedecek a Bab 2MC4900             76:43   28:43 
   24  Dingová, Ivana            nereg Neregistrovaní                       79:58   31:58 
   25  Popková, Klára            nereg Neregistrovaní                       80:02   32:02 
   26  Machučová, Jaroslava      CHA CHA - OK Chrastava CHA8250             82:41   34:41 
   27  Hejnová, Martina          VSP VSP - USK Praha    VSP7354             83:00   35:00 
   28  Labská, Bohuslava         LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6951             83:20   35:20 
   29  Gregor, Miroslav          TUV TUV - SOK TJ Turno TUV4801             83:26   35:26 
   30  Kerscher, Brigitte        OLG Regensburg                             85:14   37:14 
   31  Rickmeyer, Tina           USV TU Dresden                             85:31   37:31 
   32  Hroňková, Milada          VSP VSP - USK Praha    VSP7455             86:02   38:02 
   33  Floriánková, Daniela      VSP VSP - USK Praha    VSP7353             87:10   39:10 
   34  Dolejší, Miloš            STB STB - TJ Stadion N STB6701             88:58   40:58 
   35  Hertel, Margit            OLG Regensburg                             90:01   42:01 
   36  Nürnberger, Brigitte      OLG Regensburg                             91:02   43:02 
   37  Buchberger, Irene         MTV Seesen                                 93:19   45:19 
   38  Höbig, Antje              SV Bad Düben                               97:09   49:09 
   39  Weigert, Claudia          Braunschweiger MTV                        105:44   57:44 
   40  Rudet, Bettina            BSC Rehberge                              109:46   61:46 
   41  Novotný, Lukáš            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0505            112:00   64:00 
   42  Borrmann, Bianca          OL Görlitz e.V.                           113:14   65:14 
   43  Uhlířová, Monika          nereg Neregistrovaní                      117:28   69:28 
   44  Kumpoltová, Pavla         STB STB - TJ Stadion N STB9650            124:35   76:35 
   45  Klašková, Josefina        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP9651            127:12   79:12 
   46  Chaloupková, Miroslava    nereg Neregistrovaní                      131:29   83:29 
   47  Stránská, Marcela         TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7451            164:20  116:20 

       Hänsel, Grit              SV Lengefeld                                disk         
       Brož, Dominik             FYD FYD - Jizerský klu FYD9801              disk         
       Čtrnáct, Šimon            PGP PGP - SK Praga     PGP0001              disk         
       Kubcová, Michaela         BOR BOR - OK Jiskra No BOR6653             nest.         
       Hoetzelová, Zuzana        JEN JEN - OB Jenišovic JEN7754             nest.         
       Bradáčová, Marie          LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7550             nest.         
       Vitebská, Lenka           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7051             nest.         
       Lukášová, Vendula         nereg Neregistrovaní                       nest.         



P4  (86)       3.4 km  180 m   12 K        

    1  Pompach, Petr             nereg Neregistrovaní                       40:46    0:00 
    2  Jahn, Petr                VIZ TJ Sokol Vizovice                      41:35    0:49 
    3  Marek, Jakub              LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9900             44:33    3:47 
    4  Švarc, Jiří               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR6204             46:50    6:04 
    5  Buchar, Ondřej            nereg Neregistrovaní                       50:05    9:19 
    6  Znojemský                 nereg Neregistrovaní                       50:21    9:35 
    7  Šklíba, Jan               SRK SRK - SOOB Spartak SRK7501             50:36    9:50 
    8  Urbánek, Petr             nereg Neregistrovaní                       51:28   10:42 
    9  Pešík, Marek              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN8301             52:18   11:32 
   10  Kroupa, Filip             nereg Neregistrovaní                       56:35   15:49 
   11  Tůma, Jaroslav            SJC SJC - TJ Sportcent                     57:38   16:52 
   12  Peteráč, Zdeněk           VLI VLI - Slavia Liber                     60:02   19:16 
   13  Zelenin, Andrej           USG Chemnitz                               60:25   19:39 
   14  Řehoř, Jiří               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7004             63:13   22:27 
   15  Kroupa, Jan               LPU LPU - OK Lokomotiv                     63:19   22:33 
   16  Zabořil, Michal           JEN JEN - OB Jenišovic JEN7101             64:01   23:15 
   17  Zamrzlová, Eva            SJC SJC - TJ Sportcent                     64:22   23:36 
   18  Rafaj, Nikola             KT Tryskomyši                              67:20   26:34 
   19  Kohout, Josef             SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK6902             68:40   27:54 
   20  Moraweck, Karolin         SG Zittau Süd                              69:49   29:03 
   21  Pecka, Vlastimil          LLI LLI - TJ Loko Libe TUR7702             70:52   30:06 
   22  Novotný, Jiří             LLI LLI - TJ Loko Libe                     71:51   31:05 
   23  Mareš, Hynek              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR6100             72:01   31:15 
   24  Marek, Lukáš              LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9800             72:28   31:42 
   25  Duda, Tonda               TJN TJN - OOB TJ Tatra                     73:06   32:20 
   26  Matějková, Martina        LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP                 74:39   33:53 
   27  Buri, Vojtěch             nereg Neregistrovaní                       76:29   35:43 
   28  Kosíková, Eliška          nereg Neregistrovaní                       80:17   39:31 
   29  Švarcová, Lenka           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR6457             80:52   40:06 
   30  Šváb, Jan                 VSP VSP - USK Praha    VSP5801             81:59   41:13 
   31  Mairichová, Radka         TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7450             82:38   41:52 
   32  Katzsch, Antje            USC Magdeburg                              84:12   43:26 
   33  Rajn, Aleš                CHA CHA - OK Chrastava                     84:26   43:40 
   34  Puš, Roman                STH STH - SK Studenec  STH7501             84:52   44:06 
   35  Doleschal, Eric           OK Leipzig                                 85:02   44:16 
   36  Enoch, Nadine             USC Magdeburg                              85:40   44:54 
   37  Thoř, Miloš               TUV TUV - SOK TJ Turno TUV7302             87:07   46:21 
   38  Aschermannová, Petra      KAM KAM - SK Kamenice  KAM9354             87:43   46:57 
   39  Kosíková, Helena          nereg Neregistrovaní                       88:41   47:55 
   40  Aschermannová, Eva        KAM KAM - SK Kamenice  KAM6550             89:30   48:44 
   41  Rücker, Petr              HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR6500             90:10   49:24 
   42  Aschermann, David         KAM KAM - SK Kamenice  KAM6500             90:36   49:50 
   43  Křenek, Tomáš             nereg Neregistrovaní                       91:28   50:42 
   44  Lustigová, Lenka          DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6651             91:29   50:43 
   45  Lisý, Jan                 SKOB Ostrov                                91:49   51:03 
   46  Honigová, Iva             nereg Neregistrovaní                       91:56   51:10 
   47  Mellan, Martin            TUV TUV - SOK TJ Turno TUV6304             96:02   55:16 
   48  Kučera, Pavel             DOR DOR - OK Dobříš    DOR7101             96:15   55:29 
   49  Wagner, Martina           SG Zittau Süd                              97:11   56:25 
   50  Chrz, Martin              nereg Neregistrovaní                       97:23   56:37 
   51  Malačková, Jana           DVP DVP - TJ Sokol Pra DVP6151             97:40   56:54 
   52  Pavlová, Petra            CHC CHC - K.O.B. Choce                     98:16   57:30 
   53  Heller, Jiří              ROU ROU - SKOB Roudnic ROU7708            103:05   62:19 
   54  Adolph, Zdeňka            nereg Neregistrovaní                      106:16   65:30 
   55  Šinovská, Kristýna        ROU ROU - SKOB Roudnic ROU9351            106:24   65:38 
   56  Košek, Ladislav           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI5903            108:10   67:24 
   57  Graumann, Heidi           ESV Lok Berlin-Schönew                    108:49   68:03 
   58  Valeš, Jan                TJN TJN - OOB TJ Tatra                    109:00   68:14 
   59  Černá, Monika             MLA MLA - MLOK Mariáns MLA7451            109:50   69:04 
   60  Tomášek, Matěj            nereg Neregistrovaní                      110:55   70:09 
   61  Mach, Jan                 nereg Neregistrovaní                      113:00   72:14 
   62  Jandová, Barbora          nereg Neregistrovaní                      113:08   72:22 
   63  Zieba, Jaroslav           NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ6500            114:04   73:18 
   64  Čtrnáct, Jiří             PGP PGP - SK Praga                        137:10   96:24 
   65  Hejna, Vladimír           VSP VSP - USK Praha    VSP7404            138:14   97:28 
   66  Funk, Uwe-Carsten         OK Leipzig                                145:43  104:57 
   67  Urbánková, Věra           nereg Neregistrovaní                      151:33  110:47 

       Malačka, Milan            DVP DVP - TJ Sokol Pra DVP                  disk         
       Valterová, Ivana          KBP KBP - KBP Praha    KBP7350              disk         
       Krumlovská, Barbora       RIC RIC - OB Říčany    RIC8050              disk         
       Hroněk, Jan               VSP VSP - USK Praha    VSP7420              disk         
       Ondřichová, Lucie         nereg Neregistrovaní                        disk         
       Zýková, Martina           nereg Neregistrovaní                        disk         
       Odvodyová, Dejna          LPU LPU - OK Lokomotiv                      disk         
       Kosík, Vladimír           nereg Neregistrovaní                        disk         
       Severýn, Otto             VLI VLI - Slavia Liber                      disk         
       Bartoš, Jiří              nereg Neregistrovaní                        disk         
       Sychra, Zdeněk            CHA CHA - OK Chrastava CHA7302             nest.         
       Karban, Zdeněk            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP7700             nest.         
       Albrecht, Vladimír        KAM KAM - SK Kamenice  KAM7800             nest.         
       Štichhauerová, Kateřina   LPU LPU - OK Lokomotiv LPU7468             nest.         
       Pešík, Michal             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7701             nest.         
       Harazinová, Radka         VLI VLI - Slavia Liber VLI7650             nest.         
       Kopecká, Alena            VSP VSP - USK Praha    VSP7250             nest.         
       Janasová, Barbora         XBM XBM - PELL’S MTBO  XBM7150             nest.         
       Jírová, Monika            nereg Neregistrovaní   NER                 nest.