ŽB klasika + Saxbo - 07.06.2014ne 8.6.2014 18:33
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

místo  Jméno                     Klub                   Text1                 Čas  Ztráta 



D10L  (34)     3.6 km   5 K                

    1  Marková, Hana             LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0450             26:29    0:00 
    2  Matyášová, Kristýna       CHA CHA - OK Chrastava CHA0555             28:05    1:36 
    3  Pecková, Tereza           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0551             31:17    4:48 
    4  Mellanová, Judita         TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0559             32:36    6:07 
    5  Doleschal, Mara           OK Leipzig                                 33:31    7:02 
    6  Fišáková, Lucka           MLA MLA - MLOK Mariáns                     36:12    9:43 
    7  Škáchová, Zuzana          KAM KAM - SK Kamenice  KAM0651             37:10   10:41 
    8  Jakoubková, Anna          STB STB - TJ Stadion N STB0498             37:26   10:57 
    9  Danková, Alice            CHA CHA - OK Chrastava CHA0650             38:03   11:34 
   10  Lošťáková, Sára           LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0650             39:13   12:44 
   11  Kubíková, Amálka          LPU LPU - OK Lokomotiv                     39:44   13:15 
   12  Hájková, Tereza           TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0558             40:01   13:32 
   13  Doleschal, Fenja          OK Leipzig                                 41:06   14:37 
   14  Kopecká, Martina          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0555             41:10   14:41 
   15  Čabanová, Tereza          FYD FYD - Jizerský klu FYD0450             41:39   15:10 
   16  Cincibusová, Lenka        FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP0450             45:05   18:36 
   17  Nemšovská, Magdalena      VSP VSP - USK Praha    VSP0853             45:20   18:51 
   18  Sýbová, Marika            BOR BOR - OK Jiskra No BOR0553             46:23   19:54 
   19  Lamačová, Barbora         BOR BOR - OK Jiskra No BOR0750             47:16   20:47 
   20  Houdová, Veronika         CHA CHA - OK Chrastava CHA0552             51:59   25:30 
   21  Folprechtová, Julie       VSP VSP - USK Praha    VSP0653             53:49   27:20 
   22  Hroňková, Barbora         VSP VSP - USK Praha    VSP0650             53:50   27:21 
   23  Kuželová, Ela             FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP0750             62:52   36:23 
   24  Baldriánová, Eva          VSP VSP - USK Praha    VSP0751             65:33   39:04 
   25  Riedelová, Adéla          BOR BOR - OK Jiskra No BOR0451             69:56   43:27 

       Neradová, Natálie         BOR BOR - OK Jiskra No BOR0452              disk         
       Vajskebrová, Petra        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0751              disk         
       Čurdová, Simona           nereg Neregistrovaní                        disk         
       Sochová, Anna             BOR BOR - OK Jiskra No BOR0550             nest.         
       Štveráková, Eliška        CHA CHA - OK Chrastava CHA0553             nest.         
       Lošťáková, Ela            LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0951             nest.         
       Skalová, Jolana           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0653             nest.         
       Jedličková, Josefína      VSP VSP - USK Praha    VSP0651             nest.         
   ms  Veselá, Pavla             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0351             30:19         



D10C  (28)     2.5 km   6 K                

    1  Arnoštová, Veronika       DOR DOR - OK Dobříš    DOR0455             25:14    0:00 
    2  Martanová, Lea            VLI VLI - Slavia Liber VLI0555             26:40    1:26 
    3  Heinemann, Wenke          SV Robotron Dresden                        26:51    1:37 
    4  Šauli, Kateřina           VPM VPM - KOS Slavia V VPM0456             31:23    6:09 
    5  De Heij, Laura            RIC RIC - OB Říčany    RIC0450             32:14    7:00 
    6  Šimšová, Pavla            MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP0551             33:03    7:49 
    7  Funk, Julika              OK Leipzig                                 33:32    8:18 
    8  Floriánková, Františka    VSP VSP - USK Praha    VSP0550             35:15   10:01 
    9  Kroniková, Sylvie         SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0450             36:13   10:59 
   10  Neumann, Johanna          SV Lengefeld                               36:54   11:40 
   11  Kubecová, Magdalena       STB STB - TJ Stadion N STB0550             38:47   13:33 
   12  Randáková, Adéla          VRL VRL - OOS TJ Spart VRL0452             40:01   14:47 
   13  Ziebová, Veronika         NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0450             40:17   15:03 
   14  Pračková, Ema             RIC RIC - OB Říčany    RIC0451             41:18   16:04 
   15  Tomanicová, Sofie         CHA CHA - OK Chrastava CHA0450             41:47   16:33 
   16  Škáchová, Viktorie        KAM KAM - SK Kamenice  KAM0650             42:54   17:40 
   17  Průšková, Tereza          STB STB - TJ Stadion N STB0499             44:43   19:29 
   18  Podrábská, Alžběta        VLI VLI - Slavia Liber VLI0451             47:24   22:10 
   19  Bartošová, Marie          MLA MLA - MLOK Mariáns MLA0451             48:57   23:43 
   20  Synková, Barbora          DOK DOK - OK Doksy     DOK0450             51:01   25:47 
   21  Zaňková, Natálie          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0450             56:00   30:46 
   22  Kraus, Katharina          OLG Regensburg                             67:28   42:14 

       Hänsel, Flora             SV Lengefeld                                disk         
       Kopecká, Valentýna        VSP VSP - USK Praha    VSP0453              disk         
       Šmídová, Ada              RIC RIC - OB Říčany    RIC0551             nest.         
       Aschermannová, Klára      VSP VSP - USK Praha    VSP0454             nest.         
       Nosková, Barbora          VSP VSP - USK Praha    VSP0457             nest.         
   ms  Říhová, Eliška            CHA CHA - OK Chrastava CHA0351             40:22         



D12C  (45)     3.3 km   6 K                

    1  Koberová, Kateřina        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0352             32:52    0:00 
    2  Thýnová, Martina          SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0350             35:50    2:58 
    3  Vítová, Lucie             BSO BSO - KOB Baník So BSO0250             36:05    3:13 
    4  Štreglová, Zuzana         VRL VRL - OOS TJ Spart VRL0251             36:18    3:26 
    5  Pušová, Bára              LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0357             38:17    5:25 
    6  Boskovská, Tereza         DOK DOK - OK Doksy     DOK0250             40:10    7:18 
    7  Podrábská, Marie          VLI VLI - Slavia Liber VLI0251             41:49    8:57 
    8  Bejvlová, Karolína        LME LME - SK Los Mělní LME0250             42:01    9:09 
    9  Linková, Lucie            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0251             42:36    9:44 
   10  Fantová, Kateřina         EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0256             44:42   11:50 
   11  Janků, Anna               SJC SJC - TJ Sportcent SJC0252             45:08   12:16 
   12  Marešová, Klára           NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0250             45:26   12:34 
   13  Heinemann, Marit          SV Robotron Dresden                        47:13   14:21 
   14  Hornychová, Karolína      TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0254             47:46   14:54 
   15  Kuchařová, Rozálie        SJC SJC - TJ Sportcent SJC0251             48:06   15:14 
   16  Neumann, Lena             SV Lengefeld                               48:24   15:32 
   17  Staňková, Radka           VPM VPM - KOS Slavia V                     51:01   18:09 
   18  Nádeníčková, Iva          NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0350             54:31   21:39 
   19  Nedomlelová, Lucie        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0256             54:52   22:00 
   20  Sládečková, Barbora       RIC RIC - OB Říčany    RIC0250             55:06   22:14 
   21  Budská, Anna              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0253             55:13   22:21 
   22  Slámová, Barbora          NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0251             56:13   23:21 
   23  Lišková, Adélka           CHA CHA - OK Chrastava CHA0254             57:54   25:02 
   24  Mrkvičková, Veronika      TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0355             59:37   26:45 
   25  Kološová, Veronika        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0351             60:41   27:49 
   26  Buchberger, Lina          MTV Seesen                                 62:13   29:21 
   27  Petříková, Adéla          MAS MAS - KČT Aš       MAS0352             63:44   30:52 
   28  Randáková, Alžběta        VRL VRL - OOS TJ Spart VRL0252             64:26   31:34 
   29  Jeřábková, Andrea         CHA CHA - OK Chrastava CHA0253             65:36   32:44 
   30  Nehasilová, Veronika      LDC LDC - KOB Děčín    LDC0350             65:39   32:47 
   31  Křížová, Daniela          MAS MAS - KČT Aš       MAS0250             69:08   36:16 
   32  Růžičková, Vendula        CHA CHA - OK Chrastava CHA0252             70:03   37:11 
   33  Steinert, Luise           SV Lengefeld                               70:09   37:17 
   34  Žejdlíková, Eliška        LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0350             73:11   40:19 
   35  Kyselová, Adéla           JEN JEN - OB Jenišovic JEN0351             75:15   42:23 
   36  Hejcmanová, Monika        CHA CHA - OK Chrastava CHA0255             84:25   51:33 
   37  Janečková, Josefína       EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0350             93:20   60:28 
   38  Floriánková, Anežka       VSP VSP - USK Praha    VSP0252            115:31   82:39 
   39  Halamová, Amálie          DOK DOK - OK Doksy     DOK0252            121:51   88:59 

       Votavová, Žofie           KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC0250              disk         
       Patzeltová, Emma          BOR BOR - OK Jiskra No BOR0251             nest.         
       Hankovcová, Helena        KAM KAM - SK Kamenice  KAM0350             nest.         
       Vitebská, Eliška          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0350             nest.         
       Aschermannová, Tereza     VSP VSP - USK Praha    VSP0253             nest.         
       Nosková, Klára            VSP VSP - USK Praha    VSP0255             nest.         



D14B  (65)     3.1 km   6 K                

    1  Kosová, Tereza            SRK SRK - SOOB Spartak SRK0151             29:32    0:00 
    2  Kochová, Anna             SJC SJC - TJ Sportcent SJC0153             30:00    0:28 
    3  Pavlíková, Markéta        CHA CHA - OK Chrastava CHA0050             33:30    3:58 
    4  Thýnová, Nikola           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0051             34:12    4:40 
    5  Hojná, Eliška             SJH SJH - SJH Jindřich SJH0052             34:59    5:27 
    6  Biersaková, Dagmar        KRL KRL - Kometa Kralo KRL0051             35:08    5:36 
    7  Hájková, Anna             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0051             35:27    5:55 
    8  Šklíbová, Veronika        SRK SRK - SOOB Spartak SRK0153             35:37    6:05 
    9  Vyhnálková, Marie         RIC RIC - OB Říčany    RIC0151             35:38    6:06 
   10  Peterová, Jana            DOB DOB - KOB Dobruška DOB0051             35:49    6:17 
   11  Tokárová, Regina          NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0151             36:05    6:33 
   12  Nechanická, Klára         OSN OSN - SK OS Nové M OSN0050             36:08    6:36 
   13  Filipová, Tereza          LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0050             36:35    7:03 
   14  Dědková, Teodora          TAP TAP - KOB TRETRA P TAP0051             36:57    7:25 
   15  Dolejší, Kateřina         STB STB - TJ Stadion N STB0199             37:09    7:37 
   16  Vojtíšková, Viktorie      LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0051             37:53    8:21 
   17  Zimová, Barbora           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0151             38:30    8:58 
   18  Šafková, Sofie            KAM KAM - SK Kamenice  KAM0153             38:38    9:06 
   19  Rückerová, Šárka          HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR0050             38:42    9:10 
   20  Matějková, Zuzana         LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0153             38:50    9:18 
   21  Hápová, Petra             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0051             39:30    9:58 
   22  Borovičková, Valerie      ZAM ZAM - OB T.J. Soko ZAM0051             39:53   10:21 
   23  Hennseler, Meike          MTV Seesen                                 40:00   10:28 
   24  Aschermannová, Karolína   KAM KAM - SK Kamenice  KAM0051             40:08   10:36 
   25  Jeřábková, Nina           BOR BOR - OK Jiskra No BOR0151             40:14   10:42 
   26  Kalousková, Marie         DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0151             40:20   10:48 
   27  Chrástová, Tereza         STH STH - SK Studenec  STH0251             40:33   11:01 
   28  Černá, Kateřina           MLA MLA - MLOK Mariáns MLA0251             40:53   11:21 
   29  Hänsel, Hannah            SV Lengefeld                               41:06   11:34 
   30  Škáchová, Magdalena       KAM KAM - SK Kamenice  KAM0151             41:07   11:35 
   31  Leonhardt, Charlotte      SV IHW Alex 78 Berlin                      41:36   12:04 
   32  Kováříková, Marie         KAM KAM - SK Kamenice  KAM0050             41:39   12:07 
   33  Sanna, Karin              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0250             41:41   12:09 
   34  Šlechtová, Tereza         KRL KRL - Kometa Kralo KRL0152             41:43   12:11 
   35  Kroniková, Štěpánka       SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0150             42:14   12:42 
   36  Riby, Rose                LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0051             42:25   12:53 
   37  Šrámková, Hana            RIC RIC - OB Říčany    RIC0051             42:43   13:11 
   38  Nádeníčková, Pavla        NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0150             47:37   18:05 
   39  Šklíbová, Míša            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0153             47:44   18:12 
   40  Martanová, Elin           VLI VLI - Slavia Liber VLI0252             47:50   18:18 
   41  Vejražková, Róza          SJC SJC - TJ Sportcent SJC0151             48:13   18:41 
   42  Držková, Berenika         LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0151             49:42   20:10 
   43  Pavlová, Martina          LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0151             49:47   20:15 
   44  Fischer, Laura            OLG Regensburg                             53:56   24:24 
   45  Horáková, Barbora         VSP VSP - USK Praha    VSP0150             55:19   25:47 
   46  Staňková, Markéta         VPM VPM - KOS Slavia V VPM0153             57:03   27:31 
   47  Vogt, Felicitas           OL Görlitz e.V.                            58:43   29:11 
   48  Nürnberger, Amelie        OLG Regensburg                             60:55   31:23 
   49  Adorjan, Luca             Berliner TSC                               61:01   31:29 
   50  Schikora, Ines            OLG Regensburg                             62:31   32:59 
   51  Šimšová, Barbora          MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP0150             63:43   34:11 
   52  Geislerová, Aneta         DKL DKL - KOB Kladno   DKL0151             65:02   35:30 
   53  Grübel, Lina              OLG Regensburg                             65:55   36:23 
   54  Lučanová, Barbora         MAS MAS - KČT Aš       MAS0051             66:40   37:08 
   55  Hertel, Jasmin            OLG Regensburg                             67:41   38:09 
   56  Valterová, Adéla          KBP KBP - KBP Praha    KBP0150             69:04   39:32 
   57  Kubíčková, Iva            ZAM ZAM - OB T.J. Soko ZAM0151             70:56   41:24 
   58  Kerscher, Antonia         OLG Regensburg                             72:34   43:02 
   59  Kraus, Sophie             OLG Regensburg                             75:57   46:25 
   60  Grübel, Emily             OLG Regensburg                             80:31   50:59 
   61  Hartung, Gabriella        OLG Regensburg                             89:19   59:47 

       Hertel, Katrin            OLG Regensburg                              disk         
       Zrníková, Adéla           OSN OSN - SK OS Nové M OSN0099             nest.         
       Rydlová, Adéla            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0151             nest.         
       Rydlová, Magdaléna        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0251             nest.         



D14C  (12)     2.9 km   6 K                

    1  Hrnčířová, Magda          STH STH - SK Studenec  STH0051             47:45    0:00 
    2  Baloghová, Lída           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0150             52:03    4:18 
    3  Amann, Leonie             OLG Regensburg                             53:08    5:23 
    4  Zapalačová, Petra         DOK DOK - OK Doksy     DOK0154             53:34    5:49 
    5  Macháčková, Barbora       FYD FYD - Jizerský klu FYD0051             54:58    7:13 
    6  Tumová, Adéla             SJC SJC - TJ Sportcent SJC0154             62:43   14:58 
    7  Mieske, Anna              Kaulsdorfer OLV                            69:43   21:58 
    8  Výborová, Lucie           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0155            100:51   53:06 

       Stuchlíková, Katka        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0156              disk         
       Pelcová, Kateřina         CST CST - OB Strakonic CST0050             nest.         
       Mašínová, Anna            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0152             nest.         
       Vančurová, Anna           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0154             nest.         



D16B  (40)     4.2 km   6 K                

    1  Friedrichs, Birte         MTV Seesen                                 40:39    0:00 
    2  Poloprutská, Lucie        VLI VLI - Slavia Liber VLI9950             52:36   11:57 
    3  Seeger, Mareike           Baiersdorfer SV                            53:55   13:16 
    4  Fürstová, Anna            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9854             54:29   13:50 
    5  Kubíčková, Jana           PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9999             56:42   16:03 
    6  Kroupová, Eliška          VPM VPM - KOS Slavia V VPM9853             57:49   17:10 
    7  Vacková, Anna             SJI SJI - OK Jihlava   SJI9854             58:53   18:14 
    8  Kinkorová, Tereza         LPM LPM - OK Lokomotiv LPM9850             59:27   18:48 
    9  Seeger, Isabel            Baiersdorfer SV                            60:20   19:41 
   10  Spangenberg, Ann-Charlott TG 1860 Münden                             61:01   20:22 
   11  Mikešová, Adéla           VPM VPM - KOS Slavia V VPM9852             61:37   20:58 
   12  Hojná, Dominika           SJH SJH - SJH Jindřich SJH9852             61:44   21:05 
   13  Lehner, Marei             OLG Regensburg                             62:39   22:00 
   14  Sokolářová, Šárka         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9999             62:50   22:11 
   15  Poláková, Tereza          TAP TAP - KOB TRETRA P TAP9853             62:59   22:20 
   16  Zlámalová, Nikola         SJC SJC - TJ Sportcent SJC9951             63:32   22:53 
   17  Marešová, Alexandra       NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ9950             64:38   23:59 
   18  Poláková, Kateřina        TAP TAP - KOB TRETRA P TAP9854             65:10   24:31 
   19  Zimmerová, Kateřina       ZVO ZVO - OB SK Zvole  ZVO9852             66:58   26:19 
   20  Indola, Linda             OLG Regensburg                             69:24   28:45 
   21  Dundáčková, Julie         SJH SJH - SJH Jindřich SJH9853             71:08   30:29 
   22  Hanáková, Lenka           KRL KRL - Kometa Kralo KRL9951             71:09   30:30 
   23  Šrenkelová, Ilona         LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9955             71:29   30:50 
   24  Minner, Ann-Sophie        OL Görlitz e.V.                            72:51   32:12 
   25  Albrechtová, Iveta        KAM KAM - SK Kamenice  KAM9950             74:34   33:55 
   26  Kopecká, Johana           VSP VSP - USK Praha    VSP9950             75:15   34:36 
   27  Petráčková, Kristýna      SJI SJI - OK Jihlava   SJI9851             75:19   34:40 
   28  Hrabánková, Zuzana        PGP PGP - SK Praga     PGP9950             75:38   34:59 
   29  Žejdlíková, Karolína      LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP9950             77:22   36:43 
   30  Thořová, Markéta          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9952             78:36   37:57 
   31  Pelcová, Tereza           MAS MAS - KČT Aš       MAS9853             84:41   44:02 
   32  Höhne, Lena               LVB Leipzig                                89:41   49:02 
   33  Kopecká, Eliška           KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC9850             89:55   49:16 
   34  Hänchen, Julia            ESV Lok Bad Schandau                       98:57   58:18 
   35  Kolářová, Johana          PGP PGP - SK Praga     PGP9952            102:23   61:44 
   36  Krausová, Hana            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9853            109:10   68:31 
   37  Čiháková, Barbora         KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC9950            117:55   77:16 
   38  Istvánová, Klára          MAS MAS - KČT Aš       MAS9850            149:16  108:37 

       Kovalčíková, Taťána       DOR DOR - OK Dobříš    DOR9850              disk         
       Hájková, Eliška           ZVO ZVO - OB SK Zvole  ZVO9851             nest.         



D16C  (5)      3.9 km   6 K                

    1  Nejezchlebová, Martina    TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9951             70:52    0:00 
    2  Štefanyuková, Eliška      CST CST - OB Strakonic CST9851             80:44    9:52 
    3  Labská, Karolína          LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9952             84:47   13:55 
    4  Jeřábková, Ema            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9957             90:17   19:25 
    5  Pohořalá, Anna            ROU ROU - SKOB Roudnic ROU9954             90:54   20:02 



D18B  (10)     5.7 km   8 K                

    1  Müller, Dorothea          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9758             81:46    0:00 
    2  Roškotová, Lucie          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9753             97:55   16:09 
    3  Šimůnková, Gabriela       TAP TAP - KOB TRETRA P TAP9755             98:08   16:22 
    4  Balcarová, Barbora        LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9751             98:52   17:06 
    5  Lavičková, Michaela       KRL KRL - Kometa Kralo KRL9655             98:56   17:10 
    6  Parkanová, Veronika       SJH SJH - SJH Jindřich SJH9751            103:23   21:37 
    7  Mc Cavana, Aoife          Post SV Dresden                           107:22   25:36 
    8  Hlinovská, Johana         VPM VPM - KOS Slavia V VPM9751            112:09   30:23 
    9  Kohlová, Monika           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9756            120:44   38:58 
   10  Käding, Henriette         Kaulsdorfer OLV                           136:18   54:32 



D18C  (1)      4.2 km   6 K                

    1  Casanova, Silvia          OLG Regensburg                            129:58    0:00 



D20B  (6)      5.6 km   8 K                

    1  Nieke, Patricia           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9552             70:23    0:00 
    2  Kuberková, Lucie          LPM LPM - OK Lokomotiv LPM9451             72:12    1:49 
    3  Šmejcová, Anna            SJC SJC - TJ Sportcent SJC9552             75:58    5:35 
    4  Košková, Anička           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9550             81:53   11:30 
    5  Hanušová, Michaela        TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9554             96:46   26:23 
    6  Würzová, Anna             FYD FYD - Jizerský klu FYD9451            131:44   61:21 



D21B  (62)     7.8 km   12 K               

    1  Rufferová, Iva            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8354             80:45    0:00 
    2  Kolínová, Kristýna        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8450             81:57    1:12 
    3  Heczková, Bohdana         VLI VLI - Slavia Liber VLI7750             82:40    1:55 
    4  Baldrianová, Barbora      VSP VSP - USK Praha    VSP7850             85:28    4:43 
    5  Heinemann, Anne           SV Robotron Dresden                        90:07    9:22 
    6  Rathmann, Resi            SV Schmalkalden 04                         90:19    9:34 
    7  Janatová, Lucie           DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8154             90:35    9:50 
    8  Randáková, Helena         VRL VRL - OOS TJ Spart VRL7452             92:36   11:51 
    9  Valešová, Jana            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9154             93:04   12:19 
   10  Burdová, Adéla            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9161             93:20   12:35 
   11  Straube, Hanka            SV Lengefeld                               94:49   14:04 
   12  Tichovská, Hana           PGP PGP - SK Praga     PGP6652             95:05   14:20 
   13  Folbrechtová, Šárka       BOR BOR - OK Jiskra No BOR9051             95:33   14:48 
   14  Eckardt, Cornelia         USV TU Dresden                             95:49   15:04 
   15  Poloprutská, Markéta      TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9252             95:50   15:05 
   16  Šmidrkalová, Monika       NPA NPA - SK LOB Nová  NPA9051             97:47   17:02 
   17  Neradová, Alena           LIT LIT - KOB Chemopet                     98:53   18:08 
   18  Jaunsproge, Mara          USV TU Dresden                             99:37   18:52 
   19  Mechlová, Lenka           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK9051            100:48   20:03 
   20  Kožinová, Jana            PGP PGP - SK Praga     PGP6651            100:59   20:14 
   21  Peterová, Věra            DOB DOB - KOB Dobruška DOB8751            103:21   22:36 
   22  Svobodová, Jitka          VSP VSP - USK Praha                       103:23   22:38 
   23  Kazdová, Lenka            SJC SJC - TJ Sportcent SJC8484            104:11   23:26 
   24  Gajdová, Kristina         VSP VSP - USK Praha    VSP7752            105:26   24:41 
   25  Henychová, Zuzana         VLI VLI - Slavia Liber VLI6151            105:46   25:01 
   26  Pavlovcová, Petra         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9353            106:19   25:34 
   27  Peterová, Alena           DOB DOB - KOB Dobruška DOB8953            108:03   27:18 
   28  Žitná, Jana               SMB SMB - SKOB Sig-Mat SMB9251            109:42   28:57 
   29  Ježková, Dominika         PGP PGP - SK Praga                        110:39   29:54 
   30  Horová, Magda             VSP VSP - USK Praha    VSP5450            110:42   29:57 
   31  Sedláčková, Oldřiška      BOR BOR - OK Jiskra No BOR8752            111:35   30:50 
   32  Kolaja Ehlerová, Jana     VLI VLI - Slavia Liber VLI8055            112:38   31:53 
   33  Flechsig, Theresa         USV TU Dresden                            114:41   33:56 
   34  Nedbalová, Jana           MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP8050            116:39   35:54 
   35  Ulahelová, Jana           LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU8451            117:33   36:48 
   36  Hrobařová, Lenka          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7754            118:15   37:30 
   37  Ondráčková, Veronika      EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP7850            120:03   39:18 
   38  Košťálová, Petra          DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8256            120:07   39:22 
   39  Tichovská, Hana           PGP PGP - SK Praga     PGP8251            124:24   43:39 
   40  Kraemer, Jitka            Post SV Dresden                           126:13   45:28 
   41  Škáchová, Petra           KAM KAM - SK Kamenice  KAM7054            130:00   49:15 
   42  Nieke, Corinna            USV TU Dresden                            133:24   52:39 
   43  Hanušová, Petra           STB STB - TJ Stadion N STB8297            134:47   54:02 
   44  Jarošová, Klára           DCE DCE - KOB Dobřicho DCE7859            137:09   56:24 
   45  Engelhardt, Katja         SSV Planeta Radebeul                      139:37   58:52 
   46  Graumann, Friederike      ESV Lok Berlin-Schönew                    141:59   61:14 
   47  Albrechtová, Eva          KAM KAM - SK Kamenice  KAM7850            142:02   61:17 
   48  Vlažná, Lucie             LCE LCE - OOB TJ Slova LCE8751            144:25   63:40 
   49  Hradecká, Petra           DOK DOK - OK Doksy     DOK6850            152:02   71:17 
   50  Vogel, Kristin            OLV Potsdam                               158:52   78:07 
   51  Viková, Vendula           STH STH - SK Studenec  STH8951            164:28   83:43 
   52  Macková, Lucia            KAM KAM - SK Kamenice  KAM9151            177:21   96:36 
   53  Richter, Silke            USV TU Dresden                            180:57  100:12 
   54  Lorenz, Alexandra         OLV Potsdam                               192:59  112:14 

       Wagner, Sophie            SG Zittau Süd                               disk         
       Setínková, Eva            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8759              disk         
       Janovská, Petra           PGP PGP - SK Praga     PGP7355              disk         
       Mikulášová, Helena        PGP PGP - SK Praga     PGP9353              disk         
       Rickmeyer, Tina           USV TU Dresden                             nest.         
       Kochová, Nikola           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9358             nest.         
       Krafková, Lucie           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8650             nest.         
       Jebavá, Lucie             VRL VRL - OOS TJ Spart VRL9254             nest.         



D21C  (27)     5.6 km   8 K                

    1  Krafková, Ita             BOR BOR - OK Jiskra No BOR8156             67:51    0:00 
    2  Zurynková, Jana           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP7053             70:37    2:46 
    3  Matějů, Kateřina          VLI VLI - Slavia Liber VLI8054             76:17    8:26 
    4  Knoblochová, Kamila       VRL VRL - OOS TJ Spart VRL8353             78:02   10:11 
    5  Šákrová, Michaela         BOR BOR - OK Jiskra No BOR8850             79:26   11:35 
    6  Novotná, Martina          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK8255             79:28   11:37 
    7  Prchalová, Ivana          SMR SMR - SK SNS Smržo SMR8754             81:17   13:26 
    8  Janečková, Dagmar         EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6550             81:22   13:31 
    9  Alblová, Lucie            LME LME - SK Los Mělní LME7555             81:56   14:05 
   10  Wollmerstädt, Irina       SV IHW Alex 78 Berlin                      83:36   15:45 
   11  Bozděchová, Lenka         PGP PGP - SK Praga     PGP8254             84:09   16:18 
   12  Tučková, Monika           BOR BOR - OK Jiskra No BOR7650             85:54   18:03 
   13  Setínková, Jana           DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP9052             86:29   18:38 
   14  Stortz, Lena              OLV Steinberg                              89:01   21:10 
   15  Koppová, Ingrid           SLP SLP - OOB Slavia P SLP7960             89:05   21:14 
   16  Uhrová, Zuzana            VSP VSP - USK Praha    VSP8050             90:24   22:33 
   17  Štoková, Mariana          DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8158             94:22   26:31 
   18  Hradilova, Jana           Berliner TSC                               94:25   26:34 
   19  Držková, Markéta          LPU LPU - OK Lokomotiv LPU7670             95:46   27:55 
   20  Geislerová, Blanka        LLI LLI - TJ Loko Libe LLI8450            109:19   41:28 
   21  Koch, Anne                USV TU Dresden                            110:09   42:18 
   22  Skripniková, Kateřina     FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP8051            112:34   44:43 
   23  Loosová, Lenka            VLI VLI - Slavia Liber VLI8152            117:12   49:21 
   24  Catalan-Lorca, Marcela-Vi Berliner TSC                              124:46   56:55 
   25  Charousková, Lucie        DOK DOK - OK Doksy     DOK9450            125:39   57:48 
   26  Ehrlich, Katjana          OLV Potsdam                               130:32   62:41 

       Karbanová, Vendula        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8350             nest.         



D21D  (7)      4.8 km   8 K                

    1  Derksen, Antje            SV Bad Düben                               81:42    0:00 
    2  Kubecová, Jana            STB STB - TJ Stadion N STB7399             91:27    9:45 
    3  Jirků, Martina            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8750             98:14   16:32 
    4  Nitsche, Anna             Post SV Dresden                            99:49   18:07 
    5  Ondrová, Kateřina         SKV SKV - TJ Slovan Ka SKV8951            112:10   30:28 
    6  Wiedenfeld, Anne          SSV Planeta Radebeul                      125:12   43:30 

       Vydrová, Markéta          PEN PEN - OK RECO Spor PEN8950              disk         



D35B  (27)     5.5 km   10 K               

    1  Heřmánková, Pavla         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR7777             69:47    0:00 
    2  Městková, Kateřina        VSP VSP - USK Praha    VSP7650             73:20    3:33 
    3  Ryšavá, Magdalena         PGP PGP - SK Praga     PGP7650             73:23    3:36 
    4  Hasmanová, Lenka          VPM VPM - KOS Slavia V VPM7551             74:33    4:46 
    5  Koutná, Olga              BOR BOR - OK Jiskra No BOR7152             75:09    5:22 
    6  Šrámková, Iva             RIC RIC - OB Říčany    RIC7251             81:12   11:25 
    7  Ticháčková, Magdalena     SJC SJC - TJ Sportcent SJC7962             82:57   13:10 
    8  Folprechtová, Kateřina    VSP VSP - USK Praha    VSP7460             84:08   14:21 
    9  Synková, Petra            DOK DOK - OK Doksy     DOK7950             84:41   14:54 
   10  Šimšová, Jana             MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP7651             86:56   17:09 
   11  Šklíbová, Jana            SRK SRK - SOOB Spartak SRK7651             87:20   17:33 
   12  Arnoštová, Kateřina       VSP VSP - USK Praha    VSP7652             87:46   17:59 
   13  Nechanická, Daniela       OSN OSN - SK OS Nové M OSN7557             91:25   21:38 
   14  Lošťáková, Ivana          LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP7758             96:45   26:58 
   15  Weinert, Ruta             Post SV Dresden                            99:15   29:28 
   16  Kopecká, Marcela          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6852             99:16   29:29 
   17  Ehlerová, Petra           VSP VSP - USK Praha    VSP7855            101:46   31:59 
   18  Nehasilová, Zuzana        LDC LDC - KOB Děčín    LDC7150            111:48   42:01 
   19  Asterová, Jana            SLA SLA - SKOB Slaný   SLA7451            119:19   49:32 
   20  Kretzschmar, Ute          OLV Weimar                                121:13   51:26 
   21  Lischewski, Sandra        BSV Halle Ammendorf                       125:57   56:10 

       Löhning, Susanne          USV TU Dresden                              disk         
       Kuželová, Michaela        FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP7851              disk         
       Sládečková, Lucie         RIC RIC - OB Říčany    RIC7450              disk         
       Valášková, Šárka          KAM KAM - SK Kamenice  KAM6951             nest.         
       Tauchmanová, Ivana        NPA NPA - SK LOB Nová  NPA7852             nest.         
       Brettlová, Marta          PGP PGP - SK Praga     PGP7557             nest.         



D35C  (8)      4.8 km   8 K                

    1  Hyxová, Radka             VLI VLI - Slavia Liber VLI7755             79:17    0:00 
    2  Šauli, Iva                VPM VPM - KOS Slavia V VPM7852             85:55    6:38 
    3  Tröße, Andrea             SV TU Ilmenau                              97:40   18:23 
    4  Lucke, Henrike            Post SV Dresden                           100:20   21:03 
    5  Pohořalá, Karolína        ROU ROU - SKOB Roudnic ROU6850            112:30   33:13 
    6  Doleschal, Kathrin        OK Leipzig                                140:19   61:02 

       Buková, Jana              ROU ROU - SKOB Roudnic ROU7150              disk         
       Rožková, Petra            RIC RIC - OB Říčany                        nest.         



D40B  (46)     4.8 km   8 K                

    1  Podrábská, Marie          VLI VLI - Slavia Liber VLI7451             58:00    0:00 
    2  Staňková, Marcela         VPM VPM - KOS Slavia V VPM6951             63:42    5:42 
    3  Zabořilová, Romana        JEN JEN - OB Jenišovic JEN7457             66:00    8:00 
    4  Škorpilová, Jana          SJC SJC - TJ Sportcent SJC7451             66:42    8:42 
    5  Sieglová, Dagmar          MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP7050             66:46    8:46 
    6  Filipová, Ivana           SRK SRK - SOOB Spartak SRK7373             68:50   10:50 
    7  Čermáková, Renata         LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6553             70:22   12:22 
    8  Zelenin, Jekaterina       USG Chemnitz                               70:59   12:59 
    9  Dulovcová, Marie          KRE KRE - OOB TJ Sokol KRE7051             71:04   13:04 
   10  Zschäckel, Daniela        SV IHW Alex 78 Berlin                      72:06   14:06 
   11  Eichlerová, Jana          KAS KAS - KOB Kamenick KAS7051             72:47   14:47 
   12  Funk, Ira                 OK Leipzig                                 74:09   16:09 
   13  Posseltová, Romana        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7050             75:28   17:28 
   14  Hanušová, Zdena           SJC SJC - TJ Sportcent SJC7253             77:01   19:01 
   15  Houžvičková, Karolína     TUR TUR - OOB TJ Turno TUR7254             78:37   20:37 
   16  Hankovcová, Lenka         KAM KAM - SK Kamenice  KAM7053             80:12   22:12 
   17  Kaplanová, Iva            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6859             82:35   24:35 
   18  Horáková, Lenka           VSP VSP - USK Praha    VSP7255             82:42   24:42 
   19  Martanová, Daniela        VLI VLI - Slavia Liber VLI7452             83:24   25:24 
   20  Koberová, Lenka           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6954             88:41   30:41 
   21  Maňáková, Silvie          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK7151             89:57   31:57 
   22  Průšová, Markéta          VSP VSP - USK Praha    VSP7256             90:45   32:45 
   23  Benešová, Jaroslava       DKL DKL - KOB Kladno   DKL7050             90:57   32:57 
   24  Kalenská, Kateřina        STH STH - SK Studenec  STH7351             92:36   34:36 
   25  Novotná Neyrinck, Markéta VSP VSP - USK Praha    VSP7051             92:53   34:53 
   26  Bartošová, Jana           MLA MLA - MLOK Mariáns MLA7051             93:27   35:27 
   27  Kaminskaite, Edita        LVB Leipzig                                97:07   39:07 
   28  Kapischke, Solveig        OLV Potsdam                                97:15   39:15 
   29  Holfeld, Christina        USV TU Dresden                             97:20   39:20 
   30  Semíková, Iva             KAM KAM - SK Kamenice  KAM6850             99:57   41:57 
   31  Janoušková, Iveta         BOR BOR - OK Jiskra No BOR7457            105:29   47:29 
   32  Azebová, Martina          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6757            108:59   50:59 
   33  Hančová, Alice            VRL VRL - OOS TJ Spart VRL7052            109:32   51:32 
   34  Kolářová, Michaela        SLA SLA - SKOB Slaný   SLA7351            110:04   52:04 
   35  Langrová, Monika          SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK7251            111:07   53:07 
   36  Minner, Daniela           OL Görlitz e.V.                           115:19   57:19 
   37  Nová, Jana                DOR DOR - OK Dobříš                       115:48   57:48 
   38  Marešová, Marcela         NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ7450            124:08   66:08 
   39  Balusková, Ida            OKP OKP - SK OK 24 Pra OKP7350            130:51   72:51 
   40  De Heij, Margita          RIC RIC - OB Říčany    RIC7350            153:13   95:13 

       Macháčková, Michaela      FYD FYD - Jizerský klu FYD7299              disk         
       Škvorová, Zuzana          KAM KAM - SK Kamenice  KAM7350             nest.         
       Procházková, Alexandra    VLI VLI - Slavia Liber VLI7051             nest.         
       Klapalová, Pavla          VSP VSP - USK Praha    VSP7099             nest.         
       Trnková, Dana             VSP VSP - USK Praha    VSP7351             nest.         
       Zakouřilová, Helena       VSP VSP - USK Praha    VSP7453             nest.         



D40C  (14)     4.6 km   9 K                

    1  Nováková, Eva             KAM KAM - SK Kamenice  KAM7251             89:00    0:00 
    2  Rindová, Kateřina         LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7450             91:54    2:54 
    3  Marková, Jana             LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7152             92:35    3:35 
    4  Linková, Iva              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR6850             94:19    5:19 
    5  Novotná, Jana             VLI VLI - Slavia Liber VLI7350             94:21    5:21 
    6  Tichá, Jana               TJH TJH - TJ OK Tolar  TJH6451             94:24    5:24 
    7  Riby, Kateřina            LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP7252            100:04   11:04 
    8  Přibíková, Monika         PGP PGP - SK Praga     PGP7256            104:16   15:16 
    9  Čtrnáctová, Magdaléna     PGP PGP - SK Praga     PGP7151            105:42   16:42 
   10  Kašparová, Marie          ZAK ZAK - SK Netopýr Z ZAK7250            110:31   21:31 
   11  Pelcová, Pavla            CST CST - OB Strakonic CST7454            117:01   28:01 
   12  Bejvlová, Martina         LME LME - SK Los Mělní LME7350            119:26   30:26 
   13  Ždimerová, Monika         LME LME - SK Los Mělní LME6950            131:08   42:08 

       Melicharová, Barbora      LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7252              disk         



D45B  (45)     4.6 km   9 K                

    1  Rydlová, Magda            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6850             61:54    0:00 
    2  Komersová, Jana           KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC6550             67:09    5:15 
    3  Kosová, Michaela          SRK SRK - SOOB Spartak SRK6752             68:00    6:06 
    4  Rejholcová, Andrea        BOR BOR - OK Jiskra No BOR6951             69:09    7:15 
    5  Grifoni, Milena           OLG Regensburg                             71:54   10:00 
    5  Klapalová, Jana           VAM VAM - OOB Vamberk  VAM6451             71:54   10:00 
    7  Čiháková, Lenka           KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC6750             71:58   10:04 
    8  Koucká, Ivana             EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6850             73:59   12:05 
    9  Kavková, Dana             SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6150             74:43   12:49 
   10  Abelová, Ivana            STB STB - TJ Stadion N STB6798             74:44   12:50 
   11  Pecková, Ivana            EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6252             75:07   13:13 
   12  Fantová, Libuše           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5650             76:18   14:24 
   13  Šmausová, Dana            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6750             76:27   14:33 
   14  Leonhardt, Annette        Treptower SV 1949 e.V.                     77:48   15:54 
   15  Juckelandt, Sabine        USV TU Dresden                             79:34   17:40 
   16  Schröter, Petra           OL Görlitz e.V.                            80:35   18:41 
   17  Spangenberg, Birgit       OLG Regensburg                             80:46   18:52 
   18  Würzová, Kateřina         FYD FYD - Jizerský klu FYD6952             81:24   19:30 
   19  Němečková, Jarmila        VSP VSP - USK Praha    VSP6650             81:26   19:32 
   20  Müller, Anke              Post SV Dresden                            81:59   20:05 
   21  Cincibusová, Ivana        FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP6651             82:53   20:59 
   22  Pávková, Jana             BOR BOR - OK Jiskra No BOR6550             83:09   21:15 
   23  Procházková, Miluše       DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5450             83:17   21:23 
   24  Marešová, Pavlína         BOR BOR - OK Jiskra No BOR6651             86:25   24:31 
   25  Mrázová, Pavla            DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5550             86:55   25:01 
   26  Klašková, Kateřina        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6750             89:54   28:00 
   27  Schierz, Petra            OL Görlitz e.V.                            91:54   30:00 
   28  Bínová, Kathrin           MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6754             92:56   31:02 
   29  Kamarytová, Martina       MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6651             93:24   31:30 
   30  Landovská, Ivana          PGP PGP - SK Praga     PGP6251             95:25   33:31 
   31  Thýnová, Ivana            SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK6651             96:39   34:45 
   32  Illnerová, Daniela        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6651             98:21   36:27 
   33  Kubínová, Jana            SKV SKV - TJ Slovan Ka SKV6751            106:22   44:28 
   34  Fürstová, Katka           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6950            106:26   44:32 
   35  Demlová, Jitka            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6955            109:04   47:10 
   36  Drechsel, Ines            USV TU Dresden                            109:12   47:18 
   37  Tloušťová, Eva            SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6950            109:35   47:41 
   38  Goericke, Jaqueline       Berliner TSC                              110:12   48:18 
   39  Žandová, Marie            SKV SKV - TJ Slovan Ka SKV6551            110:33   48:39 
   40  Richter, Sabine           USV TU Dresden                            111:33   49:39 
   41  Hinkel, Katja             SV Robotron Dresden                       127:54   66:00 

       Woy, Anja                 USV TU Dresden                              disk         
       Bendáková, Jitka          LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6951              disk         
       Picková, Helena           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6952             nest.         
       Šmausová, Gabriela        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6951             nest.         



D45C  (10)     4.3 km   8 K                

    1  Kuncová, Jiřina           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5752             86:37    0:00 
    2  Käding, Kirsten           Kaulsdorfer OLV                            91:33    4:56 
    3  Šoupová, Jana             LPM LPM - OK Lokomotiv LPM6850             91:39    5:02 
    4  Ahlburg, Kerstin          SV IHW Alex 78 Berlin                     103:26   16:49 
    5  Weber, Petra              OLG Regensburg                            105:57   19:20 
    6  Kaminski, Katja           Charlottenburger TSV                      121:17   34:40 
    7  Sokolářová, Jitka         TUV TUV - SOK TJ Turno TUV6851            126:37   40:00 
    8  Svobodová, Lenka          ROU ROU - SKOB Roudnic ROU6650            130:50   44:13 

       Veselská, Kateřina        VLI VLI - Slavia Liber VLI6551              disk         
       Hořáková, Petra           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6953             nest.         



D50B  (22)     4.3 km   8 K                

    1  Kraemer, Karin            Post SV Dresden                            51:19    0:00 
    2  Voltrová, Svatava         ROZ ROZ - OK Roztoky   ROZ6150             60:27    9:08 
    3  Juračková, Jana           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6051             69:32   18:13 
    4  Kubíčková, Marcela        PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6251             70:06   18:47 
    5  Benešová, Iva             SJC SJC - TJ Sportcent SJC6151             74:12   22:53 
    6  Hindráková, Martina       LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6451             75:36   24:17 
    7  Hejnalová, Hana           PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6151             77:50   26:31 
    8  Jermanová, Eva            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6150             78:03   26:44 
    9  Nitsche, Catrin           Post SV Dresden                            79:33   28:14 
   10  Košková, Vlasta           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6351             81:42   30:23 
   11  Petrželová, Alena         LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6351             86:37   35:18 
   12  Rathmann, Constanze       SV Schmalkalden 04                         91:40   40:21 
   13  Večeřová, Ivana           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6052             93:12   41:53 
   14  Sládková, Eva             TEH TEH - Sokol Tehov  TEH5751             93:23   42:04 
   15  Panchártková, Jitka       PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5951             94:41   43:22 
   16  Kirchner, Gabriele        SV Schmalkalden 04                         94:42   43:23 
   17  Ježková, Regina           PGP PGP - SK Praga                         95:12   43:53 
   18  Kovaříčková, Darja        KRE KRE - OOB TJ Sokol KRE6352             97:37   46:18 
   19  Troupová, Vladěna         KRE KRE - OOB TJ Sokol KRE6351            102:38   51:19 
   20  Wiedenfeld, Ute           SSV Planeta Radebeul                      103:00   51:41 
   21  Šámalová, Hana            PGP PGP - SK Praga     PGP6150            108:32   57:13 

       Hrabánková, Ilona         PGP PGP - SK Praga     PGP6250             nest.         



D50C  (5)      3.6 km   8 K                

    1  Jedličková, Zdena         BOR BOR - OK Jiskra No BOR6250             83:18    0:00 
    2  Kubátová, Ivana           BOR BOR - OK Jiskra No BOR6152            106:44   23:26 
    3  Büchner, Beate            SV IHW Alex 78 Berlin                     112:16   28:58 

       Zimmerová, Lenka          ZVO ZVO - OB SK Zvole  ZVO6451              disk         
       Kábrtová, Iva             PEN PEN - OK RECO Spor PEN6350             nest.         



D55B  (29)     3.6 km   8 K                

    1  Kuleva, Angelina          SSV Planeta Radebeul                       48:25    0:00 
    2  Víchová, Ladislava        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5851             51:30    3:05 
    3  Zelená, Markéta           PGP PGP - SK Praga     LJN5550             52:21    3:56 
    4  Šedivá, Miroslava         EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5750             53:53    5:28 
    5  Konopáčová, Jana          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5650             58:58   10:33 
    6  Doležalová, Vlasta        PGP PGP - SK Praga     PGP5550             59:18   10:53 
    7  Běhounová, Jiřina         PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5651             59:56   11:31 
    8  Mrázková, Ivana           DKP DKP - Oddíl OB Kot                     60:13   11:48 
    9  Jahnová, Helena           SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5550             60:47   12:22 
   10  Novotná, Jiřina           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5654             63:24   14:59 
   11  Schmidt, Bettina          OL-Team Wehrsdorf                          63:31   15:06 
   12  Balcarová, Eva            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5952             65:03   16:38 
   13  Nýdrlová, Eva             VRL VRL - OOS TJ Spart VRL5451             65:12   16:47 
   14  Janus, Andrea             SSV Planeta Radebeul                       69:48   21:23 
   15  Bláhová, Luba             SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK5852             73:08   24:43 
   16  Braatz, Moni              Treptower SV 1949 e.V.                     78:06   29:41 
   17  Friedrichs, Ulrike        MTV Seesen                                 79:18   30:53 
   18  Štrossová, Jiřina         DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5650             79:37   31:12 
   19  Holasová, Jaroslava       TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5750             81:17   32:52 
   20  Zavadilová, Naďa          SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5450             82:46   34:21 
   21  Klusáková, Jitka          DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5651             83:58   35:33 
   22  Dlouhá, Jana              DKP DKP - Oddíl OB Kot                     88:34   40:09 
   23  Svobodná, Eva             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5851             89:07   40:42 
   24  Dudová, Hana              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5752             98:30   50:05 
   25  Syslová, Drahomíra        PGP PGP - SK Praga     PGP5650             98:57   50:32 
   26  Jelínková, Radana         PGP PGP - SK Praga     PGP5851            120:37   72:12 

       Hejtmánková, Alena        TAP TAP - KOB TRETRA P TAP5452              disk         
       Nováková, Jana            NPA NPA - SK LOB Nová  NPA5552             nest.         
       Hejzlarová, Vladimíra     VCB VCB - TJ OB České  VCB5651             nest.         



D55C  (3)      3.3 km   8 K                

    1  Úlehlová, Ivana           BOR BOR - OK Jiskra No BOR5150             60:20    0:00 
    2  Bartoňová, Marie          BOR BOR - OK Jiskra No BOR5351            104:05   43:45 

       Kadečková, Jana           JEN JEN - OB Jenišovic JEN5651              disk         



D60B  (11)     3.3 km   8 K                

    1  Dohnalová, Dana           VSP VSP - USK Praha    VSP5050             51:15    0:00 
    2  Tröße, Renate             SV TU Ilmenau                              60:45    9:30 
    3  Tonn, Gisela              SSV Planeta Radebeul                       65:39   14:24 
    4  Neradová, Alena           LIT LIT - KOB Chemopet LIT5051             66:27   15:12 
    5  Karmazínová, Ivana        VLI VLI - Slavia Liber VLI5150             70:46   19:31 
    6  Jiranová, Alena           PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5351             72:40   21:25 
    7  Pachnerová, Jaroslava     VLI VLI - Slavia Liber VLI5152             74:57   23:42 
    8  Stehnová, Hana            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5150             84:21   33:06 
    9  Omová, Jana               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5150             89:18   38:03 
   10  Lucke, Helga              Post SV Dresden                           122:59   71:44 

       Willmann, Renate          ohne Verein1                                disk         



D60C  (4)      3.1 km   7 K                

    1  Schöne, Franziska         OL-Team Wehrsdorf                          80:23    0:00 
    2  Paulová, Mirka            DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5250             89:34    9:11 
    3  Böhmová, Eva              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5450            112:05   31:42 

       Havlová, Jaroslava        JEN JEN - OB Jenišovic JEN5452             nest.         



D65B  (12)     3.1 km   7 K                

    1  Kubátová, Milada          PGP PGP - SK Praga     PGP4750             53:04    0:00 
    2  Haňkovská, Jana           PGP PGP - SK Praga                         53:05    0:01 
    3  Městková, Eva             TEP TEP - Tempo Praha  TEP4851             56:13    3:09 
    4  Horáčková, Stanislava     VLI VLI - Slavia Liber VLI4950             58:59    5:55 
    5  Lemnitzer, Erika          Kaulsdorfer OLV                            59:55    6:51 
    6  Kutáčková, Stanislava     LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU4751             67:53   14:49 
    7  Lohrová, Jarmila          SCP SCP - OK Sparta Pr SCP4650             72:36   19:32 
    8  Kubíková, Květa           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU4752             73:05   20:01 
    9  Ryšavá, Lubomíra          TJP TJP - TJ Sokol Tro TJP4750             75:56   22:52 
   10  Kubíková, Hela            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI4851             79:21   26:17 
   11  Malá, Marie               LPU LPU - OK Lokomotiv LPU4753             82:40   29:36 

       Folprechtová, Marie       TUR TUR - OOB TJ Turno TUR4250              disk         



D65C  (5)      2.5 km   7 K                

    1  Fillinger, Rosemarie      SV IHW Alex 78 Berlin                      63:02    0:00 
    2  Křtěnská, Leontina        BOR BOR - OK Jiskra No BOR4650             65:33    2:31 
    3  Štrojsová, Jaroslava      KAS KAS - KOB Kamenick KAS4350             66:55    3:53 
    4  Nejezchlebová, Věra       KAS KAS - KOB Kamenick KAS4551             76:42   13:40 
    5  Šťovíčková, Zdena         DVP DVP - TJ Sokol Pra DVP4951            139:25   76:23 



D70B  (3)      2.5 km   7 K                

    1  Zmeková, Míla             SLP SLP - OOB Slavia P SLP4451             67:16    0:00 
    2  Dvořáková, Ladislava      PGP PGP - SK Praga     PGP4451             72:38    5:22 
    3  Krausová, Marie           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI4451            109:46   42:30 



D75B  (1)      2.5 km   7 K                

    1  Schmiedeberg, Brigitte    SV Turbine Neubrandenb                    130:53    0:00 



H10L  (32)     3.6 km   5 K                

    1  Kučera, Filip             CHA CHA - OK Chrastava CHA0501             26:55    0:00 
    2  Pelc, Tadeáš              CST CST - OB Strakonic CST0601             31:17    4:22 
    3  Vaner, Filip              CHA CHA - OK Chrastava CHA0602             32:01    5:06 
    4  Nemšovský, Filip          VSP VSP - USK Praha                        33:45    6:50 
    5  Dolejší, Jan              STB STB - TJ Stadion N STB0601             33:54    6:59 
    6  Heřmánek, Petr            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0500             34:04    7:09 
    7  Městka, Václav            VSP VSP - USK Praha    VSP0600             37:02   10:07 
    8  Tolar, Hynek              RIC RIC - OB Říčany    RIC0505             38:24   11:29 
    9  Skripnik, Nikola          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP0600             38:56   12:01 
   10  Mairich, Filip            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0603             39:27   12:32 
   10  Veselý, Václav            TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0601             39:27   12:32 
   12  Řehoř, Hynek              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0700             40:12   13:17 
   13  Jíra, Filip               ROZ ROZ - OK Roztoky                       41:40   14:45 
   14  Milota, Jakub             KAM KAM - SK Kamenice  KAM0503             42:30   15:35 
   15  Hoetzel, Hugo             JEN JEN - OB Jenišovic JEN0503             43:34   16:39 
   16  Löhning, Jakob            USV TU Dresden                             44:43   17:48 
   17  Kroupa, David             LPU LPU - OK Lokomotiv                     45:56   19:01 
   18  Štichhauer, Adam          LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0603             47:09   20:14 
   19  Kuc, David                SCP SCP - OK Sparta Pr SCP0600             49:26   22:31 
   20  Skripnik, Matouš          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP0800             49:31   22:36 
   21  Kučera, Teodor            DOR DOR - OK Dobříš    DOR0800             50:05   23:10 
   22  Funk, Timon               OK Leipzig                                 52:05   25:10 
   23  Míka, Bertík              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0601             52:08   25:13 
   24  Vajskebr, Michal          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0502             54:08   27:13 
   24  Folprecht, Lukáš          VSP VSP - USK Praha    VSP0802             54:08   27:13 
   26  Šoupa, Martin             LPM LPM - OK Lokomotiv LPM0500             59:55   33:00 
   27  Hroněk, Štěpán            VSP VSP - USK Praha    VSP0700            182:44  155:49 

       Horák, Martin             VSP VSP - USK Praha    VSP0601              disk         
       Vondra, Tomáš             FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP0500             nest.         
       Jedlička, Aleš            VSP VSP - USK Praha    VSP0800             nest.         
       Kašpar, Štěpán            ZAK ZAK - SK Netopýr Z ZAK0401             nest.         
   ms  Paczos, Jacek             OL Görlitz e.V.                            33:21         



H10C  (45)     2.5 km   6 K                

    1  Tkáč, Matěj               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0401             21:18    0:00 
    2  Průša, Dominik            VSP VSP - USK Praha    VSP0406             22:14    0:56 
    3  Janoušek, Slávek          BOR BOR - OK Jiskra No BOR0400             22:41    1:23 
    4  Hasman, Jakub             VPM VPM - KOS Slavia V VPM0501             24:25    3:07 
    5  Zabořil, Ondřej           JEN JEN - OB Jenišovic JEN0401             24:39    3:21 
    6  Janda, Jakub              DOR DOR - OK Dobříš    DOR0403             24:55    3:37 
    7  Rind, Matyáš              LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0400             24:57    3:39 
    8  Nový, Jáchym              DOR DOR - OK Dobříš    DOR0502             26:39    5:21 
    9  Kolář, Šimon              HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR0400             26:52    5:34 
   10  Pelc, Matyáš              CST CST - OB Strakonic CST0401             27:04    5:46 
   11  Černý, Jonáš              MLA MLA - MLOK Mariáns MLA0501             27:10    5:52 
   12  Pompach, Lukáš            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0500             27:29    6:11 
   13  Zakouřil, Matyáš          VSP VSP - USK Praha    VSP0400             28:30    7:12 
   14  Čtrnáct, František        PGP PGP - SK Praga     PGP0401             29:04    7:46 
   15  Nosek, Daniel             VSP VSP - USK Praha    VSP0409             29:06    7:48 
   16  Buchberger, Till          MTV Seesen                                 29:49    8:31 
   17  Dundáček, Karel           SJH SJH - SJH Jindřich SJH0401             31:44   10:26 
   18  Štichhauer, Daniel        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0405             32:44   11:26 
   19  Mašek, Matěj              STB STB - TJ Stadion N STB0401             34:49   13:31 
   20  Hejna, Igor               VSP VSP - USK Praha    VSP0407             34:53   13:35 
   21  Doucha, Martin            SNA SNA - TJ START Nác SNA0501             37:54   16:36 
   22  Zrník, Tomáš              OSN OSN - SK OS Nové M OSN0606             39:04   17:46 
   23  Valter, Ondřej            KBP KBP - KBP Praha    KBP0400             39:08   17:50 
   24  Lucke, Moritz             Post SV Dresden                            40:59   19:41 
   25  Kuc, Radim                SCP SCP - OK Sparta Pr SCP0400             41:10   19:52 
   26  Dejnožka, Martin          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0600             41:18   20:00 
   27  Baldrián, Tomáš           VSP VSP - USK Praha    VSP0405             41:19   20:01 
   28  Kašpar, Vojtěch           ZAK ZAK - SK Netopýr Z ZAK0400             42:09   20:51 
   29  Knaup, Jonas              Braunschweiger MTV                         45:53   24:35 
   30  Havíř, Kryštof            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0404             46:39   25:21 
   31  Kalous, Tomáš             EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0601             49:09   27:51 
   32  Rokos, Marek              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0500             50:56   29:38 
   33  Hejna, Viktor             VSP VSP - USK Praha    VSP0408             53:03   31:45 
   34  Rožek, Vojtěch            RIC RIC - OB Říčany    RIC0501             53:38   32:20 
   35  Pokorný, Jan              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0400             57:11   35:53 
   36  Šubrt, Vojtěch            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0502             57:41   36:23 
   37  Clark, Arthur             LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0401             59:54   38:36 
   38  Rubáček, Jan              VLI VLI - Slavia Liber VLI0401             61:47   40:29 
   39  Bejvl, Marek              LME LME - SK Los Mělní LME0400             76:44   55:26 
   40  Lieblich, Yannik          OLG Regensburg                            116:39   95:21 

       Lange, Jonas              SV IHW Alex 78 Berlin                       disk         
       Fritzsche, Jimmy          SV Lengefeld                                disk         
       Janoušek, Albert          CHA CHA - OK Chrastava CHA0400             nest.         
       Trnka, Marek              VSP VSP - USK Praha    VSP0402             nest.         
   ms  Žukov, Jakub              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0305             61:14         



H12C  (49)     3.4 km   7 K                

    1  Štregl, Matyáš            VRL VRL - OOS TJ Spart VRL0301             31:50    0:00 
    2  Švarc, Antonín            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0203             31:53    0:03 
    3  Peterka, Jakub            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0404             33:10    1:20 
    4  Tokár, Radim              NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0300             33:25    1:35 
    5  Šauli, Filip              VPM VPM - KOS Slavia V VPM0301             34:17    2:27 
    6  Dejnožka, Vojtěch         TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0300             36:11    4:21 
    7  Kožina, Štěpán            PGP PGP - SK Praga     PGP0300             36:44    4:54 
    8  Bolehovský, Michal        EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0200             37:20    5:30 
    9  Synek, Petr               DOK DOK - OK Doksy     DOK0200             37:58    6:08 
   10  Škácha, Vít               KAM KAM - SK Kamenice  KAM0309             38:10    6:20 
   11  Gajda, Martin             KAM KAM - SK Kamenice  KAM0405             39:08    7:18 
   12  Hänchen, Florian          ESV Lok Bad Schandau                       40:45    8:55 
   13  Kielb, Karol              SV Robotron Dresden                        42:48   10:58 
   14  Braatz, Niklas            Treptower SV 1949 e.V.                     44:00   12:10 
   15  Scheuermann, Martin       SSV Planeta Radebeul                       45:25   13:35 
   16  Ekert, Tomáš              VLI VLI - Slavia Liber VLI0302             46:49   14:59 
   17  Hájek, Kryštof            TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0203             46:50   15:00 
   18  Borrmann, Malte           OL Görlitz e.V.                            47:48   15:58 
   19  Lustig, Adam              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0202             49:07   17:17 
   20  Kovářík, Tomáš            KAM KAM - SK Kamenice  KAM0300             49:58   18:08 
   21  Rudert, Henrik            SV IHW Alex 78 Berlin                      50:13   18:23 
   22  Hojný, Jáchym             SJH SJH - SJH Jindřich SJH0301             52:27   20:37 
   23  Jirman, Filip             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0212             52:49   20:59 
   24  Šrámek, Jaromír           RIC RIC - OB Říčany    RIC0303             54:36   22:46 
   25  Novotný, Jaromír          VLI VLI - Slavia Liber VLI0300             55:22   23:32 
   26  Mellan, Jonáš             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0308             55:57   24:07 
   27  Hennseler, Theo           MTV Seesen                                 56:47   24:57 
   28  Kolář, Matyáš             SLA SLA - SKOB Slaný   SLA0300             61:27   29:37 
   29  Řehoř, Vojta              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0303             61:56   30:06 
   30  Janas, Petr               PGP PGP - SK Praga     PGP0200             63:33   31:43 
   31  Riby, Thomas              LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0202             67:28   35:38 
   32  Kohoutek, Oldřich         BSO BSO - KOB Baník So BSO0301             68:10   36:20 
   33  Danko, Štěpán             CHA CHA - OK Chrastava CHA0301             76:27   44:37 
   34  Matyáš, Vojtěch           CHA CHA - OK Chrastava CHA0202             77:58   46:08 
   35  Kraus, Konstantin         OLG Regensburg                            107:58   76:08 
   36  Krupka, Štěpán            CHA CHA - OK Chrastava CHA0201            109:20   77:30 

       Ždimera, Vít              LME LME - SK Los Mělní LME0200              disk         
       Rožek, Vilém              RIC RIC - OB Říčany    RIC0301              disk         
       Hallman, Marek            TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0204              disk         
       Burgr, Jan                LLI LLI - TJ Loko Libe                      disk         
       Socha, Ondřej             BOR BOR - OK Jiskra No BOR0302             nest.         
       Husák, Martin             CHA CHA - OK Chrastava CHA0300             nest.         
       Bradáč, David             LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0203             nest.         
       Šašek, Jan                LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0301             nest.         
       Šmíd, Samuel              RIC RIC - OB Říčany    RIC0300             nest.         
       Vitebský, Lukáš           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0302             nest.         
       Trojan, Tomáš             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0215             nest.         
       Trnka, Martin             VSP VSP - USK Praha    VSP0300             nest.         
       Kraus, Matěj              ZVO ZVO - OB SK Zvole  ZVO0203             nest.         



H14B  (66)     4.0 km   7 K                

    1  Rusin, Jan                BRU BRU - Ulita-HOBRA  BRU0001             35:08    0:00 
    2  Mareš, Vít                BOR BOR - OK Jiskra No BOR0000             35:14    0:06 
    3  Melichar, Petr            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0001             36:09    1:01 
    4  Gajda, Jan                KAM KAM - SK Kamenice  KAM0105             38:30    3:22 
    5  Šafka, Sebastian          KAM KAM - SK Kamenice  KAM0101             38:32    3:24 
    6  Šimša, Martin             MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP0300             38:59    3:51 
    7  Roudný, Martin            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0002             39:04    3:56 
    8  Buk, Petr                 ROU ROU - SKOB Roudnic ROU0001             39:17    4:09 
    9  Siegl, Matyáš             MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP0103             40:09    5:01 
   10  Čech, Petr                SJI SJI - OK Jihlava   SJI0001             40:18    5:10 
   11  Pavlovec, Dan             BOR BOR - OK Jiskra No BOR0001             40:29    5:21 
   12  Švadlena, Michal          CHC CHC - K.O.B. Choce CHC0101             40:51    5:43 
   13  Lejbl, Ladislav           LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE0000             41:45    6:37 
   14  Volák, Ondřej             BRU BRU - Ulita-HOBRA  BRU0006             42:05    6:57 
   15  Richtr, Lukáš             VPM VPM - KOS Slavia V VPM0204             42:08    7:00 
   16  Šmol, David               DOK DOK - OK Doksy     DOK0100             43:10    8:02 
   17  Janovský, Tomáš           PGP PGP - SK Praga     PGP0101             43:36    8:28 
   18  Höck, Kilian              SV Robotron Dresden                        44:32    9:24 
   19  Budský, Ondřej            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0105             44:47    9:39 
   20  Rücker, Jan               HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR0201             45:11   10:03 
   21  Hašek, Jan                VPM VPM - KOS Slavia V VPM0001             45:29   10:21 
   22  Adamec, Martin            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0106             46:24   11:16 
   23  Paroulek, Lukáš           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0201             47:19   12:11 
   24  Janda, Ondřej             DOR DOR - OK Dobříš    DOR0100             48:07   12:59 
   25  Vogt, Moritz              OL Görlitz e.V.                            48:48   13:40 
   26  Langr, Jan                SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK0101             49:09   14:01 
   27  Kapischke, Arne           OLV Potsdam                                50:49   15:41 
   28  Měšťan, Ondřej            TAP TAP - KOB TRETRA P TAP0100             51:02   15:54 
   29  Roudný, Václav            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0001             51:07   15:59 
   30  Longin, Jan               TAP TAP - KOB TRETRA P TAP0103             51:43   16:35 
   31  Bílý, Jakub               LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0104             51:56   16:48 
   32  Malačka, Milan            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0210             52:18   17:10 
   33  Koudelka, Tomáš           SJH SJH - SJH Jindřich SJH0003             53:04   17:56 
   34  Nagy, Josef               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0006             53:51   18:43 
   35  Lejbl, Jakub              LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE0200             55:16   20:08 
   36  Heinemann, Göran          SV Robotron Dresden                        56:16   21:08 
   37  Vávra, Pavel              BOR BOR - OK Jiskra No BOR0101             56:29   21:21 
   38  Semík, Jakub              VSP VSP - USK Praha    VSP0000             56:32   21:24 
   39  Valášek, Václav           KAM KAM - SK Kamenice  KAM0100             58:52   23:44 
   40  Šubrt, Matěj              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0205             59:38   24:30 
   41  Dědek, Matěj              TAP TAP - KOB TRETRA P TAP0001             60:02   24:54 
   42  Hankovec, Hugo            KAM KAM - SK Kamenice  KAM0201             60:13   25:05 
   43  Víšek, Martin             KAM KAM - SK Kamenice  KAM0102             61:06   25:58 
   44  Lehner, Benedikt          OLG Regensburg                             62:39   27:31 
   45  Hempel, Paul              USV TU Dresden                             62:42   27:34 
   46  Kučera, Tomáš             LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0000             66:20   31:12 
   47  Konvalinka, Jindřich      LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0004             68:47   33:39 
   48  Synek, Antonín            DOK DOK - OK Doksy     DOK0001             68:51   33:43 
   49  Hänsel, Ole               SV Lengefeld                               70:52   35:44 
   50  Bárta, Šimon              PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0202             71:35   36:27 
   51  Casanova, Riccardo        OLG Regensburg                             72:32   37:24 
   52  Holfeld, Anton            USV TU Dresden                             72:46   37:38 
   53  Rokos, Michal             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0107             78:23   43:15 
   54  Hašek, Adam               VPM VPM - KOS Slavia V VPM0101             81:12   46:04 
   55  Průša, Kryštof            VSP VSP - USK Praha    VSP0102             81:34   46:26 
   56  Kdýr, Matěj               ODV ODV - TJ Aero Odol ODV0000             84:28   49:20 
   57  Ježek, Jakub              JIL JIL - OK Jilemnice JIL0104             84:30   49:22 
   58  Melichna, Matěj           DKL DKL - KOB Kladno   DKL0102             90:27   55:19 
   59  Pohořalý, Hugo            ROU ROU - SKOB Roudnic ROU0103            105:18   70:10 

       Blaha, Petr               KAM KAM - SK Kamenice  KAM0104             nest.         
       Škvor, Adam               KAM KAM - SK Kamenice  KAM0202             nest.         
       Kulhavý, Tadeáš           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0005             nest.         
       Bartoš, Václav            MLA MLA - MLOK Mariáns MLA0101             nest.         
       Němeček, Josef            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0002             nest.         
       Šmaus, Antonín            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0001             nest.         
   ms  Vecko, Jan                NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ0002             50:53         



H14C  (10)     3.6 km   6 K                

    1  Galbavý, Matěj            CHA CHA - OK Chrastava CHA0000             62:01    0:00 
    2  Růta, Matyáš              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0102             68:48    6:47 
    3  Tománek, Josef            BOR BOR - OK Jiskra No BOR0102             69:39    7:38 
    4  Bek, Jiří                 CHA CHA - OK Chrastava CHA0103             71:09    9:08 
    5  Semiginovský, Šimon       SJC SJC - TJ Sportcent SJC0005             71:49    9:48 
    6  Clark, Oskar William      LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0103             85:30   23:29 
    7  Pavel, Martin             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0004             89:22   27:21 
    8  Rajn, Filip               CHA CHA - OK Chrastava CHA0102             99:32   37:31 
    9  Zabořil, Vojta            JEN JEN - OB Jenišovic JEN0101            132:11   70:10 

       Schindler, Pavel          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0000              disk         



H16B  (33)     5.7 km   8 K                

    1  Hennseler, Ole            MTV Seesen                                 54:39    0:00 
    2  Lehner, Quirin            OLG Regensburg                             55:42    1:03 
    3  Kafka, Matěj              SJI SJI - OK Jihlava   SJI9903             64:47   10:08 
    4  Kašpar, Ludvík            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9805             64:52   10:13 
    5  Ludvík, Matyáš            STB STB - TJ Stadion N STB9801             65:47   11:08 
    6  Maňák, Michal             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9801             67:55   13:16 
    7  Janeček, Mirek            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9804             71:49   17:10 
    8  Novák, Aleš               ODV ODV - TJ Aero Odol ODV9805             74:30   19:51 
    9  Thoř, Tomáš               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9904             75:23   20:44 
   10  Kalenský, Aleš            STH STH - SK Studenec  STH9801             77:07   22:28 
   11  Doležal, Vít              SJC SJC - TJ Sportcent SJC9802             77:57   23:18 
   12  Birnbaum, Adam            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9802             78:51   24:12 
   13  Hasal, Martin             PGP PGP - SK Praga     PGP9804             79:17   24:38 
   14  Lauterbach, David         ZAM ZAM - OB T.J. Soko ZAM9801             82:53   28:14 
   15  Holfeld, Wilhelm          USV TU Dresden                             83:17   28:38 
   16  Šenkýř, Matěj             SJI SJI - OK Jihlava   SJI9902             83:25   28:46 
   17  Spangenberg, Tobias       OLG Regensburg                             84:25   29:46 
   18  Bräuer, Dennis            SV Lengefeld                               84:44   30:05 
   19  Michek, David             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9802             86:00   31:21 
   20  Žák, Jan                  LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9802             94:40   40:01 
   21  Kästner, Johann           ESV Lok Bad Schandau                       95:55   41:16 
   22  Novotný, Marek            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9901             95:57   41:18 
   23  Schwarck, Philipp         OLG Regensburg                             97:06   42:27 
   24  Hrouda, Matěj             JIL JIL - OK Jilemnice JIL9804            102:11   47:32 
   25  Postolka, Jáchym          DKL DKL - KOB Kladno   DKL9900            103:10   48:31 
   26  Borovička, Tomáš          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP9801            105:30   50:51 
   27  Kapischke, Henning        OLV Potsdam                               106:56   52:17 
   28  Hůlek, Matěj              PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9904            123:02   68:23 

       Kirchner, Max             SV Schmalkalden 04                          disk         
       Ransdorf, Jakub           TAP TAP - KOB TRETRA P TAP9805              disk         
       Lafek, Jan                ODV ODV - TJ Aero Odol ODV9904              disk         
       Bartoš, Vojtěch           MLA MLA - MLOK Mariáns MLA9802             nest.         
       Macko, Lukáš              SJC SJC - TJ Sportcent SJC9901             nest.         



H16C  (6)      4.2 km   6 K                

    1  Ždimera, Jan              LME LME - SK Los Mělní LME9900             83:09    0:00 
    2  Bek, Ondřej               CHA CHA - OK Chrastava CHA9904             86:22    3:13 
    3  Hradecký, Ondřej          CHA CHA - OK Chrastava CHA9903             99:38   16:29 
    4  Brandl, Lorenz            OLG Regensburg                            103:43   20:34 
    5  Mieske, Jan Manuel        Kaulsdorfer OLV                           107:44   24:35 
    6  Eichenseher, Vincent      OLG Regensburg                            141:44   58:35 



H18B  (26)     7.5 km   11 K               

    1  Grätsch, Markus           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9603             73:09    0:00 
    2  Lehner, Korbinian         OLG Regensburg                             83:48   10:39 
    3  Jurica, Jan               LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9611             85:14   12:05 
    4  Landovský, Jakub          PGP PGP - SK Praga     PGP9601             85:38   12:29 
    5  Werner, Michal            PGP PGP - SK Praga     PGP9705             88:47   15:38 
    6  Sova, František           LPM LPM - OK Lokomotiv                     89:16   16:07 
    7  Zlámal, David             SJC SJC - TJ Sportcent SJC9603             89:58   16:49 
    8  Graumann, Leo             ESV Lok Berlin-Schönew                     90:54   17:45 
    9  Müller, Kurt              Post SV Dresden                            95:33   22:24 
   10  Boskovský, Vojtěch        DOK DOK - OK Doksy     DOK9601            100:12   27:03 
   11  Kaplan, Martin            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9609            105:19   32:10 
   12  Trejbal, Václav           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK9604            110:06   36:57 
   13  Pešek, Martin             LPM LPM - OK Lokomotiv LPM9602            111:07   37:58 
   14  Janáč, Vašek              TAP TAP - KOB TRETRA P TAP9602            115:10   42:01 
   15  Janischowsky, Lukas       OLG Regensburg                            118:53   45:44 
   16  Frank, Jiří               MAS MAS - KČT Aš       MAS9600            121:11   48:02 
   17  Nürnberger, Julian        OLG Regensburg                            124:44   51:35 
   18  Zschäckel, Robin          SV IHW Alex 78 Berlin                     125:08   51:59 
   18  Míča, Tomáš               LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9707            125:08   51:59 
   20  Koucký, Martin            EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP9700            155:21   82:12 
   21  Hartung, Christopher      OLG Regensburg                            164:14   91:05 
   22  Vetter, Sebastian         TV Coburg Neuses                          167:08   93:59 
   23  Moravec, Jakub            KAM KAM - SK Kamenice  KAM9702            196:26  123:17 

       Steudler, Matthäus        OL Görlitz e.V.                             disk         
       Nechuta, David            PZR PZR - UNITOP SKP Ž PZR9701              disk         
       Buk, Michal               ROU ROU - SKOB Roudnic ROU9601              disk         



H20B  (12)     8.2 km   13 K               

    1  Koumar, František         SJI SJI - OK Jihlava   SJI9501            106:48    0:00 
    2  Deml, Tomáš               LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9502            108:03    1:15 
    2  Nejman, Stanislav         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9500            108:03    1:15 
    4  Janischowsky, Daniel      OLG Regensburg                            110:13    3:25 
    5  Pohl, Wolfram             TV Coburg Neuses                          114:18    7:30 
    6  Vaniš, Ondřej             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9500            116:11    9:23 
    7  Dimitrov, Georgy          SSV Planeta Radebeul                      122:13   15:25 
    8  Fleiß, Sebastian          Berliner TSC                              127:40   20:52 
    9  Zelinka, Jan              LPU LPU - OK Lokomotiv LPU9405            132:01   25:13 
   10  Posselt, Martin           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9501            135:11   28:23 
   11  Hledík, Jakub             CHT CHT - OOB SK Chras CHT9501            146:06   39:18 
   12  Salzmann, Heinrich        USV TU Dresden                            172:52   66:04 



H20C  (1)      7.0 km   15 K               

       Hájek, Vojtěch            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9502              disk         



H21B  (85)     12.2 km   20 K              

    1  Horáček, Michal           VLI VLI - Slavia Liber VLI7700             99:21    0:00 
    2  Janata, Martin            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP8306            102:31    3:10 
    3  Hradec, Pavel             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8801            105:32    6:11 
    4  Kubát, Pavel              PHK PHK - OK 99 Hradec PHK9101            106:01    6:40 
    5  Dlabaja, Tomáš            TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8303            106:07    6:46 
    6  Fodor, Petr               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8103            106:46    7:25 
    7  Škoda, Jakub              VLI VLI - Slavia Liber VLI8800            109:56   10:35 
    8  Kazda, Ondřej             SJC SJC - TJ Sportcent SJC8202            110:33   11:12 
    9  Pospíšil, Vítek           PGP PGP - SK Praga     PGP6803            110:43   11:22 
   10  Luštický, Martin          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8700            112:28   13:07 
   11  Procházka, Jan            PGP PGP - SK Praga     PGP8206            113:45   14:24 
   12  Matějů, Michal            VLI VLI - Slavia Liber VLI7702            114:08   14:47 
   13  Kundisch, Wieland         USV TU Dresden                            115:27   16:06 
   14  Brož, Marek               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8402            115:38   16:17 
   15  Späth, Felix              OLG Siegerland                            115:43   16:22 
   16  Wolf, Daniel              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9100            117:21   18:00 
   17  Krejčík, Jiří             TZL TZL - SKOB Zlín                       119:09   19:48 
   18  Makovský, Jakub           TAP TAP - KOB TRETRA P TAP8511            119:31   20:10 
   19  Ondráček, Radim           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP7414            120:19   20:58 
   20  Kolín, Jan                DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP7701            122:16   22:55 
   21  Kjäll, Jonas              USV TU Dresden                            124:01   24:40 
   22  Kobr, Tomáš               VLI VLI - Slavia Liber VLI8901            124:49   25:28 
   23  Kalous, Vladislav         EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP7702            125:31   26:10 
   24  Redlich, Tomáš            MAS MAS - KČT Aš       MAS8200            126:30   27:09 
   25  Habán, Ivo                VLI VLI - Slavia Liber VLI7707            129:25   30:04 
   26  Neumann, Josef            USV TU Dresden                            130:03   30:42 
   27  Janeček, Olda             12A AT - Naturfreunde  12A8200            131:17   31:56 
   28  Váňa, Martin              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8401            132:01   32:40 
   29  Peterka, Vojtěch          LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7502            133:53   34:32 
   30  Škvor, Martin             KAM KAM - SK Kamenice  KAM6700            134:21   35:00 
   31  Švihovský, Jaromír        SJC SJC - TJ Sportcent SJC8005            135:16   35:55 
   32  Kovář, Miroslav           SJC SJC - TJ Sportcent SJC8104            136:43   37:22 
   33  Rambousek, Karel          BSO BSO - KOB Baník So BSO7907            137:53   38:32 
   34  Novák, Daniel             DOK DOK - OK Doksy     DOK8700            142:40   43:19 
   35  Vlach, Martin             PGP PGP - SK Praga     PGP8605            144:08   44:47 
   36  Rožek, David              RIC RIC - OB Říčany    RIC7403            144:12   44:51 
   37  Otto, Mark                Kaulsdorfer OLV                           144:39   45:18 
   38  Kamaryt, Tomáš            VPM VPM - KOS Slavia V VPM8807            146:42   47:21 
   39  Veverka, Tomáš            VAM VAM - OOB Vamberk  VAM8401            147:16   47:55 
   40  Schulhof, Jan             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8900            149:04   49:43 
   41  Tichovský, Martin         PGP PGP - SK Praga     PGP6100            150:44   51:23 
   42  Pelc, Václav              CST CST - OB Strakonic CST6702            151:12   51:51 
   43  Hanč, Petr                DOB DOB - KOB Dobruška                    151:34   52:13 
   44  Zakouřil, Vít             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9301            154:17   54:56 
   45  Mezník, Vladimír          LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE6400            154:23   55:02 
   46  Rewig, Thomas             USV TU Dresden                            155:17   55:56 
   47  Pašek, František          KAM KAM - SK Kamenice  KAM7600            162:20   62:59 
   48  Doucha, Jiří              SNA SNA - TJ START Nác SNA7105            165:10   65:49 
   49  Pračka, Tomáš             RIC RIC - OB Říčany    RIC7302            167:38   68:17 
   50  Fukátko, Jan              LPU LPU - OK Lokomotiv LPU8105            170:45   71:24 
   51  Ahlburg, Martin           SV IHW Alex 78 Berlin                     171:24   72:03 
   52  Hörnig, Sebastian         Post SV Dresden                           173:24   74:03 
   53  Nehasil, David            BOR BOR - OK Jiskra No BOR7713            175:23   76:02 
   54  Kapal, Tomáš              KAM KAM - SK Kamenice  KAM9402            177:33   78:12 
   55  Macek, Jiří               LIT LIT - KOB Chemopet LIT8401            179:16   79:55 
   56  Vondra, Jiří              FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP7600            183:31   84:10 
   57  Filičko, Marek            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU7102            189:06   89:45 
   58  Klaška, Pavel             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP9301            191:22   92:01 
   59  Kovář, Jindřich           MAS MAS - KČT Aš       MAS6800            197:06   97:45 
   60  Olunczek, Andrej          USV TU Dresden                            198:00   98:39 
   61  Lorenz, Haik              OLV Potsdam                               203:42  104:21 
   62  Knepr, Lukáš              BSO BSO - KOB Baník So BSO9401            237:19  137:58 

       Kretzschmar, Matthias     Post SV Dresden                             disk         
       Schroth, Peter            Post SV Dresden                             disk         
       Dittmann, Robert          SSV Planeta Radebeul                        disk         
       Kolařík, Tomáš            BOR BOR - OK Jiskra No BOR7809              disk         
       Kořínek, Tomáš            BOR BOR - OK Jiskra No BOR9007              disk         
       Francke, Jan              DOK DOK - OK Doksy     DOK8400              disk         
       Držka, Štěpán             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU7604              disk         
       Eiselt, Jan               LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP8801              disk         
       Pokorný, Ondřej           PGP PGP - SK Praga     PGP7506              disk         
       Sysel, Ondřej             PGP PGP - SK Praga     PGP8302              disk         
       Sysel, Ctibor             PGP PGP - SK Praga     PGP8700              disk         
       Procházka, Tomáš          SCP SCP - OK Sparta Pr SCP8200              disk         
       Vrabec, Ondřej            SCP SCP - OK Sparta Pr SCP8303              disk         
       Žaloudek, Petr            SJC SJC - TJ Sportcent SJC8309              disk         
       Kadlec, Jan               SJI SJI - OK Jihlava   SJI8306              disk         
       Vančura, Martin           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN8002              disk         
       Holas, Ondřej             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR8501              disk         
       Poloprutský, Tomáš        VLI VLI - Slavia Liber VLI6205              disk         
       Janas, Petr               XBM XBM - PELL’S MTBO  XBM7103              disk         
       Metzger, Max              OLV Potsdam                                nest.         
       Kubina, Matěj             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP9205             nest.         
       Janda, Martin             DOB DOB - KOB Dobruška DOB8002             nest.         
       Henych, Petr              VLI VLI - Slavia Liber VLI6001             nest.         



H21C  (37)     10.1 km   16 K              

    1  Fišer, Jiří               SLP SLP - OOB Slavia P SLP8503            109:34    0:00 
    2  Černý, Martin             JIL JIL - OK Jilemnice JIL8703            110:14    0:40 
    3  Šákr, Vít                 BOR BOR - OK Jiskra No BOR9301            114:51    5:17 
    4  Semík, Luboš              KAM KAM - SK Kamenice  KAM6201            117:37    8:03 
    5  Hanzl, Tomáš              SJC SJC - TJ Sportcent SJC8205            126:42   17:08 
    6  Picek, Jan                TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9101            126:49   17:15 
    7  Albl, Miloslav            LME LME - SK Los Mělní LME7600            129:55   20:21 
    8  Riebisch, Martin          USV TU Dresden                            130:42   21:08 
    9  Kalina, Miroslav          EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP8211            131:46   22:12 
   10  Krtička, Jan              KON KON - KOB Konice   KON7931            133:38   24:04 
   11  Plíhal, Tomáš             SJI SJI - OK Jihlava   SJI8509            134:11   24:37 
   12  Pidrman, Milan            EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP8310            139:37   30:03 
   13  Riebisch, Andreas         USV TU Dresden                            150:43   41:09 
   14  Vébr, Jiří                KTA KTA-SK Kotnov Tábo KTA6901            156:07   46:33 
   15  Weigert, Thorsten         Braunschweiger MTV                        157:09   47:35 
   16  Černý, Vojtěch            JIL JIL - OK Jilemnice JIL9006            158:48   49:14 
   17  Kalous, Antonín           KON KON - KOB Konice   KON7708            160:56   51:22 
   18  Hinkel, Georg             SV Robotron Dresden                       167:17   57:43 
   19  Huhn, Julius              USV TU Dresden                            174:46   65:12 
   20  Nauth, Markus             ESV Lok Berlin-Schönew                    177:10   67:36 
   21  Gonsior, Julius           USV TU Dresden                            195:18   85:44 
   22  Zatloukal, Vaclav         Berliner TSC                              196:23   86:49 
   23  Lohr, Ivo                 SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6801            198:56   89:22 
   24  Lenk, Andreas             USV TU Dresden                            201:32   91:58 
   25  Řezáč, Pavel              VLI VLI - Slavia Liber VLI6900            204:03   94:29 
   26  Graumann, Bodo            ESV Lok Berlin-Schönew                    204:05   94:31 
   27  Janeček, Jura             EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6701            246:00  136:26 

       Popule, Tomáš             LPM LPM - OK Lokomotiv LPM8803              disk         
       Hodek, Michal             TAP TAP - KOB TRETRA P TAP8808              disk         
       Moravec, Jan              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR9000              disk         
       Žemlík, Pavel             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV7135              disk         
       Černý, Martin             TAP TAP - KOB TRETRA P TAP8902              disk         
       Buzek, Martin             PGP PGP - SK Praga     PGP8401             nest.         
       Novotný, Tomáš            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK8101             nest.         
       Přeček, Zdeněk            SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5200             nest.         
       Pustai, David             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9301             nest.         
       Štryncl, Pavel            nereg Neregistrovaní   NER                 nest.         



H21D  (18)     7.5 km   11 K               

    1  Lukavec, Petr             SMR SMR - SK SNS Smržo SMR7800             77:42    0:00 
    2  Karvánek, Matouš          BOR BOR - OK Jiskra No BOR9006             94:19   16:37 
    3  Kunc, Radovan             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5549             95:36   17:54 
    4  Blahuta, Marek            MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP7301             99:34   21:52 
    5  Bernášek, Jiří            STB STB - TJ Stadion N STB8101            101:36   23:54 
    6  Pesničák, Jan             SMR SMR - SK SNS Smržo SMR7902            105:22   27:40 
    7  Kubec, Pavel              STB STB - TJ Stadion N STB6601            107:47   30:05 
    8  Tichý, Martin             TJH TJH - TJ OK Tolar  TJH6401            109:23   31:41 
    9  Večeřa, Martin            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9105            110:02   32:20 
   10  Šimša, Jaromír            MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP7100            113:03   35:21 
   11  Stránský, Matěj           MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP7802            119:05   41:23 
   12  Kašpar, Ludvík            ZAK ZAK - SK Netopýr Z ZAK7200            119:51   42:09 
   13  Ekert, Vladimír           VLI VLI - Slavia Liber VLI7600            130:43   53:01 
   14  Zeman, Jaroslav           DOB DOB - KOB Dobruška DOB8844            138:00   60:18 
   15  Synek, Marcel             DOK DOK - OK Doksy     DOK7600            155:41   77:59 
   16  Zít, Jan                  LDC LDC - KOB Děčín    LDC8200            159:47   82:05 

       Žáček, Martin             FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP6803              disk         
       Šmejc, Jakub              SJC SJC - TJ Sportcent                      disk         



H35B  (27)     8.2 km   13 K               

    1  Skripnik, Ondřej          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP7502             90:55    0:00 
    2  Kužel, Tomáš              FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP7610             91:07    0:12 
    3  Nehasil, Vladislav        LDC LDC - KOB Děčín    LDC7101             98:25    7:30 
    4  Svoboda, Ondřej           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK7605            101:13   10:18 
    5  Nemšovský, Petr           PGP PGP - SK Praga     PGP7602            103:12   12:17 
    6  Balogh, Jan               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7500            105:20   14:25 
    7  Slovák, Miroslav          SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK7704            106:28   15:33 
    8  Synek, Antonín            DOK DOK - OK Doksy     DOK7800            107:43   16:48 
    9  Eppendorfer, Jörg         OL Görlitz e.V.                           108:45   17:50 
   10  Adorjan, Peter            Berliner TSC                              111:17   20:22 
   11  Wetzel, Hendryk           SV Robotron Dresden                       115:03   24:08 
   12  Pavlíček, Lubomír         KPY KPY - SKOB TJ Soko KPY7800            118:58   28:03 
   13  Knaup, Jan                Braunschweiger MTV                        119:05   28:10 
   14  Sládeček, Petr            RIC RIC - OB Říčany    RIC7702            119:22   28:27 
   15  Štregl, Petr              VRL VRL - OOS TJ Spart VRL7303            121:32   30:37 
   16  Václavek, Jan             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU7816            126:40   35:45 
   17  Folprecht, Eduard         TUV TUV - SOK TJ Turno TUV7304            131:45   40:50 
   18  Janda, Pavel              DOR DOR - OK Dobříš    DOR7600            136:37   45:42 
   19  Kolář, Tomáš              SLA SLA - SKOB Slaný   SLA7103            138:05   47:10 
   20  Uhlemann, Andreas         ESV Lok Berlin-Schönew                    143:31   52:36 
   21  Kučera, Martin            LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6500            147:24   56:29 
   22  Žitný, Tomáš              SMB SMB - SKOB Sig-Mat SMB6401            157:00   66:05 
   23  Adorjan, Balazs           nereg Neregistrovaní   NER                202:06  111:11 

       Hänchen, Danilo           ESV Lok Bad Schandau                        disk         
       Švadlena, Pavel           CHC CHC - K.O.B. Choce CHC7502              disk         
       Zikmund, Zdeněk           NPA NPA - SK LOB Nová  NPA6705             nest.         
       Polák, Vlastimil          VRL VRL - OOS TJ Spart VRL7702             nest.         



H35C  (9)      7.0 km   15 K               

    1  Rakovec, Michal           SCP SCP - OK Sparta Pr                    106:44    0:00 
    2  Kronika, Miroslav         22C CZ - www.SPORTeM.i 22C7100            123:22   16:38 
    3  Černý, Libor              MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6901            137:13   30:29 
    4  Dejnožka, Jiří            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7503            139:16   32:32 
    5  Zeman, Tomáš              DCE DCE - KOB Dobřicho DCE7500            161:37   54:53 
    6  Milota, Jan               KAM KAM - SK Kamenice  KAM7200            190:09   83:25 

       Spejchal, Petr            BOR BOR - OK Jiskra No BOR7512              disk         
       Novák, Ondřej             KAM KAM - SK Kamenice  KAM7300              disk         
       Čtrnáct, Jiří             PGP PGP - SK Praga     PGP7603              disk         



H40B  (47)     7.0 km   15 K               

    1  Zuzánek, Zdeněk           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5901             68:01    0:00 
    2  Horák, Pavel              VSP VSP - USK Praha    VSP7305             72:20    4:19 
    3  Zrník, Tomáš              OSN OSN - SK OS Nové M OSN7118             75:14    7:13 
    4  Valter, Dalibor           KBP KBP - KBP Praha    KBP6900             76:19    8:18 
    5  Kovářík, Tomáš            KAM KAM - SK Kamenice  KAM6901             78:57   10:56 
    6  Netopil, Libor            VAM VAM - OOB Vamberk  VAM7401             80:30   12:29 
    7  Heinemann, Björn          SV Robotron Dresden                        81:07   13:06 
    8  Lange, Udo                SV IHW Alex 78 Berlin                      81:20   13:19 
    9  Löhning, Michael          USV TU Dresden                             82:21   14:20 
   10  Martan, Jiří              VLI VLI - Slavia Liber VLI7300             83:37   15:36 
   11  Aschermann, Jan           VSP VSP - USK Praha    VSP6902             84:12   16:11 
   12  Hašek, Ondřej             VPM VPM - KOS Slavia V VPM6902             84:14   16:13 
   13  Chrást, Tomáš             STH STH - SK Studenec  STH7401             88:16   20:15 
   14  Lucke, Jens               Post SV Dresden                            89:38   21:37 
   15  Honzík, Tomáš             VLI VLI - Slavia Liber VLI7000             89:49   21:48 
   16  Procházka, Antonín        DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5500             90:20   22:19 
   17  Zschäckel, Raik           SV IHW Alex 78 Berlin                      99:02   31:01 
   18  Kaufmann, Torsten         USV TU Dresden                             99:08   31:07 
   19  Volák, Pavel              BRU BRU - Ulita-HOBRA  BRU7001             99:12   31:11 
   20  Nechanický, Pavel         OSN OSN - SK OS Nové M OSN7209             99:28   31:27 
   21  Zyka, Vít                 nereg Neregistrovaní   NER                100:14   32:13 
   22  Röhner, Uwe               SV IHW Alex 78 Berlin                     102:50   34:49 
   23  Kubík, Ondřej             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU                104:28   36:27 
   23  Novotný, Dušan            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7002            104:28   36:27 
   25  Šritr, Martin             TUV TUV - SOK TJ Turno TUV6802            106:17   38:16 
   26  Derksen, André            SV Bad Düben                              107:08   39:07 
   27  Klose, Sven               USV TU Dresden                            109:14   41:13 
   28  Pecka, Jan                EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6800            111:04   43:03 
   29  Kolář, Viktor             HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR7300            112:48   44:47 
   30  Baldrian, Petr            PGP PGP - SK Praga     PGP7203            113:51   45:50 
   31  Šubrt, Antonín            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP7100            116:04   48:03 
   32  Mrkvička, Jiří            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7101            116:45   48:44 
   33  Šrámek, Petr              RIC RIC - OB Říčany    RIC6905            125:25   57:24 
   34  Hennseler, Martin         MTV Seesen                                127:13   59:12 
   35  Mareš, Alexander          NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ7300            138:18   70:17 
   36  Hänsel, Jörg              SV Lengefeld                              148:42   80:41 
   37  Koštejn, Pavel            DOK DOK - OK Doksy     DOK7100            159:04   91:03 
   38  Šmol, Marcel              DOK DOK - OK Doksy     DOK7300            160:58   92:57 
   38  Borrmann, Sven            OL Görlitz e.V.                           160:58   92:57 
   40  Škácha, Michal            NNN CZ - Neregistrovan NNN7102            164:32   96:31 
   41  Rubáček, Jan              VLI VLI - Slavia Liber VLI7302            166:01   98:00 
   42  Pompach, Martin           PHK PHK - OK 99 Hradec PHK7207            171:52  103:51 
   43  Rudert, Andreas           SV IHW Alex 78 Berlin                     201:27  133:26 

       Gálus, Igor               LDC LDC - KOB Děčín    LDC7302              disk         
       Průša, Michal             VSP VSP - USK Praha    VSP7310              disk         
       Zakouřil, Václav          VSP VSP - USK Praha    VSP7401              disk         
       Martin, Sascha            Lipsko de Luxe                             nest.         



H40C  (16)     6.4 km   11 K               

    1  Slavík, Pavel             SNA SNA - TJ START Nác SNA7349             85:21    0:00 
    2  Bradáč, Stanislav         LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7201             96:06   10:45 
    3  Žejdlík, Michal           LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP7001             96:34   11:13 
    4  Harazin, Martin           VLI VLI - Slavia Liber VLI7400            107:47   22:26 
    5  Průšek, Petr              STB STB - TJ Stadion N STB7000            112:39   27:18 
    6  Schwarck, Manfred         OLG Regensburg                            119:59   34:38 
    7  Rind, Pavel               LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7400            124:51   39:30 
    8  Neyrinck, Noel            VSP VSP - USK Praha    VSP7012            126:49   41:28 
    9  Marek, Martin             LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7000            127:02   41:41 
   10  Tolar, Jan                RIC RIC - OB Říčany    RIC7301            132:26   47:05 
   11  Bejvl, Jakub              LME LME - SK Los Mělní LME7100            135:21   50:00 
   12  Hojný, Jaroslav           SJH SJH - SJH Jindřich SJH7002            145:57   60:36 
   13  Minner, Silvio            OL Görlitz e.V.                           153:29   68:08 
   14  Jeřábek, Petr             BOR BOR - OK Jiskra No BOR7105            153:30   68:09 

       Ždimera, Zdeněk           LME LME - SK Los Mělní LME7000             nest.         
       Šašek, Jan                LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP7308             nest.         



H45B  (56)     6.4 km   11 K               

    1  Lückmann, Andreas         Post SV Dresden                            64:55    0:00 
    2  Schmiedeberg, Nils        SV Turbine Neubrandenb                     67:52    2:57 
    3  Gossel, Heiko             USV TU Dresden                             70:11    5:16 
    4  Illner, Jakub             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6601             70:16    5:21 
    5  Novák, Ivo                OKP OKP - SK OK 24 Pra OKP6200             73:32    8:37 
    6  Lubs, Alexander           USV TU Dresden                             74:08    9:13 
    7  Langr, Jan                SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK6701             74:14    9:19 
    8  Hasman, Jan               VPM VPM - KOS Slavia V VPM6901             75:19   10:24 
    9  Leibiger, Jens            Post SV Dresden                            76:00   11:05 
   10  Killar, Marek             LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6801             79:08   14:13 
   11  Vydra, Ivan               PEN PEN - OK RECO Spor PEN6600             79:54   14:59 
   12  Semík, Jan                VSP VSP - USK Praha    VSP6507             82:17   17:22 
   13  Bílý, Petr                LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6805             83:04   18:09 
   14  Richtr, Aleš              VPM VPM - KOS Slavia V VPM6601             84:24   19:29 
   15  Klaška, Pavel             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6500             85:26   20:31 
   16  Spengler, Andreas         ESV Lok Dessau                             86:32   21:37 
   17  Šimek, Tomáš              FSP FSP - VŠTJ Stavebn                     87:29   22:34 
   18  Drechsel, Michael         USV TU Dresden                             87:30   22:35 
   19  Parkan, Jiří              SJH SJH - SJH Jindřich SJH6801             88:09   23:14 
   20  Petržela, Pavel           LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6301             88:15   23:20 
   21  Cincibus, Pavel           FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP6605             89:24   24:29 
   21  Fürst, Aleš               LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6801             89:24   24:29 
   23  Kos, Michal               SRK SRK - SOOB Spartak SRK6802             89:35   24:40 
   24  Casanova, Valerio         OLG Regensburg                             90:04   25:09 
   25  Bruner, Luboš             LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6501             90:14   25:19 
   26  Macháček, Aleš            FYD FYD - Jizerský klu FYD6400             90:21   25:26 
   27  Olisauskas, Raimondas     LVB Leipzig                                91:57   27:02 
   28  Dundáček, Milan           SJH SJH - SJH Jindřich SJH6902             92:14   27:19 
   29  Kalousek, Jiří            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6901             93:15   28:20 
   30  Pavel, Petr               LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6806             99:29   34:34 
   31  Peterka, František        TJP TJP - TJ Sokol Tro TJP4900             99:48   34:53 
   32  Vacek, Milan              SJI SJI - OK Jihlava   SJI6901            100:56   36:01 
   33  Staněk, Rostislav         VPM VPM - KOS Slavia V VPM6801            101:48   36:53 
   34  Petráček, Aleš            SJI SJI - OK Jihlava   SJI6301            102:22   37:27 
   35  Velichkov, Petar          DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6704            104:30   39:35 
   36  Bína, Pavel               MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6708            106:14   41:19 
   37  Posselt, Martin           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6802            106:17   41:22 
   38  Bendák, Petr              LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU6500            107:47   42:52 
   39  Kober, Michal             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6702            108:37   43:42 
   40  Picek, Jan                TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6500            108:58   44:03 
   41  Aster, Vladimír           SLA SLA - SKOB Slaný   SLA6500            113:45   48:50 
   42  Kudraß, Peter             SG Zittau Süd                             115:16   50:21 
   43  Kamaryt, Miloš            MLA MLA - MLOK Mariáns MLA6404            115:30   50:35 
   44  Höhne, Uwe                LVB Leipzig                               117:38   52:43 
   45  Bogdanovs, Igors          SV IHW Alex 78 Berlin                     119:52   54:57 
   46  Hanč, Jaroslav            VRL VRL - OOS TJ Spart VRL6702            126:52   61:57 
   47  Müller, Rico              USV TU Dresden                            130:38   65:43 
   48  Weinert, Rolf             Post SV Dresden                           141:55   77:00 
   49  Lejbl, Ladislav           LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE6900            142:34   77:39 
   50  Kovář, Boris              LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP6710            151:21   86:26 
   51  Kirchner, Jörg            SV Schmalkalden 04                        157:54   92:59 
   52  Píchal, Jan               VSP VSP - USK Praha    VSP5202            158:55   94:00 

       Mieske, Frank             Kaulsdorfer OLV                             disk         
       Kroupa, Štěpán            VPM VPM - KOS Slavia V VPM6904              disk         
       Valášek, Petr             KAM KAM - SK Kamenice  KAM6600             nest.         
       Hartman, Aleš             VSP VSP - USK Praha    VSP6506             nest.         



H45C  (9)      6.3 km   10 K               

    1  Kurr, Maik                SV IHW Alex 78 Berlin                      77:17    0:00 
    2  Käding, Bernd             Kaulsdorfer OLV                            94:44   17:27 
    3  Žukov, Libor              VLI VLI - Slavia Liber VLI6803            103:07   25:50 
    4  Šoupa, Karel              LPM LPM - OK Lokomotiv LPM6900            129:39   52:22 
    5  Buk, Miloslav             ROU ROU - SKOB Roudnic ROU6202            131:49   54:32 
    6  Votava, Petr              KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC6602            145:33   68:16 
    7  Kaminski, Jürgen          Treptower SV 1949 e.V.                    147:11   69:54 
    8  Vlk, Josef                LDC LDC - KOB Děčín    LDC5801            158:46   81:29 

       Buchberger, Christian     MTV Seesen                                  disk         



H50B  (37)     6.3 km   10 K               

    1  Krejčí, Jaroslav          BOR BOR - OK Jiskra No BOR6302             60:52    0:00 
    2  Müller, Matthias          Post SV Dresden                            62:26    1:34 
    3  Němeček, Jan              VSP VSP - USK Praha    VSP6201             64:20    3:28 
    4  Sucharda, Jiří            BOR BOR - OK Jiskra No BOR5802             66:51    5:59 
    5  Koucký, Roman             EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP6301             68:02    7:10 
    6  Folprecht, Miroslav       TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5501             69:35    8:43 
    7  Schindler, Jiří           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6301             69:45    8:53 
    8  Kožina, Petr              PGP PGP - SK Praga     PGP6000             73:21   12:29 
    9  Vávra, Martin             HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR6302             73:49   12:57 
   10  Ročejdl, Marek            KAM KAM - SK Kamenice  KAM6400             77:40   16:48 
   11  Veljačik, Pavel           SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6200             78:48   17:56 
   12  Pavlovec, Petr            BOR BOR - OK Jiskra No BOR6303             83:43   22:51 
   13  Přibík, Jan               PGP PGP - SK Praga     PGP6301             83:50   22:58 
   14  Graumann, Bernd           ESV Lok Berlin-Schönew                     84:42   23:50 
   15  Nieke, Hagen              USV TU Dresden                             86:52   26:00 
   16  Wiedenfeld, Frank         SSV Planeta Radebeul                       88:56   28:04 
   17  Hinkel, Udo               SV Robotron Dresden                        90:19   29:27 
   18  Dikoš, Pavel              BOR BOR - OK Jiskra No BOR6003             92:42   31:50 
   19  Kavka, Jiří               SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5900             94:21   33:29 
   20  Hlaváček, Lubomír         PHK PHK - OK 99 Hradec PHK6401             96:33   35:41 
   21  Růžička, Miroslav         HCE HCE - TJ Sokol Hos                     98:54   38:02 
   22  Hoidekr, Pavel            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI5901            103:26   42:34 
   23  Hrabánek, David           PGP PGP - SK Praga     PGP6003            105:24   44:32 
   24  Hošek, Ladislav           SCP SCP - OK Sparta Pr SCP6001            105:49   44:57 
   25  Nürnberger, Erich         OLG Regensburg                            108:32   47:40 
   26  Doškář, Boris             BOR BOR - OK Jiskra No BOR6400            116:40   55:48 
   27  Pustai, Josef             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6300            117:34   56:42 
   28  Pavlů, Jaroslav           DCE DCE - KOB Dobřicho DCE6100            119:38   58:46 
   29  Borovička, Milan          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP6104            121:35   60:43 
   30  Kološ, Oldřich            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU6003            122:13   61:21 
   31  Rathmann, Jens            SV Schmalkalden 04                        133:33   72:41 
   32  Braatz, Frank             Treptower SV 1949 e.V.                    137:14   76:22 

       Hering, Peter             SV Robotron Dresden                         disk         
       Koč, Zdeněk               MKP MKP - SK Meteor Ka MKP4700              disk         
       Tomaščin, Jaroslav        MKP MKP - SK Meteor Ka MKP5800              disk         
       Šmaus, Ivan               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN6249             nest.         
       Betlach, Miroslav         DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6300             nest.         



H50C  (8)      5.5 km   10 K               

    1  Imlauf, Martin            SNA SNA - TJ START Nác SNA6301             94:45    0:00 
    2  Schneuwly, Stephan        OLG Regensburg                            112:40   17:55 
    3  Kořínek, Zdeněk           PEN PEN - OK RECO Spor PEN6201            138:35   43:50 

       Ahlburg, Rainer           SV IHW Alex 78 Berlin                       disk         
       Vydra, Pavel              PEN PEN - OK RECO Spor PEN6200              disk         
       Pohořalý, Dobroslav       ROU ROU - SKOB Roudnic ROU6401              disk         
       Kapischke, Andreas        OLV Potsdam                                vzdal         
       Müller, Ota               BOR BOR - OK Jiskra No BOR6101             nest.         



H55B  (40)     5.5 km   10 K               

    1  Škorpil, Martin           HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR5700             61:01    0:00 
    2  Šedivý, Jiří              EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5500             64:27    3:26 
    3  Novotný, Otakar           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5604             68:02    7:01 
    4  Běhoun, Pavel             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5701             68:11    7:10 
    5  Dušátko, Petr             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5702             69:21    8:20 
    6  Konopáč, Jiří             TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5803             71:56   10:55 
    7  Hausvater, Karel          SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK5801             72:09   11:08 
    8  Fanta, Miroslav           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5800             75:06   14:05 
    9  Novák, Tom                DOK DOK - OK Doksy     DOK5500             76:00   14:59 
   10  Beneš, Josef              SJC SJC - TJ Sportcent SJC5801             76:34   15:33 
   11  Novotný, Miroslav         LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5905             77:14   16:13 
   12  Gazdačko, Milan           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK5702             77:37   16:36 
   13  Holas, Vladimír           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5601             82:46   21:45 
   14  Kraemer, Werner           Post SV Dresden                            84:13   23:12 
   15  Jun, Drahomír             KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC5501             86:57   25:56 
   16  Blabla, Zdeněk            PCB PCB - SKP České Bu PCB5901             88:43   27:42 
   17  Borák, Stanislav          EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP5212             90:26   29:25 
   18  Šámal, Václav             PGP PGP - SK Praga     PGP5601             92:25   31:24 
   19  Jaroš, Vladimír           DCE DCE - KOB Dobřicho DCE5400             96:53   35:52 
   20  Horák, Petr               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5602             97:58   36:57 
   21  Kundisch, Diethard        USV TU Dresden                             98:24   37:23 
   22  Doležal, Miroslav         PGP PGP - SK Praga     PGP5501             99:10   38:09 
   22  Zenker, Norbert           USV TU Dresden                             99:10   38:09 
   24  Vícha, Vladimír           LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5801            100:31   39:30 
   25  Balcar, Aleš              PHK PHK - OK 99 Hradec PHK5703            100:40   39:39 
   26  Fiala, Zdeněk             TAP TAP - KOB TRETRA P TAP5501            101:22   40:21 
   27  Hejtmánek, Vladimír       TAP TAP - KOB TRETRA P TAP5802            106:00   44:59 
   28  Friedl, Harald            ohne Verein1                              107:56   46:55 
   29  Büchner, Siegfried        SV IHW Alex 78 Berlin                     111:04   50:03 
   30  Sysel, Zdeněk             PGP PGP - SK Praga     PGP5200            112:45   51:44 
   31  Junek, Petr               STH STH - SK Studenec  STH5501            114:23   53:22 
   32  Jürgens, Uwe              SV IHW Alex 78 Berlin                     116:16   55:15 
   33  Störp, Ralf               SV IHW Alex 78 Berlin                     125:50   64:49 
   34  Grivalský, Michal         PGP PGP - SK Praga     PGP5900            129:21   68:20 
   35  Kretzschmar, Frank        OLV Weimar                                137:24   76:23 
   36  Lustig, Zdeněk            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5601            138:41   77:40 
   37  Dlouhý, Jiří              DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP5700            141:15   80:14 
   38  Kössler, Wolfgang         Volkssport Berlin                         168:03  107:02 

       Jahn, Pavel               SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5500              disk         
       Anders, Hartmut           OL-Team Wehrsdorf                          nest.         



H55C  (6)      4.6 km   9 K                

    1  Průcha, Miloslav          BOR BOR - OK Jiskra No BOR5800             61:09    0:00 
    2  Eiselt, Miloš             LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP5802             78:10   17:01 
    3  Pávek, Miloš              BOR BOR - OK Jiskra No BOR5801             79:36   18:27 
    4  Svobodný, Petr            DKP DKP - Oddíl OB Kot                     90:47   29:38 
    5  Janata, Petr              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5603             98:08   36:59 
    6  Böhm, Karel               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN5101             99:02   37:53 



H60B  (31)     4.6 km   9 K                

    1  Hickethier, Manfred       VLI VLI - Slavia Liber VLI5201             58:21    0:00 
    2  Šikola, Alexej            LJN LJN - OOB TJ LIAZ  LJN5301             60:16    1:55 
    3  Škoda, Přemek             VLI VLI - Slavia Liber VLI5301             60:23    2:02 
    4  Härtelt, Helmut           SSV Planeta Radebeul                       62:44    4:23 
    5  Provazník, Jiří           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5102             62:46    4:25 
    6  Přinda, Oldřich           VLI VLI - Slavia Liber VLI5101             63:36    5:15 
    7  Tröße, Lutz               SV TU Ilmenau                              66:54    8:33 
    8  Valter, Petr              KBP KBP - KBP Praha    KBP4500             67:15    8:54 
    9  Tonn, Konrad              SSV Planeta Radebeul                       67:22    9:01 
   10  Rejmont, Milan            LTU LTU - OOB TJ Lokom LTU4801             68:02    9:41 
   11  Polák, Zdeněk             VSP VSP - USK Praha    VSP5203             70:29   12:08 
   12  Horáček, Miroslav         VLI VLI - Slavia Liber VLI5000             70:52   12:31 
   13  Farář, Václav             LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5201             71:17   12:56 
   14  Hudský, Vlastimil         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR5100             72:02   13:41 
   15  Štregl, Tomáš             VRL VRL - OOS TJ Spart VRL5001             73:07   14:46 
   16  Ziesche, Jürgen           ESV Lok Berlin-Schönew                     75:17   16:56 
   17  Erlebach, Josef           JIL JIL - OK Jilemnice JIL5201             76:22   18:01 
   18  Babický, Tomáš            DLT DLT - KrOB Rozmarý DLT5001             79:05   20:44 
   19  Sáňka, Bedřich            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5102             79:37   21:16 
   20  Farář, Jaroslav           VRL VRL - OOS TJ Spart VRL5002             81:07   22:46 
   21  Juračka, Vojtěch          LPU LPU - OK Lokomotiv LPU5404             81:37   23:16 
   22  Hájek, Jan                MAS MAS - KČT Aš       MAS5401             88:42   30:21 
   23  Novák, Karel              NPA NPA - SK LOB Nová  NPA5001             88:46   30:25 
   24  Jelínek, Martin           PGP PGP - SK Praga     PGP5103             92:35   34:14 
   25  Brumek, Stanislav         DKL DKL - KOB Kladno   DKL5201             92:54   34:33 
   26  Hojný, Oldřich            SCP SCP - OK Sparta Pr SCP5201             95:41   37:20 
   27  Hora, Vladimír            VSP VSP - USK Praha    VSP5100            110:52   52:31 
   28  Friedrichs, Detlev        MTV Seesen                                115:51   57:30 

       Hořínek, Jaroslav         VSP VSP - USK Praha    VSP5000              disk         
       Rančák, Josef             BOR BOR - OK Jiskra No BOR5004             nest.         
       Kadavý, Zdeněk            CHA CHA - OK Chrastava                     nest.         



H60C  (7)      4.3 km   8 K                

    1  Švihovský, Jaroslav       BOR BOR - OK Jiskra No BOR5003             85:26    0:00 
    2  Richtr, Jiří              JEN JEN - OB Jenišovic JEN5001             93:56    8:30 
    3  Juřina, Robert            FYD FYD - Jizerský klu FYD4900             98:30   13:04 
    4  Bárta, Miroslav           JEN JEN - OB Jenišovic JEN5201            102:53   17:27 
    5  Kadečka, Jiří             JEN JEN - OB Jenišovic JEN5002            104:01   18:35 
    6  Jedlička, Miroslav        JEN JEN - OB Jenišovic JEN5301            104:54   19:28 
    7  Šťovíček, Jan             DVP DVP - TJ Sokol Pra DVP5001            109:57   24:31 



H65B  (32)     4.3 km   8 K                

    1  Švadlena, Jiří            CHC CHC - K.O.B. Choce CHC4601             57:12    0:00 
    2  Knobloch, Jindřich        VRL VRL - OOS TJ Spart VRL4901             59:49    2:37 
    3  Karmazín, Petr            VLI VLI - Slavia Liber VLI4901             59:57    2:45 
    4  Conrad, Helmut            USV TU Dresden                             60:55    3:43 
    5  Hrobař, Rudolf            SRK SRK - SOOB Spartak SRK4702             62:52    5:40 
    6  Buriánek, Jaromír         SCP SCP - OK Sparta Pr SCP4700             65:24    8:12 
    7  Genderjahn, Ludwig        Post SV Dresden                            66:45    9:33 
    8  Jirásek, Jaroslav         SCH SCH - TJ Skalka Ch SCH4701             67:13   10:01 
    9  Fridrich, Jaroslav        LPU LPU - OK Lokomotiv LPU4501             68:27   11:15 
   10  Pospíšil, Jiří            TUV TUV - SOK TJ Turno TUV4701             69:04   11:52 
   11  Bílek, Vratislav          SJC SJC - TJ Sportcent SJC4801             69:19   12:07 
   12  Jakubec, Jindřich         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR4801             70:32   13:20 
   13  Hlaváč, Jaroslav          SMB SMB - SKOB Sig-Mat SMB4801             75:42   18:30 
   14  Stehno, Pavel             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP4900             77:38   20:26 
   15  Kraus, Jan                LLI LLI - TJ Loko Libe LLI4501             79:58   22:46 
   16  Ježek, Ladislav           VLI VLI - Slavia Liber VLI4900             81:36   24:24 
   17  Michalek, Janusz          POL Polen                                  82:01   24:49 
   18  Ochmann, Gert             OK Leipzig                                 83:04   25:52 
   19  Švec, Zdeněk              SLA SLA - SKOB Slaný   SLA4700             84:23   27:11 
   20  Novotný, Jiří             SLP SLP - OOB Slavia P SLP4601             84:29   27:17 
   21  Peterka, Josef            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI4702             84:37   27:25 
   22  Novák, Miloš              SCP SCP - OK Sparta Pr SCP4600             88:45   31:33 
   23  Kern, Wilmar              SV Bad Düben                               89:45   32:33 
   24  Wollenberg, Bernd         Berliner TSC                               90:08   32:56 
   25  Rychtecký, Josef          VCB VCB - TJ OB České  VCB4801             90:31   33:19 
   26  Nosál, Stanislav          LBE LBE - TJ Lokomotiv LBE4600             90:48   33:36 
   27  Ryšavý, Vít               TJP TJP - TJ Sokol Tro TJP4700             98:45   41:33 
   28  Fillinger, Helmut         SV IHW Alex 78 Berlin                     101:45   44:33 
   29  Rößler, Hans-Jochen       SV Robotron Dresden                       180:50  123:38 

       Matoušek, Luboš           LJN LJN - OOB TJ LIAZ  LJN4700              disk         
       Jiran, Václav             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK4701              disk         
       Zelený, Vladimír          PGP PGP - SK Praga                          disk         



H65C  (3)      3.6 km   8 K                

       Nejezchleba, Jiří         KAS KAS - KOB Kamenick KAS4600              disk         
       Dvořák, Jaromír           PGP PGP - SK Praga     PGP4601              disk         
       Urban, Libor              VLI VLI - Slavia Liber VLI4500              disk         



H70B  (17)     3.6 km   8 K                

    1  Schmalfeld, Tassilo       SSV Planeta Radebeul                       50:22    0:00 
    2  Paul, Josef               DCE DCE - KOB Dobřicho DCE4401             57:07    6:45 
    2  Procházka, Zdenko         DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP4300             57:07    6:45 
    4  Fišák, Jan                MLA MLA - MLOK Mariáns MLA4401             68:28   18:06 
    5  Čadil, Jan                FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP4300             68:47   18:25 
    6  Novotný, František        PUL PUL - OOB USK Slav PUL4200             69:47   19:25 
    7  Dohnal, Josef             VSP VSP - USK Praha    VSP4300             69:57   19:35 
    8  Güth, Hans                ESV Lok Dessau                             70:13   19:51 
    9  Sklenář, Jan              MLA MLA - MLOK Mariáns MLA4201             72:38   22:16 
   10  Buřita, Dobroslav         FYD FYD - Jizerský klu FYD4300             77:03   26:41 
   11  Rychlý, Rudolf            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK4101             78:12   27:50 
   12  Gřunděl, Ivan             SJH SJH - SJH Jindřich SJH4201             83:28   33:06 
   13  Aschermann, Michal        TEP TEP - Tempo Praha  TEP4400             86:49   36:27 
   14  Schindler, Udo            SSV Planeta Radebeul                       88:54   38:32 
   15  Zábranský, Emil           SLA SLA - SKOB Slaný   SLA4200            102:10   51:48 
   16  Klawun-Kendray, W. George Sachsen-Marathon e.V.                     106:55   56:33 
   17  Máslo, Miroslav           SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK4001            118:51   68:29 



H70C  (5)      3.3 km   8 K                

    1  Úlehla, Zdeněk            BOR BOR - OK Jiskra No BOR4001             68:46    0:00 
    2  Picek, Jan                TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN4000             92:35   23:49 
    3  Folprecht, Eduard         TUR TUR - OOB TJ Turno TUR4301             99:54   31:08 

       Štrojsa, Josef            KAS KAS - KOB Kamenick KAS4000              disk         
       Venuš, Jaroslav           BOR BOR - OK Jiskra No BOR3800             nest.         



H75B  (15)     3.3 km   8 K                

    1  Attl, Vladimír            PGP PGP - SK Praga     PGP3800             59:48    0:00 
    2  Kohout, Tomáš             UVP UVP - Slovna Praha UVP3700             62:50    3:02 
    3  Havlík, Jaroslav          SJC SJC - TJ Sportcent SJC3601             67:57    8:09 
    4  Málek, Josef              LPU LPU - OK Lokomotiv LPU3901             71:44   11:56 
    5  Zemánek, Bohumil          VRL VRL - OOS TJ Spart VRL3601             75:01   15:13 
    6  Mikulecký, Jan            PHK PHK - OK 99 Hradec PHK3801             78:54   19:06 
    7  Beránek, Miroslav         BOR BOR - OK Jiskra No BOR3900             80:12   20:24 
    8  Křtěnský, Jaroslav        BOR BOR - OK Jiskra No BOR3600             82:54   23:06 
    9  Petrželka, Pavel          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN3800             95:31   35:43 
   10  Mašek, Pavel              BOR BOR - OK Jiskra No BOR3602            100:15   40:27 
   11  Schlittermann, Klaus      ESV Lok Berlin-Schönew                    102:34   42:46 
   12  Semorád, Miloš            SCP SCP - OK Sparta Pr SCP3300            105:25   45:37 
   13  Vondra, Jaroslav          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP3300            136:55   77:07 

       Lemnitzer, Eberhard       Kaulsdorfer OLV                             disk         
       Hanák, Milan              FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP3400             nest.         



HDR  (105)     3.6 km   5 K                

    1  Houžvičková, Daniela      TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0751             22:13    0:00 
    2  Klust, Jan                CHA CHA - OK Chrastava CHA0702             25:23    3:10 
    3  Brettl, Filip             PGP PGP - SK Praga     PGP0600             27:26    5:13 
    4  Heřmánková, Bára          TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0850             28:48    6:35 
    5  Tomášek, Prokop           TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0701             28:59    6:46 
    6  Kučera, Radek             CHA CHA - OK Chrastava CHA0700             30:27    8:14 
    7  Novotná, Vendula          PHK PHK - OK 99 Hradec PHK0777             31:11    8:58 
    8  Kubant, Kryštof           nereg Neregistrovaní                       31:53    9:40 
    9  Lusk, Zdeněk              CHA CHA - OK Chrastava CHA0600             32:42   10:29 
   10  Tolar, Ondrej             RIC RIC - OB Říčany    RIC0701             33:12   10:59 
   11  Císařová, Verunka         nereg Neregistrovaní                       33:22   11:09 
   12  Šubrt, Jáchym             DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0800             33:26   11:13 
   12  Hrdá, Krystýnka           VLI VLI - Slavia Liber                     33:26   11:13 
   14  Lazar, Tomáš              nereg Neregistrovaní                       33:34   11:21 
   15  Pavlova, Lenka            TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0850             35:24   13:11 
   16  Uhlíková, Markéta         LME LME - SK Los Mělní                     36:24   14:11 
   17  Ehlerová, Anna            VSP VSP - USK Praha    VSP0854             36:26   14:13 
   18  Riby, Philip              LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0702             36:28   14:15 
   19  De Heij, Robert           RIC RIC - OB Říčany    RIC0800             36:38   14:25 
   20  Musilová, Nela            STB STB - TJ Stadion N STB                 37:36   15:23 
   21  Klustová, Tereza          CHA CHA - OK Chrastava CHA0751             37:44   15:31 
   22  Musil, Josef              STB STB - TJ Stadion N STB                 38:01   15:48 
   23  Krtičková, Ester          KON KON - KOB Konice   KON0750             38:17   16:04 
   24  Vanerová, Natálie         CHA CHA - OK Chrastava CHA0850             38:21   16:08 
   25  Brandová, Anna Marie      CHA CHA - OK Chrastava CHA0651             38:28   16:15 
   26  Gomolák, Jan              CHA CHA - OK Chrastava CHA0603             38:49   16:36 
   27  Kruliš, Janek             nereg Neregistrovaní                       38:57   16:44 
   28  Pokorná, Linda            PGP PGP - SK Praga     PGP0351             39:30   17:17 
   29  Lazar, David              nereg Neregistrovaní                       39:32   17:19 
   30  Hejnová, Barbora          VSP VSP - USK Praha    VSP0851             39:41   17:28 
   31  Houžvičková, Kateřina     TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0952             39:55   17:42 
   32  Pokorná, Ema              PGP PGP - SK Praga     PGP                 39:57   17:44 
   33  Harazinová, Zuzana        VLI VLI - Slavia Liber VLI0650             40:07   17:54 
   34  Smolová, Pavla            CHA CHA - OK Chrastava CHA0652             40:11   17:58 
   35  Burgová, Zuzana           LLI LLI - TJ Loko Libe                     40:30   18:17 
   36  Rejholcová, Tereza        BOR BOR - OK Jiskra No BOR0751             40:32   18:19 
   37  Havíř, Šimon              TJN TJN - OOB TJ Tatra                     40:40   18:27 
   38  Růtová, Amálka            TJN TJN - OOB TJ Tatra                     40:47   18:34 
   39  Sychra, Marek             CHA CHA - OK Chrastava CHA0604             40:48   18:35 
   40  Weinert, Tim              Post SV Dresden                            40:50   18:37 
   41  Zaňka, Albert             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN0803             41:07   18:54 
   42  Mašková, Lucie            STB STB - TJ Stadion N STB0751             41:22   19:09 
   43  Kroupa, Matyáš            LPU LPU - OK Lokomotiv LPU0902             41:23   19:10 
   44  Blažková, Karolína        nereg Neregistrovaní                       41:42   19:29 
   45  Přibíková, Agáta          PGP PGP - SK Praga     PGP0651             42:37   20:24 
   46  Jakoubek, Jiří            STB STB - TJ Stadion N STB                 42:51   20:38 
   47  Novák, Jáchym             KAM KAM - SK Kamenice                      42:56   20:43 
   48  Šírlová, Markéta          CHA CHA - OK Chrastava CHA0653             43:12   20:59 
   49  Tomášková, Matilda        TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0998             43:42   21:29 
   50  Blažková, Petra           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0650             44:12   21:59 
   51  Jeřábková, Tereza         CHA CHA - OK Chrastava CHA0752             44:26   22:13 
   52  Šírlová, Zdeňka           CHA CHA - OK Chrastava CHA0654             44:27   22:14 
   53  Harazinová, Tereza        VLI VLI - Slavia Liber VLI0850             45:56   23:43 
   54  Balda, Benjamin           nereg Neregistrovaní                       46:08   23:55 
   55  Drahoňovský, Jakub        TUR TUR - OOB TJ Turno TUR1006             46:16   24:03 
   56  Trávníček, Lukáš          VLI VLI - Slavia Liber                     46:36   24:23 
   57  Hyxa, Jan                 VLI VLI - Slavia Liber                     46:50   24:37 
   58  Žemlík, Eduard            TUV TUV - SOK TJ Turno TUV0901             47:32   25:19 
   59  Močárková, Amálie         CHA CHA - OK Chrastava CHA0556             47:38   25:25 
   60  Milotová, Barbora         KAM KAM - SK Kamenice  KAM0753             49:21   27:08 
   61  Rafaj, Mikuláš            Tryskomyši                                 49:50   27:37 
   62  Lipenská, Barbora         CHA CHA - OK Chrastava CHA0753             49:51   27:38 
   63  Houda, Lukáš              CHA CHA - OK Chrastava CHA0800             50:29   28:16 
   64  Mareš, Matěj              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0100             50:41   28:28 
   65  Brettl, Tobiáš            PGP PGP - SK Praga     PGP0900             52:00   29:47 
   66  Zabořilová, Anna          JEN JEN - OB Jenišovic JEN0951             52:29   30:16 
   67  Týfa, Daniel              CHA CHA - OK Chrastava                     52:57   30:44 
   68  Doucha, Tomáš             SNA SNA - TJ START Nác SNA0801             53:46   31:33 
   69  Zakouřilová, Klára        VSP VSP - USK Praha    TUR0701             54:57   32:44 
   70  Knaup, Jana               Braunschweiger MTV                         56:06   33:53 
   71  Krupka, Daniel            CHA CHA - OK Chrastava CHA0703             56:55   34:42 
   72  Synková, Elena            DOK DOK - OK Doksy                         57:20   35:07 
   73  Sychra, Šimon             CHA CHA - OK Chrastava CHA0802             60:01   37:48 
   74  Kroupová, Marie           LPU LPU - OK Lokomotiv                     60:11   37:58 
   75  Adamcová, Tereza          TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN1450             61:12   38:59 
   76  Tröße, Moritz             SV TU Ilmenau                              62:02   39:49 
   77  Matějková, Michaela       LJN LJN - OOB TJ LIAZ                      62:08   39:55 
   78  Kulhavý, Jakub            LJN LJN - OOB TJ LIAZ                      62:51   40:38 
   79  Nedbalová, Klára          MFP MFP - VŠSK MFF UK  MFP0850             64:04   41:51 
   80  Hladík, Vojtěch           nereg Neregistrovaní                       65:50   43:37 
   81  Pompachovi, K+N           nereg Neregistrovaní                       66:37   44:24 
   82  Moraweck, Hannah          SG Zittau Süd                              68:22   46:09 
   83  Kraus, Hynek              ZVO ZVO - OB SK Zvole  ZVO0644             70:30   48:17 
   84  Čečerle, Matouš           nereg Neregistrovaní                       73:30   51:17 
   85  Čečerle, Baáta            nereg Neregistrovaní                       73:32   51:19 
   86  Janatová, Violka          DKP DKP - Oddíl OB Kot                     76:52   54:39 
   87  Zítová, Kateřina          LDC LDC - KOB Děčín    LDC1150             78:55   56:42 
   88  Horáček, Jáchym           VLI VLI - Slavia Liber VLI1111             80:46   58:33 
   89  Uhlík, Tomáš              LME LME - SK Los Mělní                     83:51   61:38 
   90  Nehasil, František        BOR BOR - OK Jiskra No                     85:11   62:58 
   91  Adamec, Jakub             VLI VLI - Slavia Liber                     85:21   63:08 
   92  Stránská, Alexandra       MFP MFP - VŠSK MFF UK                     125:24  103:11 
   93  Erben, Vojtěch            nereg Neregistrovaní   6JC1100            168:16  146:03 

       Van Dangen, Tim           PGP PGP - SK Praga                          disk         
       Weigert, Anna-Jule        Braunschweiger MTV                         nest.         
       Göttlich, Vít             BOR BOR - OK Jiskra No BOR0800             nest.         
       Štveráková, Zuzana        CHA CHA - OK Chrastava CHA0750             nest.         
       Ondráček, Lubor           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP1111             nest.         
       Vondrová, Eliška          FSP FSP - VŠTJ Stavebn FSP                 nest.         
       Hoetzel, Jiří             JEN JEN - OB Jenišovic JEN0701             nest.         
       Bradáč, Václav            LLI LLI - TJ Loko Libe LLI0600             nest.         
       Šašek, Jakub              LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP0801             nest.         
       Blažková, Karolína        TUR TUR - OOB TJ Turno TUR0851             nest.         
       Bozděch, Vojta            PGP PGP - SK Praga     PGP                 nest.         
       Balda, Mikuláš            nereg Neregistrovaní                       nest.         



P2  (82)       3.4 km   7 K                

    1  Scheuermann, Jürgen       SSV Planeta Radebeul                       37:00    0:00 
    2  Paroulková, Iva           LLI LLI - TJ Loko Libe                     39:12    2:12 
    3  Štichhauerová, Kateřina   LPU LPU - OK Lokomotiv                     42:52    5:52 
    4  Žuková, Marcela           VLI VLI - Slavia Liber VLI7351             43:07    6:07 
    5  Hrdá, Martina             nereg Neregistrovaní                       43:29    6:29 
    6  Drahoňovský, Matouš       LLI LLI - TJ Loko Libe                     43:44    6:44 
    7  Žukov, Michal             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN9701             44:28    7:28 
    8  Matyáš, Libor             CHA CHA - OK Chrastava                     45:23    8:23 
    9  Knížek, Michal            nereg Neregistrovaní                       46:52    9:52 
    9  Žihlová, Lucie            VLI VLI - Slavia Liber                     46:52    9:52 
   11  Matyášová, Jana           CHA CHA - OK Chrastava                     46:53    9:53 
   12  Hejnová, Martina          VSP VSP - USK Praha    VSP7354             47:33   10:33 
   13  Brzáková, Kristýna        VLI VLI - Slavia Liber VLI8650             50:12   13:12 
   14  Valkounová, Markéta       JEN JEN - OB Jenišovic JEN9851             50:42   13:42 
   15  Nedvídková, Pavla         DLT DLT - KrOB Rozmarý                     51:05   14:05 
   16  Hladíková, Jana           TUV TUV - SOK TJ Turno TUV7253             51:16   14:16 
   17  Pavel, Jiří               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7100             51:19   14:19 
   18  Dejnožková, Blanka        TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7651             51:42   14:42 
   19  Doleschal, Eric           OK Leipzig                                 51:56   14:56 
   20  Buchberger, Irene         MTV Seesen                                 53:35   16:35 
   21  Pavlová, Petra            CHC CHC - K.O.B. Choce                     55:06   18:06 
   22  Dolejší, Miloš            STB STB - TJ Stadion N STB6701             55:30   18:30 
   23  Zakouřilová, Markéta      JEN JEN - OB Jenišovic JEN7459             55:34   18:34 
   24  Brož, Dominik             FYD FYD - Jizerský klu FYD9801             56:00   19:00 
   25  Jírová, Monika            nereg Neregistrovaní                       56:47   19:47 
   26  Urbánková, Věra           nereg Neregistrovaní                       56:57   19:57 
   27  Valkoun, Jaroslav         JEN JEN - OB Jenišovic JEN0102             56:59   19:59 
   28  Peukert, Michael          SV IHW Alex 78 Berlin                      57:01   20:01 
   29  Floriánková, Daniela      VSP VSP - USK Praha    VSP7353             57:30   20:30 
   30  Zelenin, Andrej           USG Chemnitz                               58:03   21:03 
   31  Paczos, Andrzej           OL Görlitz e.V.                            58:49   21:49 
   32  Růtová, Martina           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7652             59:11   22:11 
   33  Bajer, Tomáš              Tryskomyši                                 59:14   22:14 
   34  Schmiedeberg, Anke        SV Turbine Neubrandenb                     60:42   23:42 
   35  Hallmanová, Katka         TUV TUV - SOK TJ Turno TUV7455             61:07   24:07 
   36  Hoetzelová, Zuzana        JEN JEN - OB Jenišovic JEN7754             61:21   24:21 
   37  Kroupová, Blanka          VPM VPM - KOS Slavia V VPM                 62:05   25:05 
   38  Proftová, Michaela        nereg Neregistrovaní                       62:38   25:38 
   39  Radek, Holata             TAP TAP - KOB TRETRA P                     62:47   25:47 
   40  Vajskebrová, Markéta      TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7451             63:48   26:48 
   41  Žejdlíková, Jitka         LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP7251             64:03   27:03 
   42  Němcová, Martina          nereg Neregistrovaní                       65:14   28:14 
   43  Růžková, Romana           SCP SCP - OK Sparta Pr SCP8250             65:26   28:26 
   44  Král, Luděk               2MC CZ - Dedecek a Bab 2MC4900             66:12   29:12 
   44  Hofmann, Luisa            OLG Regensburg                             66:12   29:12 
   46  Kubátová, Barbora         nereg Neregistrovaní   NER                 66:56   29:56 
   47  Nedvídková, Katka         DLT DLT - KrOB Rozmarý                     67:33   30:33 
   48  Kumpoltová, Pavla         STB STB - TJ Stadion N STB9650             70:04   33:04 
   49  Labská, Bohuslava         LLI LLI - TJ Loko Libe LLI6951             70:15   33:15 
   50  Gregor, Miroslav          TUV TUV - SOK TJ Turno TUV4801             71:03   34:03 
   51  Polgar, Erika             Volkssport Weissensee                      72:36   35:36 
   52  Höbig, Antje              SV Bad Düben                               76:00   39:00 
   53  Průchová, Elena           BOR BOR - OK Jiskra No BOR6850             76:52   39:52 
   54  Kapounová, Jitka          DOK DOK - OK Doksy                         78:13   41:13 
   55  Vilímovská, Miroslava     DOK DOK - OK Doksy                         78:24   41:24 
   56  Klašková, Josefina        DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP9651             78:53   41:53 
   57  Lisá, Štěpánka            ONO SKOB Ostrov                            80:23   43:23 
   58  Herrmann, Hanna           OL Görlitz e.V.                            83:16   46:16 
   59  Sirotuik                  nereg Neregistrovaní                       84:17   47:17 
   60  Hroňková, Milada          VSP VSP - USK Praha    VSP7455             84:22   47:22 
   61  Žembová                   nereg Neregistrovaní                       84:53   47:53 
   62  Žůrková                   nereg Neregistrovaní                       85:15   48:15 
   63  Lavková                   nereg Neregistrovaní                       85:53   48:53 
   64  Kerscher, Brigitte        OLG Regensburg                             87:49   50:49 
   65  Hertel, Margit            OLG Regensburg                             88:18   51:18 
   66  Nürnberger, Brigitte      OLG Regensburg                             88:20   51:20 
   67  Borrmann, Bianca          OL Görlitz e.V.                            89:38   52:38 
   68  Adorjan, Zuzana           nereg Neregistrovaní   NER                 90:27   53:27 
   69  Machučová, Jaroslava      CHA CHA - OK Chrastava CHA8250             94:29   57:29 
   70  Čtrnáct, Šimon            PGP PGP - SK Praga     PGP0001             95:52   58:52 
   71  Dohnalová, Anna           nereg Neregistrovaní                      114:29   77:29 

       Bradáčová, Marie          LLI LLI - TJ Loko Libe LLI7550              disk         
       Weigert, Claudia          Braunschweiger MTV                         nest.         
       Hänsel, Grit              SV Lengefeld                               nest.         
       Tomanicová, Petra         CHA CHA - OK Chrastava CHA7651             nest.         
       Koucká, Barbora           EKP EKP - VŠTJ Ekonom  EKP0050             nest.         
       Vitebská, Lenka           TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7051             nest.         
       Harazinová, Radka         VLI VLI - Slavia Liber VLI7650             nest.         
       Aschermannová, Irena      VSP VSP - USK Praha    VSP7350             nest.         
       Rakovec, Miloš            SCP SCP - OK Sparta Pr                     nest.         
       Tröße, Harals             SV TU Ilmenau                              nest.         
       Wagner, Martina           SG Zittau Süd                              nest.         



P4  (83)       6.0 km   12 K               

    1  Lepšík, Petr              BOR BOR - OK Jiskra No BOR8202             62:49    0:00 
    2  Lomič, Šimon              BOR BOR - OK Jiskra No                     68:57    6:08 
    3  Lisý, Ondřej              ONO SKOB Ostrov                            70:55    8:06 
    4  Kazda, Jiří               SJC SJC - TJ Sportcent                     72:39    9:50 
    5  Pompach, Petr             nereg Neregistrovaní                       73:31   10:42 
    6  Marek, Jakub              LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9900             76:38   13:49 
    7  Šklíba, Jan               SRK SRK - SOOB Spartak SRK7501             77:08   14:19 
    8  Znojemský, Jiří           nereg Neregistrovaní                       78:58   16:09 
    9  Marek, Lukáš              LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9800             84:23   21:34 
   10  Silný, Ondřej             PHK PHK - OK 99 Hradec PHK7906             86:02   23:13 
   11  Kohout, Josef             SHK SHK - TJ Slavia Hr SHK6902             90:30   27:41 
   12  Švarc, Jiří               TUR TUR - OOB TJ Turno TUR6204             90:39   27:50 
   13  Odvodyová, Dejna          LPU LPU - OK Lokomotiv                     91:19   28:30 
   14  Tomášková, Radka          TUV TUV - SOK TJ Turno                     93:26   30:37 
   15  Mareš, Hynek              TUR TUR - OOB TJ Turno TUR6100             94:56   32:07 
   16  Matějková, Martina        LTP LTP - OOB TJ Lokom LTP                 95:50   33:01 
   17  Marek, Jirka              STH STH - SK Studenec  STH                 96:16   33:27 
   18  Kroupa, Filip             LPU LPU - OK Lokomotiv                     97:10   34:21 
   19  Thoř, Miloš               TUV TUV - SOK TJ Turno TUV7302             98:30   35:41 
   20  Hejtmánková, Kateřina     TAP TAP - KOB TRETRA P                    100:33   37:44 
   21  Zabořil, Michal           JEN JEN - OB Jenišovic JEN7101            104:28   41:39 
   22  Burgr, Jan                LLI LLI - TJ Loko Libe                    110:01   47:12 
   23  Moraweck, Karolin         SG Zittau Süd                             115:19   52:30 
   24  Šesták, Marek             nereg Neregistrovaní                      115:53   53:04 
   25  Řehoř, Jiří               TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7004            117:37   54:48 
   26  Tomanica, Vojtěch         CHA CHA - OK Chrastava CHA7601            119:12   56:23 
   27  Kroupa, Jan               LPU LPU - OK Lokomotiv LPU8103            119:40   56:51 
   28  Erben, Jiří               nereg Neregistrovaní   6JC7700            120:08   57:19 
   29  Nedvídková, Iva           DLT DLT - KrOB Rozmarý DLT8551            120:53   58:04 
   30  Šváb, Jan                 VSP VSP - USK Praha    VSP5801            121:24   58:35 
   31  Herrmann, Cornelia        OL Görlitz e.V.                           122:53   60:04 
   32  Urbánek, Petr             nereg Neregistrovaní                      123:24   60:35 
   33  Rücker, Petr              HOR HOR - TJ Jiskra Ho HOR6500            123:41   60:52 
   34  Enoch, Nadine             USC Magdeburg                             125:25   62:36 
   35  Košek, Ladislav           LLI LLI - TJ Loko Libe LLI5903            125:30   62:41 
   36  Katzsch, Antje            USC Magdeburg                             125:43   62:54 
   37  Mairichová, Radka         TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7450            126:51   64:02 
   38  Košek, Jan                LLI LLI - TJ Loko Libe LLI9801            127:10   64:21 
   39  Křenek, Tomáš             nereg Neregistrovaní                      127:30   64:41 
   40  Adolph, Zdeňka            nereg Neregistrovaní                      131:07   68:18 
   41  Čečerle, Lukáš            nereg Neregistrovaní                      131:37   68:48 
   42  Veselá, Pavla             TUV TUV - SOK TJ Turno                    132:20   69:31 
   43  Lustigová, Lenka          DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP6651            132:56   70:07 
   44  Kalinová, Lucie           DLT DLT - KrOB Rozmarý DLT8750            133:32   70:43 
   45  Danko, Tomáš              CHA CHA - OK Chrastava                    133:51   71:02 
   46  Čech, Pavel               nereg Neregistrovaní                      133:56   71:07 
   47  Floriánek, Jan            VSP VSP - USK Praha    VSP7304            136:16   73:27 
   48  Černá, Monika             MLA MLA - MLOK Mariáns MLA7451            141:09   78:20 
   49  Veselý, Václav            TUV TUV - SOK TJ Turno                    141:24   78:35 
   50  Zamrzlová, Eva            SJC SJC - TJ Sportcent NER                143:53   81:04 
   51  Kučera, Pavel             DOR DOR - OK Dobříš    DOR7101            144:58   82:09 
   52  Mellan, Martin            TUV TUV - SOK TJ Turno TUV6304            146:43   83:54 
   53  Hejna, Vladimír           VSP VSP - USK Praha    VSP7404            150:58   88:09 
   54  Uhlík, Jan                LME LME - SK Los Mělní                    152:15   89:26 
   55  Hönigová, Iva             nereg Neregistrovaní                      157:14   94:25 
   56  Zieba, Jaroslav           NEJ NEJ - TJ Jiskra Ne NEJ6500            161:40   98:51 
   57  Votavová, Renata          KNC KNC - OOB TJ Sokol KNC6452            167:29  104:40 
   58  Nosková, Pavla            VSP VSP - USK Praha    VSP7261            169:10  106:21 
   59  Kosíková, Eliška          nereg Neregistrovaní                      170:59  108:10 
   60  Nosek, Jan                VSP VSP - USK Praha    VSP6910            180:44  117:55 
   61  Kopecká, Alena            VSP VSP - USK Praha    VSP7250            190:18  127:29 
   62  Malačková, Jana           DVP DVP - TJ Sokol Pra DVP6151            192:31  129:42 
   63  Mledíková, Barbora        LPU LPU - OK Lokomotiv                    228:53  166:04 
   64  Chrz, Martin              nereg Neregistrovaní                      242:54  180:05 
   65  Funk, Uwe-Carsten         OK Leipzig                                281:08  218:19 

       Sychra, Zdeněk            CHA CHA - OK Chrastava CHA7302              disk         
       Klaška, Martin            DKP DKP - Oddíl OB Kot DKP0100              disk         
       Malačka, Milan            DVP DVP - TJ Sokol Pra DVP                  disk         
       Valterová, Ivana          KBP KBP - KBP Praha    KBP7350              disk         
       Ondřichová, Lucie         nereg Neregistrovaní                        disk         
       Chaloupková, Miroslava    nereg Neregistrovaní                        disk         
       Tomášek, Ondra            TUV TUV - SOK TJ Turno                      disk         
       Kosíková, Helena          nereg Neregistrovaní                        disk         
       Švarcová, Lenka           TUR TUR - OOB TJ Turno TUR6457              disk         
       Adolph, Jeff              nereg Neregistrovaní                        disk         
       Zýková, Martina           nereg Neregistrovaní                        disk         
       Peteráč, Zdeněk           VLI VLI - Slavia Liber                      disk         
       Bartoš, Jiří              nereg Neregistrovaní                        disk         
       Graumann, Heidi           ESV Lok Berlin-Schönew                      disk         
       Albrecht, Vladimír        KAM KAM - SK Kamenice  KAM7800             nest.         
       Pešík, Marek              TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN8301             nest.         
       Pešík, Michal             TJN TJN - OOB TJ Tatra TJN7701             nest.         
       Hroněk, Jan               VSP VSP - USK Praha    VSP7420             nest.